ମନାଲିରେ ପାହାଡ଼ ମଝିରେ ୩୦ କୋଟିରେ ତିଆରି ହୋଇଛି କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଘର, ଘରର ଭିତର ଫୋଟ ଦେଖିଲେ ଚମକିପଡିବେ ।

Kangna's house is built in 30 crores among the mountains in Manali, ମନାଲିରେ ପାହାଡ଼ ମଝିରେ ୩୦ କୋଟିରେ ତିଆରି ହୋଇଛି କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଘର, ଘରର ଭିତର ଫୋଟ ଦେଖିଲେ ଚମକିପଡିବେ, Manali, Sushant Singh Rajput, Kangana Ranaut, Bollywood, Mumbai, Nitidina, News, Lifestyle

ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ନେପୋଟିଯିମ ମାମଲା ସର୍ଵ ପ୍ରଥମେ କଙ୍ଗନା ରଣୱାତ ଉଠାଇଥିଲେ। କଙ୍ଗନା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାପାଇଁ ଯେଉଁ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଛନ୍ତି ସେଥିରେ ପୁରା ଦେଶ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ ଦେଇଛି । ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ କଙ୍ଗନା ଚୁପ ନବସି ନିଜ ସହ ହୋଇଥିବା ଘଟଣା କହିଛନ୍ତି । ଏହା ଭିତରେ ସଞ୍ଜୟ ରାଵତ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ନଆସିବା ପାଇଁ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି । ଯାହାର ଜବାବରେ କଙ୍ଗନା ୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବରକୁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିକି ଦେଖାଇଲେ । ଯାହା ପରେ ନିଜର ରାଗ ସୁଝାଇବା ପାଇଁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଅଫିସକୁ ବିଏମସିକୁ ନୋଟିସ ଦେଇ ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ । ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ମନାଲିରେ ଥିବା ଘର ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ।

Kangna's house is built in 30 crores among the mountains in Manali
Google
ପାହାଡ଼ ମଝିରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଘରୁ ପାହାଡ଼ର ସୁନ୍ଦର ସୁନ୍ଦର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ହେବ:

ବିଶ୍ୱ ମହାମାରି କରୋନା ସମୟରେ ହୋଇଥିବା ଲକଡାଉନ ସମୟରେ କଙ୍ଗନା ନିଜ ମନାଲି ଘରେ ଥିଲେ । ମନାଲିରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଆଲିସାନ ଘର ଅଛି । କଙ୍ଗନା ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେହି ଘରର କିଛି ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ପାହାଡ଼ ମଝିରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଘର ରହି ପାହାଡ଼ର ସୁନ୍ଦର ସୁନ୍ଦର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିହେବ । ଏହି ଘରେ ୮ ଟି ବେଡ଼ରୁମ ଅଛି । କଙ୍ଗନା ଏହି ଘରର ଷ୍ଟାଇଲ ଦୁବାଇ ଷ୍ଟାଇଲ ଭଳି କରିଛନ୍ତି ।

Photos of Kangana Ranaut's house that will blow your mind | Beautiful houses interior, Interior, House interior
Google
୨୦୧୮ ରେ କରିଥିଲେ ଗୃହ ପ୍ରବେଶ:

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଧୁନିକ ଦେଖାଯାଉଛି । ତାଙ୍କ ରୁମରେ ଆର୍ମ ଚେୟାର ଓ ଜୟପୁର ରମସ କାର୍ପେଟ ରଖାଯାଇଛି । ଘରର କବାଟରେ ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର ସ୍ଥାପିତ ହୋଇଛି । ଘରର ସଜାଇବା ପାଇଁ ଦେଶର ଅନେକ ରାଜ୍ୟର ଆକର୍ଷଣୀୟ ଜିନିଷ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଛି ।

Kangna's house is built in 30 crores among the mountains in Manali
Google

ବର୍ଷ ୨୦୧୮ ରେ କଙ୍ଗନା ମନାଲିର ଏହି ଆଲିଶାନ ଘରେ ଗୃହ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଏହି ଆଲିଶାନ ଘରେ ଅତ୍ୟାଧିନିକ ଯିମ ମଧ୍ୟ ଅଛି । ସେ ନିଜ ଏହି ବଙ୍ଗଳାରେ ଯୋଗ ରୁମ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ଛାତରେ ଟପ୍ ଗ୍ଲାସ ରୁଫ ଲଗାଯାଇଛି, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଟେ ।

ମନାଲିରେ ଘର କରିବା କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଏକ ସ୍ୱପ୍ନ ଥିଲା:

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଥିଲାକି ସେ ନିଜ ଜନ୍ମ ଭୂମିରେ ଏକ ଘର ତିଆରି କରିବେ । ଯେବେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ “କୁଇନ” ରିଲିଜ ହେଲା ଓ ହିଟ ହୋଇଗଲା ସେବେ କଙ୍ଗନା ମନାଲିରେ ୧୦ କୋଟିର ଜାଗା କିଣିଲେ ଓ ୩୦ କୋଟିର ଘର ତିଆରି କଲେ । ଯାହା ପାଇଁ ସେ ଅଲଗା ଅଲଗା ସ୍ଥାନରୁ ଜିନିଷ ଆଣିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଏହି ଆଲିଶାନ ଘର ବାସ୍ତବରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଟେ । ଏହି ଘରର କିଛି ଫଟୋ କଙ୍ଗନା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦର ଅଟେ ଏବଂ ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କ ମନକୁ ମୋହିତ କରିଦେବା ଭଳି ଅଟେ । ଏହି ଘରେ ରହି ପାହାଡ଼ର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦେଖି ହେବ ଯାହା ବହୁତ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ । ଏହି ଘର କରିବା କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଏକ ସ୍ୱପ୍ନ ଥିଲା ।

Kangna's house is built in 30 crores among the mountains in Manali
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *