ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧: ଏହି ୧୬ ବର୍ଷୀୟ କ୍ରିକେଟର ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ହୃଦୟ ଜିତିଛି, ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଦଳରେ କରିପାରନ୍ତି ପ୍ରବେଶ!

IPL 2021a 16-year-old Nagaland leg spinner Khrievitso Kense won the heart of Mumbai Indians selected for trail

ନାଗାଲାଣ୍ଡର ଲେଗ୍ ସ୍ପିନର ଖ୍ରିଭିଟୋ କେନ୍ସ ସୟଦ ମୁଶ୍ଟାକ ଅଲି ଟ୍ରଫିରେ ନିଜର ଟି -20 ଡେବ୍ୟୁ କରି ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ହୃଦୟକୁ ଜିତିଛନ୍ତି ।

ipl 2021, IPL Auction, nagaland leg spinner, Khrievitso Kense, mumbai indians, ipl 2021, mumbai indians
Google

ଆଇପିଏଲର ଅନ୍ୟତମ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦଳ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ବର୍ତ୍ତମାନ ୧୪ ତମ ସିଜନ୍ (ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧) ଜିତିବାକୁ ନଜର ରଖିଛି । ଏଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦଳରେ କିଛି ନୂଆ ଖେଳାଳି ଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରୟାସ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ସୟଦ ମୁସ୍ତାକ ଅଲି ଟ୍ରଫି ସମୟରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଜଣେ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଚୟନ କରିଛି ଯିଏ ଆଇପିଏଲରେ ମାର୍କ ରଖିପାରିବ । ଏହା ସୟଦ ମୁସ୍ତାକ ଅଲି ଟ୍ରଫିରେ ନାଗାଲାଣ୍ଡ ପାଇଁ ଖେଳିଥିବା ଲେଗ ସ୍ପିନର ଖ୍ରିଭିଟୋ କେନ୍ସଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସ ଏବଂ ତାଙ୍କର ପ୍ରଦର୍ଶନ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଜଣେ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥିଲା ।

କୋହିମା ଜନ୍ମିତ ଖ୍ରିଭିଟୋ କେନ୍ସ ଚଳିତ ବର୍ଷ ସୟଦ ମୁଶତାକ ଅଲି ଟ୍ରଫିରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ସ୍ପିନ୍ ସହିତ ୪ ଟି ମ୍ୟାଚରେ କେନ୍ସ ୭ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ । ବଡ କଥା ହେଉଛି ଖ୍ରିଭିଟୋ କାନସୋଙ୍କ ରନ ହାର ମାତ୍ର ୫.୪୭ ଥିଲା ।

ipl 2021, IPL Auction, nagaland leg spinner, Khrievitso Kense, mumbai indians, ipl 2021, mumbai indians
Google

ଇଷ୍ଟର୍ନ ମିରର୍ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ଖ୍ରିଭିଟୋ କାନସୋଙ୍କୁ ଦେଖି ଯୁବ ଲେଗ ସ୍ପିନରଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇକୁ ଡକାଯାଇଛି । ଯଦି ଖ୍ରିଭିଟୋ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇ ପାରନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲ୍ ବିଡରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଇପାରେ ଏବଂ ବୋଧହୁଏ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ତାଙ୍କୁ କିଣିବେ ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଆଇପିଏଲ୍ ସର୍ବଦା ଯୁବ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ । ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରୁ ଅନେକ ଖେଳାଳି ବାହାରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆଧାରରେ ବିଶ୍ୱକୁ ଚକିତ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଟି ଟରାଜନ୍, ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ, ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଅଛନ୍ତି ।

IPL 2021: T. Natarajan
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.