ରଣଭୀର ସିଂ ବିବାହରେ ଡାକି ତାଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିଥିବା କହିଲେ କପିଲ ଶର୍ମା । ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଦେଲେ ଜବାବ, ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ ।

ରଣଭୀର ସିଂ ବିବାହରେ ଡାକି ତାଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିଥିବା କହିଲେ କପିଲ ଶର୍ମା । ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଦେଲେ ଜବାବ, ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ, Kapil Sharma, Ranveer Sigh, Deepika Padukone, The Kapil Sharma, Nitidina

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଉପରେ କପିଲ ଶର୍ମା କୌଣସି ରହସ୍ୟ କରିନାହାଁନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ନଭେମ୍ବର ୨୦୧୮ ରେ ରଣଭୀର ସିଂ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଘଷିବାର ସୁଯୋଗ ହାତଛଡ଼ା କରିନଥିଲେ । କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ରେ କପିଲ ଥରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଭୋଜିରେ ଅତିଥି ଭାବରେ ଯାଇଥିଲେ ସେତେବେଳେ ରଣଭୀର ତାଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିଥିଲେ । ସେହିଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଅନଲାଇନରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

ଏବେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ କପିଳ ଶର୍ମା ଶୋର ଏକ ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଭିଡିଓ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ରଣବୀର ସିଂହ ସହ ଜଡ଼ିତ ଏକ ଘଟଣା କହୁଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣା କପିଳ ଶର୍ମା, ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି ଯିଏ ଶୋ ରେ ଅତିଥି ଭାବେ ଆସିଥିବା ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ।

ଲକଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଟିଭି ଧାରାବାହିକର ସୁଟିଂ ଅଟକି ଯାଇଥିବା ସତ୍ବେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଏବଂ କମେଡ଼ିୟାନ୍ କପିଳ ଶର୍ମା ନିଜ ଶୋ ଯୋଗୁଁ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଦ କପିଳ ଶର୍ମା ଶୋରେ ବଲିଉଡର ଅନେକ ଷ୍ଟାର ଅତିଥି ଭାବେ ଆସନ୍ତି । ଏହି ଷ୍ଟାର ନିଜ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଅନେକ ରୋଚକ ଘଟଣା କହିଥାନ୍ତି । ଏହା ସହିତ କପିଳ ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଖାସ୍ ଖୁଲାସା କରିଥାନ୍ତି । ଏଥର ସେ ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କୁ ମଜାଳିଆ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ।

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଦେଲେ ଜବାବ

କପିଲ କହିଛନ୍ତି, “ମେରେ କୋ ସାଦି ମେ ବୁଲାକେ ଜୋ ଅପମାନିତ କିୟା ହେ ଉସନେ । ପତା ହେ ଉସ୍ନେ କିୟା କିୟା ? ଆପ୍ ତୋ ଥି ନେହିଁ, ଆପ୍ ଅତିଥି ସେ ମିଲ ରେହେଥେ । ମେରେ କୋ ବୁଲାକେ କେହେତେ ହେ, ‘ଦେଖ, ଦୀପିକା କୋ ଲେଗେୟା ମେ । କୋଈ ଏସେ କରତା ହେ? (ମୋତେ ବିବାହକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ଏତେ ଅପମାନିତ କରିଥିଲେ । ସେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ସେ କ’ଣ କରିଛନ୍ତି? ଆପଣ ସେଠାରେ ନଥିଲେ, ଆପଣ ଅନ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ କିଛି ଅତିଥିଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେ ମୋତେ ଡାକି କହିଲା, ଦେଖ, ମୁଁ ଦୀପିକା ନେଇଗଲି)! ଏଭଳି କିଏ ଅପମାନିତ କରେ?” ଦୀପିକା ହସି କହିଲେ ଯେ କପିଲ ଯାହା କହୁଛନ୍ତି ତାହା ସତ ।

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ରଣଭୀର ଏବଂ ଦୀପିକା ୬ ବର୍ଷ ଧରି ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ । ଏକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଚାଟ୍ ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଏହି ସଫଳତା ପାଇଁ ଶ୍ରେୟ ଦେଇଥିଲେ । ରଣବୀର ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରାକରେ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାରକା ହେବାର ଚାପ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିବାକୁ ଦେଇନଥିଲେ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.