ଜଲ୍ଦି ଆସିବ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀଙ୍କ ୱେବ ସିରିଜ? ଜାଣନ୍ତୁ ସାକ୍ଷୀ ଧୋନୀଙ୍କର ଏହି ପୋଷ୍ଟର କଣ ଅଟେ ଅର୍ଥ।

ଧୋନି ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ନାମର ମିଡ଼ିଆ କମ୍ପାନୀ ଧୋନି ୨୦୧୯ ରେ ଖୋଲିଥିଲେ। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦ର ଶେଷରେ ଖବର ଆସିଥିଲା କି ଧୋନୀଙ୍କର କମ୍ପାନୀ ଏକ ଅଘୋରି ଜୀବନ ଉପରେ ୱେବ ସିରିଜ ବନେଇବାକୁ ଯାଉଅଛି। ଏହି ୱେବ ସିରିଜ ଏକ ନୂଆ ଲେଖକଙ୍କର ପୁସ୍ତକ ଉପରେ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଅଟେ।

Google

ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଜଣା ହିଁ ଥିବ କି ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ପୂର୍ବ ଅଧିନାୟକଙ୍କର ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ଏକ ୱେବ ସିରିଜ ଉପରେ କାମ କରୁଅଛି।ସେମିତିରେ ଏହି ୱେବ ସିରିଜ କେବେ ରିଲିଜ୍ ହେବ,ଏହାକୁ ନେଇ କାହାକୁ କିଛି ସୂଚନା ନାହିଁ। ଯଦିଓ, ସାକ୍ଷୀ ଧୋନୀଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିବା ଏକ ଛବିକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆଶା ଦେଖାଯାଉଛି କି ଦର୍ଶକମାନଙ୍କୁ ଜଲ୍ଦି ହିଁ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରେ।

ସାକ୍ଷୀ ଧୋନୀ ଯେଉଁ ଛବି ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି, ସେଥିରେ ସେ ପ୍ରିୟାନସୁ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ସହିତ ସେଲ୍ଫି ନେବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି।ଛବିର କ୍ୟାପସନରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି,କେତେ ଦିନ ବାକି ଅଛି? ଏହା ପରେ ସେ ରେଡ଼ ହାର୍ଟ ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ଛବିରେ ପ୍ରିୟାନସୁ ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ସାକ୍ଷୀଙ୍କର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ପ୍ରିୟାନସୁ ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି,ବ୍ୟାକୁଳ!ସେ ଖୁସିର ଲୁହ ଥିବା ଓ ରେଡ଼ ହାର୍ଟ ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ପ୍ରିୟାନସୁ ଚୋପ୍ରା ନିଜର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନିଜକୁ ଧୋନୀ.ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟର ଡେ଼ଲ୍ଟା ୧ କହିଛନ୍ତି। www. msdhoni.entertainment.comରେ ଧୋନୀଙ୍କର ସ୍ଥାନ ଆଲଫା ଅଟେ। ପ୍ରକୃତରେ, ଧୋନୀ ଓ ତାଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ ସାକ୍ଷୀ msdhoni.entertainment.com ପାଇଁ ଏପରି ଶବ୍ଦାବଳି ଚୟନ କରିଛନ୍ତି,ଯେଉଁପରି ଟର୍ମିନୋଲୋଜି ଯୁଧ୍ୟ କିମ୍ବା ଗସ୍ତ ସମୟରେ ଭାରତୀୟ ସେନାରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଏ।

Google

msdhoni.entertainment.comରେ କୁହାଯାଇଛି କି ସାକ୍ଷୀ ଧୋନୀ dhoni.entertainment.comର ମ୍ୟାନେଜିଙ୍ଗ ଡ଼ାଇରେକ୍ଟର ଅଟନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ‘ଆଲଫା୧’ ନାମ ଦିଆଯାଇଅଛି। ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରବନ୍ଧକୀୟ କୌଶଳରେ ଧୋନୀ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟର ସଞ୍ଚାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି କ୍ରମରେ ପ୍ରିୟାନସୁ ଚୋପ୍ରାକୁ ଡେ଼ଲ୍ଟା ୧ର ଭୂମିକା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।

ସାକ୍ଷୀ ଧୋନୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ସେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଦୁବାଇରେ ଥିଲେ। ସାକ୍ଷୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ମାଧ୍ୟମରେ ଦୁବାଇରେ ବି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଅପଡେଟ ଦେଉଥିଲେ। ଏହିପରି ଭାବେ ସେ ଏହି ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ।

ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ବର୍ଷ ୨୦୧୯ରେ ଧୋନୀ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ନାମର ମିଡ଼ିଆ କମ୍ପାନୀ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦ର ଶେଷରେ ଖବର ଆସିଥିଲା କି ଧୋନୀଙ୍କର କମ୍ପାନୀ ଏକ ଅଘୋରି ଜୀବନ ଉପରେ ୱେବ ସିରିଜ କରିବାକୁ ଯାଉଅଛି। ଏହି ୱେବ ସିରିଜ ଏକ ନୂଆ ଲେଖକଙ୍କର ପୁସ୍ତକ ଉପରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଅଟେ। ଏଥିରେ ପୁରାଣ ସହିତ ବିଜ୍ଞାନ ମଧ୍ୟ ରହିବ। ଏହା ଏକ ଏପରି ରହସ୍ୟମୟୀ ଅଘୋରିର କାହାଣୀ ଅଟେ,ଯାହା ଏକ ବହୁତ ବିକଶିତ ସଂଗଠନର ହାତରେ ଲାଗିଯାଏ।

Google

ସାକ୍ଷୀ ଧୋନୀ ୱେବ ସିରିଜ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ, ‘ଏହି ୱେବ ସିରିଜ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେବା ଦୁଃସାହସିକତା ହେବ। ପୁସ୍ତକଟି ପୌରାଣିକ ବିଦ୍ୟାର ଉପରେ ଆଧାରିତ ଅଟେ। ଯେବେ ଏହି ଆଘୋରି ଏକ ସଂଗଠନର ହାତରେ ଲାଗିଯାଏ ତେବେ ପ୍ରାଚୀନ ବିଶ୍ୱାସ ଓ ଭବିଷ୍ୟର ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଯାଉଛି। ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ କି ଆମେ ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡର ସମସ୍ତ ପ୍ରହେଳିକୁ ଏଥିରେ ସାମିଲ କରିବୁ। ସବୁ ଚରିତ୍ର ଓ ତାର କାହାଣୀକୁ ପରଦା ଉପରେ ଆଣିବୁ। ଆମେ ଏହାକୁ ଭଲ ଢଙ୍ଗୀରେ ପରଦା ଉପରେ ପ୍ରକାଶ କରିବୁ।’

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.