ଡେଭିଡ ୱାନରଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ କୋହଲି ଦେଲେ ଏହି ବଡ଼ ଉପହାର, ୱାରନର ଦେଲେ ବଡ଼ ବୟାନ।

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ଭିରାଟ କୋହଲି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଓପନର ଡେଭିଡ ୱାନରଙ୍କର ଝିଅକୁ ଏକ ଖାସ ଗିଫ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି। ୱାନର ଶନିବାରକୁ ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ତାର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରକୃତରେ, କୋହଲି ୱାନରଙ୍କର ଝିଅ ଇଣ୍ଡିକୁ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଟେଷ୍ଟ ଜର୍ସି ଦେଇଥିଲେ। ଜର୍ସି ଉପରେ ବିରାଟଙ୍କର ଅଟୋଗ୍ରାଫ ମଧ୍ୟ ଅଛି। ଇଣ୍ଡି ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକଙ୍କର ପ୍ରସଂଶକ ଅଟନ୍ତି। ଏବେ ଏବେ ହିଁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଚାରୋଟି ଟେଷ୍ଟର ସିରିଜରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୨-୧ରେ ହରାଇଥିଲା, ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ୱାନର ଜର୍ସି ମିଳିବାରୁ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି।

Google

ୱାନର ଚାରୋଟି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚର ସିରିଜର ଅନ୍ତିମ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଥିଲେ। ସେ କହିଲେ କି ଯଦିଓ ତାଙ୍କ ଦଳ ସିରିଜ ହାରିଯାଇଛି,କିନ୍ତୁ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକଙ୍କ ଠାରୁ ବିଶେଷ ଉପହାର ମିଳିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଇଣ୍ଡି ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ। ୱାନର ଲେଖିଲେ,”ମତେ ଜଣା ଅଛି କି ଆମେ ସିରିଜ ହାରିଯାଇଛୁ, କିନ୍ତୁ ଆମର ଏଠାରେ ଏକ ବହୁତ ହିଁ ଖୁସି ଥିବା ଝିଅ ଅଛି। ନିଜ ଖେଳର ଜର୍ସି ଦେବା ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ ବିରାଟ କୋହଲି। ଇଣ୍ଡି ଏହା ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି। ଡାଡି ଓ ଆରନ ଫିଞ୍ଚଙ୍କ ଛଡା ସେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତି।”

ଡେଭିଡ ୱାନର ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ଲାଇଭ ସେସନ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ କେତେଥର କହିଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ଝିଅ ଇଣ୍ଡି ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କର ବଡ଼ ପ୍ରସଂଶକ ଅଟନ୍ତି। ୱାନର ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି। ଗତ ବର୍ଷ ୱାନରଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ କେଣ୍ଡିସ୍ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ବିରୁଦ୍ଧରେ ଭାରତର ସିରିଜ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ରେଡ଼ିଓ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ନିଜ ଝିଅ ଇଣ୍ଡିକୁ ମଜାକରେ ‘ବିଦ୍ରୋହୀ’ କହିଥିଲେ, କାରଣ ସେ ବିରାଟ କୋହଲି ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

Google

ଏକ ଆଘାତ କାରଣରୁ ୱାନର ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ଖେଳିବାକୁ ପଛେଇ ଯାଇଥିଲେ। ଅନ୍ୟ ପଟରେ,ବିରାଟ କୋହଲି ନିଜ ପ୍ରଥମ ସନ୍ତାନର ଜନ୍ମ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ପରେ ସ୍ୱଦେଶ ଫେରିଆସିଥିଲେ। କୋହଲିଙ୍କର ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ଆଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେଙ୍କର ନେତୃତ୍ୱରେ ଥିବା ଭାରତୀୟ ଦଳ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟ ହାରିବା ପରେ ଫେରିଥିଲା। ସେ ମେଲବର୍ନରେ ଖେଳା ଯାଇଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟରେ ଘରୋଇ ଦଳକୁ ହରାଇଥିଲା। ତାହାପରେ ସିଡନୀରେ ଖେଳା ଯାଇଥିବା ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ଡ୍ର ରହିଥିଲା। ଭାରତ ବ୍ରିସବ୍ରେନରେ ରେକର୍ଡ ବିଜୟ ସହିତ ସିରିଜକୁ ୨-୧ରେ ନିଜ ନାମରେ କରିନେଇଥିଲା।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.