AUS vs ENG: ଜୋସ ବଟଲର ଧରିଲେ ଉଡ଼ନ୍ତା ସୁପରମ୍ୟାନ କ୍ୟାଚ! ଭାଇରଲ ହେଲା ଭିଡିଓ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଜୋସ ବଟଲର ଏଡିଲେଡ଼ ଓଭାଲରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଓ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଆସେସ ସିରିଜର ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ ଦିନ ଏକ ସୁନ୍ଦର କ୍ୟାଚ ଧରିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି କ୍ୟାଚର ପ୍ରଶଂସା କରା ଯାଉଛି। ଏପରି ଚମତ୍କାର କ୍ୟାଚ ସେ ଧରିଲେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ମାର୍କସ ହୈରିସଙ୍କୁ ଆଉଟ ହେବାକୁ ପଡିଲା। ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ବ୍ରର୍ଡ ମାର୍କସ ହୈରିସଙ୍କୁ ଏକ ଶର୍ଟ ବଲ ପକାଇଥିଲେ ଓ ସେ ଏହାକୁ ପୁଲ ଶର୍ଟ ମାରି ଥିଲେ। ବଲଟି ଠିକ ସେ ବ୍ୟାଟରେ ନବାଜି ୱିକେଟ ପଛକୁ ଯାଇଥିଲା। ବଟଲର ଅନେକ ବାଟ ଡେଇଁ ସୁନ୍ଦର କ୍ୟାଚଟିକୁ ଧରିଥିଲେ।

Google

କମେଟ୍ରି କରୁଥିବା କମେଣ୍ଟଟର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ,”ଓଃ କଣ କ୍ୟାଚ ଧରିଲେ ବଟଲର , ବହୁତ ବଢିଆ ବଟଲର ସୁନ୍ଦର ଡାଇଭ ମାରି କ୍ୟାଚଟି ଧରିଲେ”ମାର୍କସ ହୈରିସ ୩ ରନ କରି ଆଉଟ ହୋଇଗଲେ। କ୍ରିକେଟ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟ ବଟଲରଙ୍କ ଏହି ସୁନ୍ଦର କ୍ୟାଚର ଭିଡ଼ିଓ ଟ୍ୱିଟରରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇ କ୍ୟାପ୍ସନରେ ଲେଖାଯାଇଥିଲା,”ଅଦ୍ଭୁତ! ବଟଲର ଷ୍ଟମ୍ପ ପଛରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି”।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ହୈରିସଙ୍କୁ ଷଷ୍ଠ ଓଭରରେ ବ୍ରର୍ଡଙ୍କ ଓଭରରେ ଏଲବୀଡବ୍ଲୁର ଅପିଲର ଚାନ୍ସ ମିଳିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଆଗାମୀ ଓଭରରେ ସେ ବ୍ରର୍ଡଙ୍କ ଓଭରରେ ଆଉଟ ହୋଇଗଲେ। ଏହା ମଧ୍ୟରେ ୱାରନରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ୮ ମ ଓଭରରେ ଚାନ୍ସ ମିଳିଲା। ଯେବେ ସେ ୨୮ ବଲରେ ମାତ୍ର ୧ ରନ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଟିଭି ଅମ୍ପାୟାର ନଟଆଉଟ ଦେଲେ।

ବଟଲର ଏହି ସୁନ୍ଦର କ୍ୟାଚ ଧରି ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ପାଇଲେ। ଅନେକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଏହି ବର୍ଷର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ କ୍ୟାଚ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି। ସେ ଆଇପିଏଲରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ପଟୁ ଖେଳୁଥିଲେ। ରାଜସ୍ଥାନ ଲୋକପ୍ରିୟ ଚରିତ୍ର ସ୍ପାଇଡ଼ରମ୍ୟାନର ଏକ ମେମସ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।କ୍ୟାପ୍ସନରେ ଲେଖାଯାଇଛି,”ସ୍ପାଇଡ଼ରମ୍ୟାନ ନୋ ୱେ ହୋମ”। ଏହି ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ଭାରତରେ ୧୬ ଡିସେମ୍ବରକୁ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା।

କହିରଖିବୁକି ପେଟ କମିନ୍ସ ଅଚାନକ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ବାହାର ହେବା ଦ୍ଵାରା ଷ୍ଟିବ ସ୍ମିଥଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ରଥମ ଦିନ ଭଲ ଖେଳ ଦେଖାଇଛି। ଇଂଲଣ୍ଡ ଟିମକୁ ଫେରିଥିବା ଷ୍ଟୁଆର୍ଟ ବ୍ରର୍ଡ ଓ ଯେମି ଏଣ୍ଡରସନ ପ୍ରଥମ ସେସନରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପକାଇଥିଲେ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସ୍ୱଜିତି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଙ୍ଗ ନେଇଥିଲେ।

ୱାନର ପ୍ରେସ ଆଟାକକୁ ସାମ୍ନା କରି ଆଉଟ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ୧୬୭ ବଲରେ ୧୧ ଚୌକା ଦ୍ଵାରା ୯୫ ରନର ପାରି ଖେଳିଥିଲେ। ମାର୍ସନ ଲାବୁସେନ ମଧ୍ୟ ସୁନ୍ଦର ପାରି ଖେଳୁଥିଲେ। ପ୍ରଥମ ସେସନରେ ମାର୍କସ ହୈରିସଙ୍କ(୩) ରୂପରେ ଗୋଟେ ୱିକେଟ ଗଳିଛି।ଯାହାଙ୍କୁ ବ୍ରର୍ଡ ଆଉଟ କରିଥିଲେ, ଏହା ବ୍ରର୍ଡଙ୍କ ୧୫୦ ତମ ୱିକେଟ ଥିଲା। ଏଣ୍ଡରସନ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ଖେଳିନଥିଲେ ଯାହାକୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ୯ ୱିକେଟରେ ଜିତିଥିଲା।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *