ଦି କପିଲ ଶର୍ମା ସୋ’ରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି କୃଷ୍ଣା ଅଭିଷେକ, ପୁରୁଣା ଝଗଡାକୁ ନେଇ ନେଇଛନ୍ତି ଏହି ନିଷ୍ପତି ।

Krishna Abhishek refuses to perform on The Kapil Sharma Show Mama Govinda becomes the reason, Kapil Sharma Show, Kapil Sharma, Nitidina

ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା କୃଷ୍ଣା ଅଭିଷେକ ଏବଂ ଅଭିନେତା ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହେବାର ଏକ ବର୍ଷ ବିତିଗଲା । ଏଥିରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ମାମା-ଭଞ୍ଜାଙ୍କ ଏହି ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ମାମଲା ସମାପ୍ତ କରି ଏକାଠି ହେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କୃଷ୍ଣା ଅଭିଷେକ ‘ଦି କପିଲ ଶର୍ମା ସୋ’ର ଏକ ଏପିସୋଡ୍ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ମାମା ଗୋବିନ୍ଦା ଏହି ସପ୍ତାହ ଶେଷ ଭାଗରେ ସୋ’କୁ ଆସୁଛନ୍ତି । କୃଷ୍ଣା ନିଜେ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ।

Krushna Abhishek not allowed to share stage with uncle Govinda on The Kapil  Sharma Show: 'Sad this has happened' - tv - Hindustan Times
Google

ଟାଇମ୍ସ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି କୃଷ୍ଣା ଅଭିଷେକ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ପ୍ରାୟ ୧୦ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଜାଣିଲି ଯେ ଚିଚି ମାମା ସୋ’କୁ ଆସୁଛନ୍ତି । ସୁନୀତା ମାମି ତାଙ୍କ ସହ ଆସୁନାହାଁନ୍ତି, ଦଳ ଅନୁଭବ କରିଛି ଯେ ମୋର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାରେ ମୋର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ, ପୂର୍ବରୁ କିଛି କଥା ମତେ ଦୁଖଃ ଦେଇଛି । ଗତ ବର୍ଷ ୨୦୧୯ ରେ ସୁନୀତା ମାମି ମୁଁ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ, ତେଣୁ ଏଥର ମୁଁ ନିଜେ ସୋ’ରେ ଅଭିନୟ ନକରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ।”

କୃଷ୍ଣା କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ମୋର ମାମୁଁଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଦୃଢ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି । କିନ୍ତୁ, କିଛି ଜିନିଷ ମୋ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବିତ କରିଛି । ଯେତେବେଳେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯଦି ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ, ଏକ କମେଡି ଶୋ’ରେ ଅଭିନୟ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଯାଏ । ଲାଗୁଛି ଯେ ମାମୁଁ ମୋର ପରିହାସର ଭୁଲ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ । ଭଲ କମେଡି ପାଇଁ ସେଟ୍ ରେ ଏକ ଭଲ ପରିବେଶ ରହିବା ଉଚିତ୍ । ମୁଁ ବାଜି ଲଗାଇ କହୁଛି ଯେ ଯଦି ମୁଁ ମାମୁଁଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କୃଷ୍ଣା ବଦଳରେ ସପନା ଅଭିନୟ କରିବି, ତେବେ ଘରେ ନିଆଁ ଲାଗିବ ।

Krushna Abhishek Feels It Was Kashmera's Mistake So She Must Be Sorry To  Govinda's Wife Sunita | Laughing Colours
Google

କୃଷ୍ଣା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ସେ ଗୋବିନ୍ଦା ମାମୁଁଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ସେ କହିଛନ୍ତି, ସେହି ଲୋକମାନେ ମୋର ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ବି ଆସି ନଥିଲେ, ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଜୀବନ ଓ ମୃତ୍ୟୁ ସହିତ ଲଢୁଥିଲା । ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଡାକିଲି, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଉତ୍ତର ଆସିଲା ନାହିଁ । ସବୁ ଜିନିଷ ଗୁଡିକ ଠିକ୍ କରିବା ପାଇଁ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କ ପଛରେ କେତେ ଦିନ ଦୌଡ଼ିବି, ଯାହା ଏକ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଦ୍ୱାରା ହୋଇଥିଲା । ମୁଁ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରୁଛି । ସେମାନେ ମୋତେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ । ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ କପିଲ ଆମ ମଧ୍ୟରେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଖୋଜି ପାରିବେ । ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ମୋର ମାମୁଁ ଆସିବେ, ମୋତେ ଡାକ ଏବଂ ମଞ୍ଚରେ କଥା ହୁଅ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ସମାଧାନ କର । ତେବେ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ଶୋ’ରେ ପୁନରାବୃତ୍ତି କରନ୍ତି ନାହିଁ । ମୁଁ ଭାବୁଛି ଏହା ୨୦୧୧ ମସିହାରେ ହୋଇପାରେ ।

Diwali 2020: Govinda arrives in The Kapil Sharma then Krishna Abhishek  disappears | खबरBharat
Google

ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଗୋବିନ୍ଦା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇନାହାଁନ୍ତି । ଖବର ଅନୁସାରେ ଏହା ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ଗୋବିନ୍ଦା ଏବଂ କୃଷ୍ଣାଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଥିଲା । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, କାଶ୍ମୀରା ଶାହା (କୃଷ୍ଣା ଅଭିଷେକଙ୍କ ପତ୍ନୀ) ଏକ ଟୁଇଟ୍‌ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ଲୋକ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ନାଚନ୍ତି । ଏହାକୁ ପଢି ସୁନୀତା (ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ପତ୍ନୀ) ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ସେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ଏମିତି କହୁଛନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ, ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ଦେଖାଦେଇଥିଲା ଏବଂ ସେବେଠାରୁ ପରସ୍ପର ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ୨୦୧୯ ଏପିସୋଡରେ ଗୋବିନ୍ଦା ପତ୍ନୀ ସୁନୀତା ଏବଂ ଝିଅ ଟିନା ଅହୁଜାଙ୍କ ସହ ସେଟକୁ ଆସିଥିଲେ । ଏପରିକି ସେତେବେଳେ କୃଷ୍ଣା ଅଭିଷେକ ଏପିସୋଡରୁ ନିଖୋଜ ଥିଲେ । କୃଷ୍ଣା ମଞ୍ଚରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ସୁନୀତା ଚାହୁଁନଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *