ମନାଲି ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେଙ୍କୁ ନେଇ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କଲେ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ।

Kangana open big disclosure about Aditya Thackeray after she reached Manali, ମନାଲି ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେଙ୍କୁ ନେଇ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କଲେ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ, Aditya Thackeray, Kangana Ranaut, Uddhav Thackeray, Nitidina, Bollywood, Mumbai, Manali,

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ଓ ଶିବସେନା ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଲାଗିରହିଛି । ଉଭୟ ପକ୍ଷରୁ ବିବାଦ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଧା ଥମିବାର ନାଁ ନେଉନାହିଁ । କଙ୍ଗନା ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜର ହୋମ ଟାଉନ ମନାଲି ଫେରିଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ଓ ଶିବସେନା ପାର୍ଟି ଉପରେ ବିବାଦିତ ସ୍ୱର ଉଠାଇବା ବନ୍ଦ କରିନାହାଁନ୍ତି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ କଙ୍ଗନା ଓ ଶିବସେନା ନେତା ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୁତୁ ମେମେ ହୋଇଥିଲା । କଙ୍ଗନା ମୁମ୍ବାଇରେ ୫ ଦିନ ରହିବାପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜର ଘରକୁ ଫେରିଆସିଛନ୍ତି ।

Kangana made this big disclosure about Aditya Thackeray as soon as he reached Manali
Google

କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ଉପରେ ଆରୋପ ଲଗାଇଛନ୍ତି । ଖବର ଆସୁଛି କି, କଙ୍ଗନା ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେଙ୍କ ଉପରେ ଆରୋପ ଲଗାଉଛନ୍ତି ।

ମୁମ୍ବାଇରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଫ୍ଲାଟ ଅବୈଧ ନିର୍ମାଣ କାରଣରୁ ବିଏମସି କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବଙ୍ଗଳାକୁ ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିବାପରେ କଙ୍ଗନା ଓ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଜାରି ରହିଛି । କଙ୍ଗନା ନିଜର ବୟାନରେ ପୂର୍ବରୁ କହିଥିଲେ କି, ତାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ଭୟ ଲାଗୁଛି ଓ ସେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ଶିବସେନା ନେତା ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ ତାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବାପାଇଁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ।

Kangana made this big disclosure about Aditya Thackeray as soon as he reached Manali
Google

ଏହିସବୁ ପରେ କଙ୍ଗନା ଶେଷରେ ମୁମ୍ବାଇକୁ ପାକିସ୍ତାନ ସହିତ ତୁଳନା କରିଦେଇଥିଲେ ଯାହାଦ୍ୱାରା ମୁମ୍ବାଇ ସରକାର କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବିରୁଧରେ ମୁମ୍ବାଇ ପ୍ରତି ଅପଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଆରୋପ ଆଣିଥିଲେ । ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ଜବାବରେ କଙ୍ଗନା ନିଜର ମୁହଁ ଖୋଲି କହିଥିଲେ, ସେ ମୁମ୍ବାଇ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୯ ତାରିଖ ଦିନ ଆସିବେ ଓ କାହାର ଦମ ଅଛି ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ଦେଖାଅ । ବର୍ତ୍ତମାନ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସରେ ଭଙ୍ଗାରୁଜା ଉପରେ ହାଇକୋର୍ଟ ରୋକ ଲଗାଇ ଦେଇଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *