IPL 2021: ବିରାଟ କୋହଲି ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ହରେଇଥିବା ବୋଲରଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ କଲେ ଏମିତି କିଛି, ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରଲ ଭିଡିଓ ।

IPL 2021 Virat Kohli reached out to bowler after losing match viral video won heart

ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର (ଆରସିବି) ର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍ସର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହରପ୍ରୀତ ବ୍ରାର ଆଇପିଏଲ (IPL 2021) ର ପ୍ରଥମ ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ । କୋହଲି ୩୫ ରନ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ ।

ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର (RCB) ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍ (PBKS) ଙ୍କ ଠାରୁ ୩୪ ରନର ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ସହିତ ଆରସିବି ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ପଞ୍ଜାବ ପାଇଁ ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ସର୍ବାଧିକ ଅପରାଜିତ ୯୧ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଆରସିବି ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୩୫ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ। କୋହଲିଙ୍କୁ ହରପ୍ରୀତ ବ୍ରାର ବୋଲଡ଼ କରିଥିଲେ ।

କୋହଲି ବ୍ରାରଙ୍କର ଆଇପିଏଲର ପ୍ରଥମ ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ । ବିଜୟ ପରେ ବ୍ରାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଆଇପିଏଲ୍ ୱିକେଟ୍ ଭାବରେ ଆଉଟ କରି ସେ ବହୁତ ଖୁସି । ସେ ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମନେ ରଖିବେ । ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ କୋହଲି ବ୍ରାର ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ । କୋହଲି ଏବଂ ବ୍ରାରଙ୍କ ବାର୍ତ୍ତାଳାପର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

କୋହଲି ବ୍ରାରଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ପଞ୍ଜାବ ଦଳ ୨୦ ଓଭରରେ ୫ ୱିକେଟ୍ ପାଇଁ ୧୭୯ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା, ଏହା ପରେ ଆରସିବି ଦଳ ୨୦ ଓଭରରେ ୮ ୱିକେଟ୍ ହରାଇବା ପରେ ୧୪୫ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ । ବ୍ରାର ଅଧିନାୟକ କୋହଲି, ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ଏବଂ ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସଙ୍କ ଆକାରରେ ତିନିଟି ବଡ ୱିକେଟ୍ ନେଇ ପଞ୍ଜାବର ବିଜୟ ନିଶ୍ଚିତ କରିଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *