ଜିଓ ପେଟ୍ରୋଲ ୩୫୦୦ ପମ୍ପ ଖୋଲିବାକୁ ଯାଉଛି, ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣ କିପରି ଆବେଦନ କରିବେ ।

ଜିଓ ପେଟ୍ରୋଲ ୩୫୦୦ ପମ୍ପ ଖୋଲିବାକୁ ଯାଉଛି, ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣ କିପରି ଆବେଦନ କରିବେ, Jio Petrol Pump Reliance is Planning to open Petrol Pump Jio-BP, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown, Unlock 2.0

ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ସାମ୍ରାଜ୍ୟ, ଯାହା ବିଶ୍ୱ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦ ଧନୀ ଦେଶରେ ୭ ନମ୍ବରରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଛି, କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବିସ୍ତାର କରୁଛନ୍ତି । ଜିଓ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ବିପୁଳ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ପରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓମାର୍ଟ ଲଞ୍ଚ କରି ଖୁଚୁରା ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଗେଇ ଆସିଥିବାବେଳେ ବର୍ତ୍ତମାନ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଖୋଲିବାକୁ ଯାଉଛି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ରିଲାଏନ୍ସ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପଗୁଡ଼ିକର ନାମ ଜିଓ ବିପି ହେବ । ଏଥିପାଇଁ ରିଲାଏନ୍ସ ବ୍ରିଟିଶ ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ସହିତ ଏକ ଚୁକ୍ତି କରିଛି । ଏହି ଡିଲର ମୂଲ୍ୟ ଏକ ବିଲିୟନ ଡଲାର ଅଟେ । ରିଲାଏନ୍ସ ସହିତ ଯୋଗଦାନ କରି ଜଣେ ଜିଓ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଖୋଲି ଭଲ ରୋଜଗାର କରିପାରିବ ।

ରିଲାଏନ୍ସ ପ୍ରାୟ ୩୫୦୦ ନୂତନ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଖୋଲିବ: ରିଲାଏନ୍ସ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପର ନାମ ଜିଓ ବିପି ରଖାଯିବ ।

Jio Petrol Pump 10 thousand rupees will be earned everyday, you also have a chance ...
Google

ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ, ଜିଓ ମୋବାଇଲ୍ ଏବଂ ଜିଓ ମାର୍ଟ ପରେ ଜିଓ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ । ଦେଶରେ ହଜାର ହଜାର ଜିଓ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଖୋଲାଯିବ । ବାସ୍ତବରେ, ବ୍ରିଟିଶ ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ଜିଓରେ ୧ ବିଲିୟନ ଡଲାର ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏକ ଚୁକ୍ତି ସ୍ୱାକ୍ଷର କରିଛି । ବ୍ରିଟିଶ ପେଟ୍ରୋଲିୟମ (ବିପି) ୧ ବିଲିୟନ ଡଲାର ବିନିଯୋଗ କରି ରିଲାଏନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍ (RIL) ର ଇନ୍ଧନ ଖୁଚୁରା ଉଦ୍ୟୋଗରେ ୪୯ ପ୍ରତିଶତ ଅଂଶଧନ ହାସଲ କରିଛି । ଏହି ଦୁଇ କମ୍ପାନୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇନ୍ଧନ ଏବଂ ମୋବିଲିଟି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକାଠି କାମ କରିବେ । ଏହି ମିଳିତ ଉଦ୍ୟୋଗର ନାମ ହେଉଛି ରିଲାଏନ୍ସ ବିପି ମୋବିଲିଟି ଲିମିଟେଡ଼ (RBML) ।

ଏହାର ଅର୍ଥ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାର ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ । ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏକ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଖୋଲିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ଯେ ଆପଣ କିପରି ଏହି ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଖୋଲିପାରିବେ ।

ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ହଜାର ହଜାରରେ ଖୋଲିବ ।

ଜିଓ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ହଜାର ହଜାରରେ ଖୋଲିବ । ସମ୍ପ୍ରତି ରିଲାଏନ୍ସ ପ୍ରାୟ ୩୫୦୦ ନୂତନ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଖୋଲିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି । ଯଦି କେହି ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଖୋଲିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସର୍ତ୍ତ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଅମ୍ବାନୀରେ ଯୋଗଦେବା ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତରେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଏକ ବଡ଼ ସୁଯୋଗ ଅଛି ।

Reliance-BP petrol pumps: Jio Petrol Pump Retail fuel partnership
Google
ଜିଓ ବିପି ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ପାଇଁ କିପରି ଆବେଦନ କରିବେ:

ରିଲାଏନ୍ସ-ବିପି ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତ ସୂଚନା https://www.reliancepetroleum.com/businessEnquiry ରେ ଉପଲବ୍ଧ । ଆପଣ ଏଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବରଣୀ ନେଇପାରିବେ । ବାକି ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ବ୍ୟତୀତ ଆପଣ କମ୍ପାନୀ ସହିତ ଲବ୍ରିକାଣ୍ଟ, ଟ୍ରାନ୍ସ କନେକ୍ଟ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍, ଏ ୧ ପ୍ଲାଜା ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍, ବିମାନ ଇନ୍ଧନ ଇତ୍ୟାଦି ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକର ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି ବିବରଣୀଗୁଡିକ ସାଇଟ୍ ଅଛି, ଯଦି କେହି ଆଗ୍ରହୀ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ମଧ୍ୟ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ ।

ଏଥିପାଇଁ କମ୍ପାନୀ କିଛି ମୌଳିକ ସୂଚନା ଆବଶ୍ୟକ କରେ ଯେପରିକି ନାମ, ସଂଖ୍ୟା, ଠିକଣା, ଯେଉଁ ସହର ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ କେଉଁ କାମ କରନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଦେଶରେ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଖୋଲିବାର ନିୟମ ମଧ୍ୟ ଲାଗୁ ହେବ ।

ଦେଶରେ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଖୋଲିବାର ନିୟମ:

ତୁମର ବୟସ ୨୧ ରୁ ୬୦ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ହେବା ଜରୁରୀ ।

ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଖୋଲିବାକୁ ହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ୧୫-୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

ଆପଣଙ୍କୁ ୧୨୦୦-୧୬୦୦ ବର୍ଗଫୁଟ ଜମି ଦରକାର, ଯଦି ଆପଣ ସହରରେ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ୮୦୦ ବର୍ଗଫୁଟ ଜମି ଦରକାର ।

ତୁମର ଉପଯୁକ୍ତ ସମ୍ପତ୍ତି କାଗଜପତ୍ର ରହିବା ଉଚିତ୍ । କାରଣ ଆବେଦନ କରିବା ସମୟରେ, କମ୍ପାନୀ ତୁମର ଜମି ଯାଞ୍ଚ କରିବ, ଯଦି ଏହା ଠିକ୍, ତେବେ ତୁମେ ଏକ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଡ଼ିଲରସିପ୍ ପାଇପାରିବ ।

Reliance outpaces industry in petrol, diesel sales from its ...
Google
ଲାଭ କେତେ ହେବ ।

ଯଦି ଆପଣ ରିଲାଏନ୍ସ-ବିପି ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ସମସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଲିଟର ପିଛା ୨ ରୁ ୩ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିପାରିବେ । ଯଦି କେହି ଦୈନିକ ୫,୦୦୦ ଲିଟର ପେଟ୍ରୋଲ ବିକ୍ରି କରନ୍ତି, ତେବେ ସେଠାରେ ୧୦,୦୦୦ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ ହେବ । ଜମି ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଦଲିଲ ଯାଞ୍ଚ ପରେ ଏହାର ଡିଲରସିପ୍ ଏକ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ମିଳିପାରିବ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ । ଆଉ କେମିତି ଲାଗିଲା କମେନ୍ଟ କରି ଜାଣନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.