IPL 2020 DC vs KXIP କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଖେଳ ସମୟରେ କନ୍ନଡରେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିକହୁଥିବା ଧରାପଡ଼ିଲେ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ।

KL Rahul was caught abusing in Kannada during DC vs KXIP game videos goes viral, IPL 2020 DC vs KXIP କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଖେଳ ସମୟରେ କନ୍ନଡରେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିକହୁଥିବା ଧରାପଡ଼ିଲେ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ, KL Rahul, Cricket, IPL 2020, KXIP, Nitidina

ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ (DC) ଏବଂ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ (KXIP) ମଧ୍ୟରେ ରବିବାର ଦିନ (୨୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବର) ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍)ର ମ୍ୟାଚ ହୋଇଥିଲା । ଉଭୟ ଦଳ ଏକ ରୋମାଞ୍ଚକର ଖେଳ ଖେଳିଥିଲେ ଯାହା ସୁପର ଓଭରରେ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜଧାନୀ ବିଜୟ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ଖେଳ ବ୍ୟତୀତ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ଯାହା ଷ୍ଟମ୍ପ ମାଇକ୍ରେଫୋନରେ ଧରାପଡିଛି ସୋମବାର ଏହା ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ରାହୁଲଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ଷ୍ଟମ୍ପ ମାଇକରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଏବଂ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ତାଙ୍କର ଜଣେ KXIP ସାଥୀଙ୍କୁ ପଡ଼ିଆରେ ଫିଲଡିଂ ପୋଜିସନକୁ ଯିବାକୁ କହୁଥିବା ବେଳେ ସେ କନ୍ନଡ ଭାଷାରେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଫିଲ୍ଡ ସେଟିଂ କରିବା ସମୟରେ ସେ ବହୁତ ଆନିମେଟେଡ୍ ମନେ ହେଉଥିଲେ ଏବଂ ରାହୁଲ ଷ୍ଟମ୍ପ୍ ପଛରେ ଛିଡା ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଖାଲି ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବା ମାଇକ୍ରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱର ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

IPL 2020: KL Rahul swearing in Kannada, caught by stump mic | Deccan Herald
Google

“Munde baaro lo**a,” କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ମାତୃଭାଷା କନ୍ନଡର ଅପମାନିତ ହୋଇଛି । ତଥାପି, ସେ ଶୀଘ୍ର ହୃଦୟଙ୍ଗମ କଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ମନ୍ତବ୍ୟ ଶୁଣାଯାଏ ଏବଂ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଗଲା ।

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ:

କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ଇନଷ୍ଟା ପୋଷ୍ଟରେ ନାଗସ୍ ଡେନିସ୍ ସାଏଟ୍ ଙ୍କ ହାସ୍ୟ ମନ୍ତବ୍ୟ

ପଡ଼ିଆରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଯେତେ ଦୂର, ଏହା ଏକ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଖେଳ ଥିଲା ଏବଂ ଆବଣ୍ଟିତ ୪୦ ଓଭରରେ ଖେଳ ଜିତିବାର ସୁଯୋଗକୁ ଉଭୟ ଦଳ ଛାଡିଥିଲେ । ସୁପର ଓଭରରେ ହାରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଖେଳର ଅଂଶ ହୋଇ ଆନନ୍ଦିତ ହୋଇ ଦଳର ଉଦ୍ୟମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ । ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଦୁଇଟି ଛବି ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ହେଉଛି ଯେତେବେଳେ ଆରସିବିର ଶ୍ରୀ ନାଗସ୍ ଡେନିସ୍ ସାଏଟ୍ ତାଙ୍କ ହାସ୍ୟାସ୍ପଦ ମନ୍ତବ୍ୟ ପାଇଁ କ୍ରିକେଟରଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ।

Danish Sait's comment
Google

ସେ ସମାନ ଶବ୍ଦର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି, କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଷ୍ଟମ୍ପ ମାଇକ୍ ଉପରେ କହିଥିଲେ ଏବଂ KXIP ଅଧିନାୟକଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ‘ଗୋଲ୍ଡେନ୍ ୱାର୍ଡ’ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ଡାନିଶକୁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥିବାରୁ କୋମେନ୍ଟରୁ ବାହାର ହୋଇଥିଲେ ।

IPL 2020: Kings XI Punjab Captain KL Rahul Captured Hurling Abuse In Kannada  On Stump Mic
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.