ଆଇପିଏଲରେ ଫ୍ଲପ୍ ହେଲେ ଦେଶ ପାଇଁ HERO, ଆଇପିଏଲର HERO ଏବେ ଦେଶ ପାଇଁ ଫ୍ଲପ୍ !

IPL flop stars tops bating and bowling and top ipl stars flops

IND Vs AUS: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଅନେକ ଖେଳାଳି ଏଥର ଆଇପିଏଲରେ ଫ୍ଲପ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେଲେ କିନ୍ତୁ ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ବର୍ତ୍ତମାନର ODI ସିରିଜରେ ଏହି ସମସ୍ତ କ୍ରିକେଟରମାନେ ଷ୍ଟାର ହୋଇଛନ୍ତି ।

This time Steve Smith, who played for Rajasthan Royals in the IPL, was completely plopped.  Neither did he show up on the captaincy front nor on the batting front.  Smith, who scored 311 runs, scored 3 half-centuries.  But this time in the current ODI series, he has scored the most 209 runs by putting two back to back centuries.
Google

ଭାରତ (IND Vs AUS) ବିପକ୍ଷରେ ୩ ଟି ODI ସିରିଜ୍ ଉପରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଏକ ଅସମର୍ଥ ୨-୦ ଅଗ୍ରଣୀ ହାସଲ କରିଛି । ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଖେଳାଳିମାନେ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଖେଳାଳିମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିଗରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ସେହି ଖେଳାଳୀ ଯେଉଁମାନେ ଏଥର ଆଇପିଏଲରେ ପ୍ଲପ୍ କରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନର ସିରିଜରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଦ୍ୱାରା ଏସବୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମ୍ୟାଚ୍ ।

ଏଥର ଆଇପିଏଲରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ପାଇଁ ଖେଳିଥିବା ଷ୍ଟିଭ୍ ସ୍ମିଥ୍ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ପ୍ଲପ୍ ହୋଇଥିଲେ । ନା ସେ ଅଧିନାୟକରେ କିମ୍ବା ବ୍ୟାଟିଂ ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିନାହାଁନ୍ତି । ୩୧୧ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିବା ସ୍ମିଥ୍ ୩ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏଥର ବର୍ତ୍ତମାନର ODI ସିରିଜରେ ସେ ଶତକକୁ ପଛକୁ ଲଗାଇ ସର୍ବାଧିକ ୨୦୯ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି ।

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଅଧିନାୟକ ତଥା ଓପନର୍ ଆରୋନ୍ ଫିଞ୍ଚ ଏଥର ଆଇପିଏଲରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଅଂଶ ହୋଇଥିଲେ । ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ସେ କ୍ରମାଗତ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ । ସେ ୧୨ ଇନିଂସରେ ମାତ୍ର ୨୬୮ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏଥର ସେ ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚରେ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଛନ୍ତି । ଫିଞ୍ଚ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ୧୭୪ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ଶତକ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।

This time Glenn Maxwell, who played for Kings XI Punjab, was craving for one run.  He was getting a chance again and again and he was constantly flopping.  In 11 innings, he could score 108 runs with great difficulty.  But he has played two explosive innings in two ODIs against India.  He has scored 108 runs so far.  The special thing is that he has scored these runs at a strike rate of 225.
Gogle

ଏଥର କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବରେ ଖେଳିଥିବା ଗ୍ଲେନ୍ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ଗୋଟିଏ ରନ୍ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିଲେ । ସେ ବାରମ୍ବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଉଥିଲେ ଏବଂ ସେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଫ୍ଲପ୍ ମାରୁଥିଲେ । ୧୧ ଇନିଂସରେ ସେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ସହ ୧୦୮ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ଦୁଇଟି ଦିନିକିଆରେ ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ଦୁଇଟି ବିସ୍ଫୋରକ ଇନିଂସ ଖେଳିଛନ୍ତି । ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୦୮ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି । ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ସେ ୨୨୫ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ହାରରେ ଏହି ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଛନ୍ତି । ଯିଏ ଆଇପିଏଲରେ ଗୋଟିଏ ଛକା ମାରି ପାରିନାଁହାନ୍ତି ଏଠି ଏବେ ଛକା ଚୌକାର ବର୍ଷା କରୁଛନ୍ତି ।

ଜୋସ୍ ହାଜଲେଉଡ୍ ଏଥର ଆଇପିଏଲ୍ ର ୩ ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ । ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ପାଇଁ ଖେଳିଥିବା ହାଜଲେଉଡ୍ ସେ ସମୟରେ ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ୱିକେଟ୍ ପାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ଏହି ସିରିଜରେ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨ ଟି ମ୍ୟାଚରେ ୫ ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମ ODI ରେ ସେ ଭାରତୀୟ ମଧ୍ୟମ ଅର୍ଡରର ମେରୁଦଣ୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ । ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ସେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ ।

India vs Australia
Google

ଆଇପିଏଲରେ ହିରୋ ସାଜିଥିବା ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଏବେ ଫ୍ଲପ୍ ମାରିଛନ୍ତି । ବୋଲିଂରେ ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମହରା, ଚାହଲ, ନବଦ୍ୱୀପ ସଇନି ଏବଂ ବ୍ୟାଟିଂରେ ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲ, ଶ୍ରେୟାସ ଆୟାରଙ୍କ ବିଫଳ ପାଇଁ ଭାରତ ୩ ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜ ୦-୨ ରେ ହାରିସାରିଛି । ଏହି ଖେଳାଳି ମାନେ ଆଇପିଏଲରେ ହିରୋ ସାଜି ନିଜ ଟିମକୁ ଜିତାଉଥିଲେ ହେଲେ ଏବେ ଦେଶ ପାଇଁ ମାରିଛନ୍ତି ଫ୍ଲପ୍ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.