IPL ୨୦୨୧:ନା ମୋବାଇଲ, ନା ଫଟୋ,ତଥାପି ପ୍ରଚଳିତ ହୋଇଗଲା ରିୟାନ ପରାଗଙ୍କ ‘ସେଲ୍ଫି ସେଲିବ୍ରେସନ’ ଅନ୍ଦାଜ। ଦେଖନ୍ତୁ ରାଜସ୍ଥାନର ଆକର୍ଷଣୀୟ ଟ୍ୱିଟ।

ଆସମର କ୍ରିକେଟର ରିୟାନ ପରାଗ କେବେ ନିଜ ନାଚ ତ କେବେ ନିଜ ଖେଳରେ ଛାଇ ରୁହନ୍ତି। ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲସର ଏହି ଖେଳାଳୀ ଶନିବାରକୁ କୋଲକତା ନାଇଟ ରାଇଡରର୍ସ ବିରୁଦ୍ଧ ମୁକାବିଲାରେ ପ୍ୟାଟ କମିନ୍ସଙ୍କ କ୍ୟାଚ ଧରିବାର ଖୁସି ଅଲଗା ହିଁ ଅନ୍ଦାଜରେ ମନାଇଲେ। ତାଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲସ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛି। କୋଲକାତା ୱାଙ୍ଖେଡେ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ର ୧୮ତମ ମୁକାବିଲାରେ ୨୦ ଓଭରରେ ୯ ୱିକେଟ ହରାଇ ୧୩୩ ରନ କରିବାର ନଜର ଆସିଥିଲା।

କ୍ରିସ ମୋରିସଙ୍କ ପାଳିର ଅନ୍ତିମ ଓଭରର ଦ୍ୱିତୀୟ ବଲରେ ପ୍ୟାଟ କମିନ୍ସଙ୍କୁ ରିୟାନ ପରାଗ ବାଉଣ୍ଡରୀ ପାଖରେ ଧରିଲେ। ଏହାପରେ ସେ ଅଲଗା ହିଁ ଅନ୍ଦାଜରେ ଏହାର ଖୁସି ମନାଇଲେ। ତାଙ୍କ ପାଖରେ ହିଁ ରାହୁଲ ତେୱାଟିଆ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ ଓ ଦୁହେଁ ମୋବାଇଲ ସାମ୍ନାରେ ସେଲ୍ଫି ଉଠେଇବାର ମଜା ନେବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ଯଦିଓ ନା ତ ମୋବାଇଲ ଥିଲା ଓ ନା କୌଣସି ଫଟୋ ସେ ଉଠାଉଥିଲେ।ମାତ୍ର ତାଙ୍କର ଏହା ଅଲଗା ହିଁ ଷ୍ଟାଇଲ ରହିଲା।

ରାଜସ୍ଥାନ ଫଟୋ ଶେୟାର କରି ପଚାରିଲା,’କିଏ ଏହି ସେଲଫିର ଭାଗ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?’ ପରାଗ ଏହି ମୁକବିଲାରେ ବୋଲିଂ ତ କରିନାହାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଦୁଇଟି କ୍ୟାଚ ଧରିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସେ ରାହୁଲ ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ କ୍ୟାଚ ମୁସ୍ତାଫିଜୁରଙ୍କ ବଲରେ ଧରିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ ଆଉ ଏକ ପ୍ୟାଟ କମିନସଙ୍କ କ୍ୟାଚ ଯେଉଁଠି ଏହି ସେଲିବ୍ରେସନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା।

Google

ମୁକାବିଲାରେ କ୍ରିସ ମୋରିସ ଧମଦାର ବୋଲିଂ କରି ୨୩ ରନ ଦେଇ ଚାରୋଟି ୱିକେଟ ଅକ୍ତିଆର କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଛଡା ପେସର ଜୟଦେବ ଉନାଦକତ, ଚେତନ ସକାରିଆ ଓ ମୁସ୍ତାଫିଜୁର ରେହେମାନଙ୍କୁ ୧-୧ ୱିକେଟ ଅକ୍ତିଆର କରିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। କେକେଆର ପାଇଁ ରାହୁଲ ତ୍ରିପାଠୀ ୨୬ଟି ବଲରେ ଗୋଟେ ଚୌକା ଓ ଦୁଇଟି ଛକାର ସାହାଯ୍ୟରେ ୩୬ ରନ ବନେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଦିନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ ୨୫ ଓ ନିତିଶ ରାଣା ୨୨ ରନର ପାରି ଖେଳିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *