ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ KXIP vs RCB କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ସିଜନର ପ୍ରଥମ ଶତକ, ଭାଙ୍ଗିଲେ ସଚିନ୍ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ବଡ ରେକର୍ଡ ।

KL Rahul Hits Season's First Century Breaks Sachin Tendulkar's Record, ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ KXIP vs RCB କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ସିଜନର ପ୍ରଥମ ଶତକ, ଭାଙ୍ଗିଲେ ସଚିନ୍ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ବଡ ରେକର୍ଡ ।, KL Rahul, Sachin Tendulkar, Indian Cricket, IPL 2020, IPL, Kings XI Punjab, Nitidina

ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ବିପକ୍ଷରେ ଏକ ଶତକ ହାସଲ କରିଥିବା କିଙ୍ଗ୍ସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ମହାନ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଆଠ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି ।

କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ (KXIP) ଅଧିନାୟକ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ରେ ୨୦୦୦ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବାରେ ଦ୍ରୁତତମ ଭାରତୀୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ମହାନ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଆଠ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି ।

IPL 2020, KXIP Vs RCB: KL Rahul Hits Season's First Century, Breaks Sachin Tendulkar's Record
Google

ୟୁଏଇର ଦୁବାଇରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର (ଆରସିବି) ବିପକ୍ଷରେ KXIP ର ଦ୍ୱିତୀୟ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ରାହୁଲ ଏହି ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । ୨୦୦୦ ରନ୍ ମାର୍କ ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ସେ ୬୦ ଇନିଂସ ନେଇଥିଲେ । ଏହାକୁ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ତେନ୍ଦୁଲକର ୬୩ ଇନିଂସ ନେଇଥିଲେ ।

ରାହୁଲଙ୍କ ଦଳର ସାଥୀ କ୍ରିସ୍ ଗେଲ ମାତ୍ର ୪୮ ଇନିଂସରେ ଆଇପିଏଲରେ ଦ୍ରୁତତମ ୨୦୦୦ ରନ୍ ରେକର୍ଡ ରଖିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପୂର୍ବତନ KXIP କ୍ରିକେଟର ଶନ୍ ମାର୍ଶ ୫୨ ଇନିଂସରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି ।

ବିରାଟ କୋହଲି ଟସ୍ ଜିତି KXIP କୁ ଦୁବାଇରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ରାହୁଲ ସୁଯୋଗର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପଯୋଗ କରିଥିଲେ, ଡ୍ରପ୍ କ୍ୟାଚ୍ ଜୀବନ ଦାନକୁ ସଠିକ ଉପଯୋଗ ଏବଂ ଏହି ସିଜନରେ ଶତକ ହାସଲ କରିଥିବା ପ୍ରଥମ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ଡେଲ ଷ୍ଟେନଙ୍କ ପେନାଲ୍ଟି ଓଭରରେ ଚୌକ ମାରି ୬୨ ଟି ବଲରେ ଶତକରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । KXIP ସ୍କିପର ୬୯ ବଲରେ ଅପରାଜିତ ୧୩୨ ରନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତୀୟ ଆଇପିଏଲର ସର୍ବାଧିକ ସ୍କୋର ହୋଇଛି ।

IPL 2020, KXIP vs RCB Live Score
Google

ଅମ୍ପାୟାର ବିବାଦକୁ ନେଇ ଏକ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ KXIP ସୁପର ଓଭରରେ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ଵିପକ୍ଷେରେ ହାରିଯାଇଥିଲା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.