କିଆରା ଆଡ଼ବାଣୀ କହିଲେ ଏହି କାରଣରୁ କେଉଁ ବଲିଉଡ ଆକ୍ଟରଙ୍କ ସହ ଡେଟ କରିବେ ନାହିଁ।

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଆରା ଆଡ଼ବାଣୀ ଏବଂ ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କର ପ୍ରଚାର ବହୁତ ଲମ୍ବା ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଧରି ମିଡିଆରେ ଅଛି।ଏହି ପ୍ରଚାରର ନିରବତା ଭାଙ୍ଗିକରି ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବାଁମ୍ବ’ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଆରା ଆଡ଼ବାଣୀ କହିଛନ୍ତି କି ସେ ଯେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହ କରିନାହାନ୍ତି,ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଏକଲା ରହିବେ କାହିଁକିନା ମୋ ମନରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କାହା ସହିତ ଡେଟ କରିବା ପାଇଁ ଭାବନା ନାହିଁ। କିଆରା ନିଜର ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହେଲା ବେଳେ କହିଲେ କି ସେ ଏକଲା ଅଛନ୍ତି।

Google

ତାଙ୍କ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କାହା ସହିତ ଡେଟ କରିବା ପାଇଁ ଭାବନା ନାହିଁ , ଏହି ବିଷୟରେ କଥା ହେଉଥିବା ବେଳେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କିଆରା ଆଡ଼ବାଣୀ କହିଲେ କି ‘ଏଥିପାଇଁ ମତେ ବାସ୍ତବରେ ମତେ ଏହି ଅବସ୍ଥା ପସନ୍ଦ ଅଟେ’ଯେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ବିବାହ କରିବି ନାହିଁ ,ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ଏକଲା ଅଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ବିବାହିତା ନୁହେଁ,ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ ଏକଲା ଅଛି।

କିଆରାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଅଛି କ୍ୟାରିୟର ଉପରେ:କିଆରା କହିଛନ୍ତି କି ହଁ ମୁଁ ଏହା ନିଶ୍ଚୟ ଭାବିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରୁଅଛି କି ମୁଁ ବିଖ୍ୟାତ ହେବା ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ଲୋକ ସହିତ ଡେଟ କରିଥିଲି।ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ କିଆରା କହିଲେ କି ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଅଛି କ୍ୟାରିୟର ଉପରେ ଅଛି ।ମୁଁ କାହା ସହିତ ଡେଟ କରୁନାହିଁ। ଏକଲା ଅଛି ଏବଂ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏକଲା ରହିବାର ବିଚାର ଅଛି। ସେ କହୁଛନ୍ତି ଯେବେ ମୁଁ ବିବାହ କରିବି ତେବେ ମୋ ପାଇଁ ପେଶା ବେସି ଗୁରୁତ୍ୱ ରଖିବ ନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋର ବିବାହ କରିବାର କୌଣସି ଇଚ୍ଛା ନାହିଁ।

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କରିଥିଲେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ କଥାର ସୃଷ୍ଟି:-

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଗତ ବର୍ଷ ଏକ ଶୋରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କର ପ୍ରଚାର ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କହିଥିଲେ କି କିଆରା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି। ଆମେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ଆଉ ବାକି ଡେଟିଂ କଥା ମୁଁ ଏକଲା ଅଛି।କିଆରା ଆଡ଼ବାଣୀ ଏବଂ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଜଲ୍ଦି ହିଁ ‘ଶୋରଶାହା’ରେ ଦେଖାଯିବେ। କୋରନା ଲକଡାଉନ ପରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଙ୍ଗ ପୁଣିଥରେ ଆରମ୍ଭ କରିଦିଆଯାଇଛି।

Google

ସମସ୍ତେ ଏହି ସୁନ୍ଦର ଯୋଡିକୁ ବଡ ପରଦାରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବ୍ୟାକୁଳ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଛଡା କିଆରା ଜଲ୍ଦି ହିଁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବାଁମ୍ବ’ରେ ଦେଖାଯିବେ।ବିତିଥିବା ଦିନଗୁଡିକରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ମଜାଦାର ଟ୍ରେଲର ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଗୀତ ରିଲିଜ କରାଯାଇଅଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.