ଶାହାରୁକଙ୍କୁ କଣ ପାଇଁ କାଜଲ କହିଲେ ଧୋକାବାଜ, ଏବେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ । ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ

ବଲିଉଡରେ କତେ ସାରା ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫିଲ୍ମ ଅଛି,ଯାହାକୁ ଲୋକ ବାରମ୍ବାର ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି।ଏହା ମଧ୍ୟରୁ ଏକ ଫିଲ୍ମ ଅଛି ଫିଲ୍ମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିବା କରନ୍ ଜୋହରଙ୍କର ‘କୁଛ କୁଛ ହୋତା ହୈ’। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ରୋମାନ୍ସ କିଙ୍ଗ ଶାହରୁଖ ଖାନ ,ଚୁଲୁବୁଲି ଗର୍ଲ କାଜଲ ଓ ସୁନ୍ଦର ଆକ୍ଟର ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଲିଡ଼ ରୋଲରେ ନଜରକୁ ଆସିଥିଲେ।

Google
ରାହୁଲ ଧୋକେବାଜ ଅଟନ୍ତି:

କହିଦେଉଛୁ କି ଏହି ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫିଲ୍ମକୁ ଆଜି ୨୨ବର୍ଷ ପୁରା ହୋଇସାରିଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମର ଲିଡ଼ ଆକ୍ଟର କାଜଲ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ସହିତ କରନ୍ ଜୋହର ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ୨୨ବର୍ଷ ବିତେଇ ସାରିଲେଣି।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ୧୬ ଅକ୍ଟୋବର ୧୯୯୮ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା। କରନଙ୍କର ଏହି ଫିଲ୍ମ ସବୁ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ।କୁଛ କୁଛ ହୋତା ହୈର ଗୀତ ଏବଂ କଥୋପକଥନ ବହୁତ ବିଖ୍ୟାତ ଅଟେ।ଏତିକି ନୁହେଁ ଏହି ଫିଲ୍ମ କାଜଲଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ସଫଳ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ବହୁତ ଭଲ ଫିଲ୍ମ ଅଟେ।ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ୨୨ବର୍ଷ ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ସେ କେତେ ପୋଷ୍ଟ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି।

Google

କାଜଲ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ପୋଷ୍ଟର ଶେୟାର କଲାବେଳେ ନିଜର ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି କି ଏହି ସ୍ମରଣୀୟ ଫିଲ୍ମକୁ ୨୨ବର୍ଷ ହୋଇଗଲାଣି। ଏହା ତ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ମିଷ୍ଟର ଜୋହରଙ୍କର କାହାଣୀ ଶୁଣେଇବାର ତରିକା ଏବଂ ଚରିତ୍ର ଏକା ସମୟରେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥାଏ।ଏହି କାରଣ ଅଟେ କି ‘କୁଛ କୁଛ ହୋତା ହୈ’୯୦ ଦଶକର ସୁପର ହିଟ ଫିଲ୍ମ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା। ରାହୁଲ, ଅଞ୍ଜଳି ଏବଂ ଟିନାଙ୍କ ଏହି କାହାଣୀରେ ପ୍ରଶଂସକ ଭଲ ପାଇବା,ଆବେଗ ସହିତ ପାଗଳାମି ମଧ୍ୟ ଦେଖିଥିଲେ।

Google

କହିରଖୁଛୁ କି କରନ ସବୁବେଳେ ରାଣୀଙ୍କୁ ନିଜ ଲକି ଚାର୍ମ ମାନୁଥିଲେ। ତାଙ୍କର ବହୁତ ଫିଲ୍ମରେ ରାଣୀଙ୍କ ଛୋଟ ରୋଲ ହେଲେ ବି ଖୁବ ଭଲ ରୋଲ ମଳିଥାଏ। ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ରାଣୀ ଫିଲ୍ମ କୁଛ କୁଛ ହୋତା ହେ ରେ ଟିନା ମାଲହୋତ୍ରା ଭୂମିକା ଲିଭେଇଥିଲେ। ଶାହରୁଖ ଖାନ ମାନେ ରାହୁଲଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଓ ପତ୍ନୀ ଟିନାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସକ ଖୁବ ଭଲ ପାଇବା ଦେଇଥିଲେ। ରାନୀଙ୍କ ଏହି ରୂପ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ ବସିଛି।

ହେଲେ ଏହି ଭୂମିକା ପାଇଁ କରନ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଟ୍ଵିଙ୍କିଲ ଖାନାଙ୍କୁ ବାଛିଥିଲେ। କାହିଁକିନା ଟ୍ଵିକିଲ ଖାନା ଓ କରନ ଏକ ସହ ସ୍କୁଲରେ ପଢିଥିଲେ ଓ ବେଷ୍ଟ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ ଥିଲେ। କରନ ଟିନାଙ୍କ ଭୂମିକା ଟ୍ଵିଙ୍କିଲ ଖାନାଙ୍କ ପାଇଁ ଲେଖିଥିଲେ। ଟ୍ଵିଙ୍କିଲଙ୍କ ଶ୍ରଦ୍ଧା ନାମ ମଧ୍ୟ ଟିନା ଅଟେ।ଟ୍ଵିଙ୍କିଲ ଏହି ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ରାଜିଥିଲେ। ୧୧ ଦିନର ସୁଟିଂ ପରେ ସେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଏହି ଭୂମିକା ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରତାର ସହ କରିଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.