IND VS ENG:ତୃତୀୟ ଟି-୨୦ରେ ଏମିତି କ୍ରିକେଟ ଖେଳିବ ଇଂଲଣ୍ଡ। ଯେସନ ରୟ ଦେଲେ ବଡ଼ ବୟାନ। ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ।

ଇଂଲଣ୍ଡର ଓପନର ଯେସନ ରୟ ଆଇପିଏଲରେ ମୁମ୍ବାଇର ଓପନର ଇଶାନ କିଷାନଙ୍କର ବ୍ୟାଟିଂ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି ଆଉ ରବିବାର ଦିନ ହେଇଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟିରେ ଏହି ବାମହାତୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କର ସେହି ଉନ୍ନତ ପାରି ଦେଖିବା ପରେ ଜମା ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇ ନାହାନ୍ତି। କିଷାନ ମାତ୍ର ୩୨ ବଲରେ ୫୬ ରନ ବନେଇ ଭାରତ ଆଉ ଇଂଲଣ୍ଡ ଭିତରେ ହେଇଥିବା ପାଞ୍ଚ ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ସିରିଜରେ ଭାରତର ଫେରିବା ରେ ଭଲ ଭୂମିକା ନିଭେଇଛନ୍ତି।

Google

ରୟ ଅନଲାଇନ ସମ୍ଭାଦଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ କହିଲେ ,” ମୁଁ ଆଇପିଏଲରେ ଇଶାନ କିଷାନଙ୍କର ବ୍ୟାଟିଂ ଦେଖିଛି ଆଉ ତାଙ୍କର ଏହି ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦ୍ୱାରା ମୁଁ ଜମା ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇନାହିଁ। ସେ ତା ପରେ କହିଲେ, ” ଥରେ କି ଦୁଇ ଥର ସେ ନିଜ ଶଟ ଖେଳିବାରୁ ମିସ କଲା ମାତ୍ର ତା ପରେ ସେ ଛକା ମାରି ସେହି ରନ ମେକଅପ କଲେ। ଏହା ତାଙ୍କ କୁଶଳତାର ଉନ୍ନତ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଅଟେ।”

ନ ଡରି କ୍ରିକେଟ ଖେଳିବ ଇଂଲଣ୍ଡ: ଯେସନ ରୟ:

ଭାରତୀୟ ଟିମ ଶୃଙ୍ଖଳାରେ ନିଡ଼ର କ୍ରିକେଟ ଖେଳିବାର ଯୋଜନା ନେଇକି ଆସିଛି ଆଉ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟିରେ ସେମାନେ ଏହା ଦେଖାଉଛନ୍ତି ବି। ଇଂଲଣ୍ଡ ଟିମ ପ୍ରଥମରୁ ହିଁ ଆକ୍ରମକ କ୍ରିକେଟ ଖେଳୁଛି ଆଉ ଏହାଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କୁ ଫାଇଦା ବି ହେଉଛି। ସେମାନେ କହିଲେ କି ତାଙ୍କୁ ୫୦ ଓଭର କ୍ରିକେଟ ରେ ବି ଏହାଦ୍ୱାରା ଫାଇଦା ହେଇଛି। ଏହାଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କୁ ୧୦ ରୁ ୨୦ ଓଭର କ୍ରିକେଟରେ ବି ଫାଇଦା ହେଇଛି ଆଉ ସେମାନଙ୍କର ଯୋଜନା ସର୍ବଦା ଆକ୍ରମକ କ୍ରିକେଟ ଖେଳିବାର ହିଁ ରହିଛି। ମାତ୍ର ସମସ୍ୟା ଏହା କି ଏହି ପ୍ରକାର ପିଚ ମାନଙ୍କରେ ଖେଳିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ହେବ ଆଉ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଲଦି ଫଇସଲା ନେବାକୁ ହେବ।

Google

ରୟ କହିଲେ, ” ଯଦି ଆପଣ ଏହିପରି କ୍ରିକେଟ ଖେଳୁଛନ୍ତି ତ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ସ୍ୱୀକାର କରିବାକୁ ହେବ କି ଆପଣ ବିଫଳ ହେବେ। ମାତ୍ର ଆମ ବ୍ୟାଟିଂର ଗଭୀରତା ବହୁତ ଅଛି ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଶୀର୍ତ୍ସ କ୍ରମର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ମାନଙ୍କୁ ଏହା କରିବାରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଇ ନଥାଏ। ରୟ ଅହମ୍ମଦାବାଦର ପ୍ରଥମ ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟିରେ ୪୯ ରନ ଆଉ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟିରେ ୪୬ ରନ ବନେଇଲେ ମାତ୍ର ତାକୁ ବଡ ସ୍କୋରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ପାରିଲେ ନାହିଁ। ସେ କହିଲେ, ” ଅହମ୍ମଦାବାଦ ଭଳି ପିଚରେ ଆପଣଙ୍କୁ ରନ କରିବା ପାଇଁ ବୋଲର ମାନଙ୍କର ବଛା ଯିବାକୁ ହେଇଥାଏ। ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବସତ ମୁଁ ଯେଉଁ ବୋଲରକୁ ଚୟନ କଲି ସେ ମୋତେ ଆଉଟ କରିଦେଲା।ମୋର ୱାଶିଂଟନ ସୁନ୍ଦରଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ରନ ବନେଇବାର ପ୍ଲାନ ଥିଲା। ”

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *