ED ସ୍କାନର୍ ରେ ସବୁଠୁ ବଡ ଖୁଲାସା, ଧରାପଡିଲା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କେମିତି ଡ୍ରଗ୍ସ ପାଇଁ ନେଉଥିଲେ ଟଙ୍କା ।

KWAN's Payments To Rhea Chakraborty Under ED Scanner Agency Probing Drug Angle, ED ସ୍କାନର୍ ରେ ସବୁଠୁ ବଡ ଖୁଲାସା, ଧରାପଡିଲା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କେମିତି ଡ୍ରଗ୍ସ ପାଇଁ ନେଉଥିଲେ ଟଙ୍କା, Sushant Singh Rajput, Bollywood, Justice for Sushant, Nitidina, NCB, CBI

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ପ୍ରତିଭା ପରିଚାଳନା ଏଜେନ୍ସି KWAN ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା କାରବାରର ବିଶେଷ ବିବରଣୀ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ରିପବ୍ଲିକ୍ ମିଡିଆ ନେଟୱାର୍କ ବର୍ତ୍ତମାନ ସିବିଆଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନମ୍ବର ୱାନ ରେହ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ପ୍ରତିଭା ପରିଚାଳନା ଏଜେନ୍ସି KWAN ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା କାରବାରର ବିଶେଷ ବିବରଣୀ ପାଇଛି । ଯେହେତୁ ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ ଆର୍ଥିକ ଲିଙ୍କ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରେ, ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ଯେ କେୱାନ କାହିଁକି ରିୟାଙ୍କୁ ଏକାଧିକ କାରବାର କରୁଥିଲା? KWAN ମାଲିକମାନେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ର ସ୍କାନରରେ ଅଛନ୍ତି କାରଣ ଡ୍ରଗ୍ ଚାଟରେ ସେମାନଙ୍କ ନାମ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ଡ୍ରଗ୍ ଯୋଗାଣ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା । KWAN-Rhea କାରବାର ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଇଡି ଏହି ଡ୍ରଗ୍ସ କୋଣକୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି ।

Rhea Chakraborty's Multiple Transactions With KWAN Accessed; Payments Under ED Scanner - glbnews.com
Google
ଇଡ ସ୍କାନରରେ KWAN-Rhea ର ଟଙ୍କା କାରବାର:

ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୨ ରେ RTGS ମାଧ୍ୟମରେ ୩,୯୬,୮୨୫ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ପ୍ରଥମ କାରବାର ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟଟି ଏକ ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ପରିମାଣ ୩,୬୮,୦୯୮ ଟଙ୍କା ଥିଲା । ତୃତୀୟ ଦେୟ ମେ ୨ ରେ NEFT ମାଧ୍ୟମରେ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହାର ପରିମାଣ ଥିଲା ୧,୬୦,୬୫୨ ଟଙ୍କା । ଚତୁର୍ଥ ଦେୟ ସେହି ମାସରେ ଘଟିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହାର ପରିମାଣ ୧,୭୨,୧୨୬ ଟଙ୍କା ଥିଲା । ଜୁନ୍ ୪ ରେ ଏକ ଚେକ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପଞ୍ଚମ କାରବାର ହୋଇଥିଲା ଏବଂ କ୍ରେଡିଟ୍ ପରିମାଣ ୧,୫୯,୩୦୦ ଟଙ୍କା ଥିଲା । ୨,୭୫,୪୦୦, ୧,୩୬,୮୦୨, ୨,୭୫,୪୦୦, ୧,୧୭,୯୦୦ ଏବଂ ୧,୨୧,୧୨୫ ଟଙ୍କା ଥିବା ଅନ୍ୟ ପାଞ୍ଚ ଟଙ୍କାର କାରବାର RTGS କିମ୍ବା NEFT ମାଧ୍ୟମରେ ଯଥାକ୍ରମେ ୨୫ ଜୁନ୍, ଜୁଲାଇ ୪, ଜୁଲାଇ ୬, ଅକ୍ଟୋବର ୪ ଏବଂ ନଭେମ୍ବର ୧୮ ହୋଇଥିଲା ।

ବଲିଉଡର ଡ୍ରଗ୍ ନକ୍ସସ୍ ଉପରେ ଏନସିବିର ଅନୁସନ୍ଧାନ ମଧ୍ୟରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍, ସାରା ଅଲି ଖାନ୍, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର, ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ଏବଂ କେୱାନ୍ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଜୟା ସାହା ଏବଂ କରିସ୍ମା ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯିବା ପରେ କେୱାନ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ଯାହା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ଏକ ଅଂଶ ଭାବରେ ଦାଖଲ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭାବେ ନାମିତ କରାଯାଇଛି ।

KWAN's payments to Rhea Chakraborty under ED scanner; Agency probing drug angle - Republic World
Google
KWAN ମାଲିକମାନେ ହୁଆଟ୍ସ ଆପ୍ ଡ୍ରଗ୍ ଚାଟ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ର ଏକ ଅଂଶ:

ବଲିଉଡର ଡ୍ରଗ୍ ନକ୍ସସ୍ ଉପରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଥିବା ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) କେୱାନ୍ ସିଇଓ ଧ୍ରୁବ ଚିତଗୋପେକର, ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ପରିଚାଳକ ଜୟା ସାହା ଏବଂ କର୍ମଚାରୀ କରିସ୍ମା ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଡକାଇଛନ୍ତି, ଯିଏକି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ର ମ୍ୟାନେଜର । ଗତ ସପ୍ତାହରେ, ରିପବ୍ଲିକ୍ ମିଡିଆ ନେଟୱାର୍କ ଦୀପିକା, କରିସ୍ମା ପ୍ରକାଶ ଏବଂ KWAN ସହ-ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଅନିର୍ବାନ୍ ଦାସ ବ୍ଲାହ ଏବଂ ବିଜୟ ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ୍ଙ୍କ ସହ କେୱାନ୍ ପ୍ରତିଭା ପରିଚାଳକ ଜୟ ସାହାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗଠିତ ଏକ ହୁଆଟ୍ସ ଆପ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ର ଅଧିକ ବିବରଣୀ ପାଇଥିଲା । ଏହି ହୁଆଟ୍ସ ଆପ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ଚାଟ୍ ଦର୍ଶାଏ ଯେ ସ୍କାନରରେ ଥିବା କମ୍ପାନୀର ଟପ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଗୋଷ୍ଠୀର ଏକ ଅଂଶ ଥିଲା ଏବଂ ସେମାନେ KWAN କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଚାଲିଥିବା ଡ୍ରଗ୍ ଯୋଗାଣ ଚେନ ବିଷୟରେ ଅବଗତ ଥିଲେ ।

ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଏନସିବି ମୁଖ୍ୟ ରାକେଶ ଆସ୍ଥାନାଙ୍କୁ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ‘ଡ୍ରଗ୍ ଡୋସିଅର୍’ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ । ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏହି ଡ୍ରଗ୍ ଡୋସିଅର୍ ଡ୍ରଗ୍ସ କିଣିବାରେ ଜଡିତ ବଲିଉଡର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ତାରକାମାନଙ୍କର ଏକ ତାଲିକା କରିଛି । ଏଥିରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଏବଂ ବିକ୍ରେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଡ୍ରଗ୍ ଚାଟ୍ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ରିପୋର୍ଟ ରହିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତା ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ସାରା ଅଲି ଖାନ, ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ସାକ୍ଷ୍ୟ ରହିଛି । ଏଥିରେ KWAN ପ୍ରତିଭା ପରିଚାଳକ କରିସ୍ମା ପ୍ରକାଶ, ଶ୍ରୁତି ମୋଦୀ ଏବଂ ଡିଜାଇନର୍ ସିମୋନ୍ ଖମ୍ବଟାଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାକ୍ଷ୍ୟ ରହିଛି । ଡ୍ରଗ୍ ଡୋସିଅର୍ରେ ଆର୍ଥିକ କାରବାର ଏବଂ KWAN ପ୍ରତିଭା ପରିଚାଳନା ଏଜେନ୍ସିର ମାଲିକାନା ଏବଂ KWAN ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାକ୍ଷ୍ୟ ଏବଂ ଡ୍ରଗ୍ ବେପାରୀଙ୍କ ସହ ସେମାନଙ୍କର ଲିଙ୍କ୍ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ବିବରଣୀ ରହିଛି ।

Deepika Padukone, Sara Ali Khan, Shraddha Kapoor, Rakul Preet Singh: Everything they said during NCB probe
Google
ଏନସିବି ରିହା ଏବଂ ଶୋୟିକ୍ ପାଇଁ ଜାମିନକୁ ବିରୋଧ କରିଛି:

ଏନସିବି ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋୟିକ୍ ଏବଂ କିଛି ଡ୍ରଗ୍ସ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟ ରିହା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଏକଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୯ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଥିଲେ । ସୂଚନାନୁସାରେ ସୋମବାର ନାର୍କୋଟିକ୍ସ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବ୍ୟୁରୋ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ବିରୋଧ କରିଛି ।

NCB ର ଡ୍ରଗ୍ସ ଅନୁସନ୍ଧାନର ପର୍ଯ୍ୟାୟ ୩ ଆରମ୍ଭ ହେବ:

ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାଯାଇଛି ଯେ, ଏନସିବିର ବଲିଉଡ ଡ୍ରଗ୍ ଯାଞ୍ଚର ‘ପର୍ଯ୍ୟାୟ-୩’ରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ଏଜେନ୍ସିର ରାଡାର ଅଧୀନରେ ଆସୁଥିବା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ନାମ ଅପେକ୍ଷା ବଡ଼ ଏବଂ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ନାମର ଖୁଲାସା କରିବା । ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡକାଯାଇଥିବା ଚାରିଜଣ କଳାକାର – ଦୀପିକା, ସାରା ଅଲି ଖାନ୍, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ସମସ୍ତେ ସମାନ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟରୁ ପଢିଥିବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି ବୋଲି ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ସେମାନେ କେବଳ ନିଜ ପାଇଁ ଏହି ସମସ୍ୟାକୁ ସମାଧାନ କରିଛନ୍ତି । ତେଣୁ ସେମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ କୋଣ ଅନୁକୋଣରେ ଅଛନ୍ତି ।

After Deepika Padukone, Shraddha Kapoor, Sara Ali Khan's probe, Mumbai Police issues warning to media car-chasing celebs
Google

ସମସ୍ତ ଚାରିଜଣ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ‘ହ୍ୟାସ୍ ଡ୍ରଗ୍ ନୁହେଁ’, ଦୁଇଜଣ ମଧ୍ୟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏନସିବି ‘ବଲିଉଡ୍ ଇଂରାଜୀ’ ସହିତ ପାରଙ୍ଗମ ନୁହେଁ । ଶେଷରେ, ଅମଲାତନ୍ତ୍ର ତଥା ରାଜନେତାଙ୍କ ଠାରୁ କ୍ଷିତିଜ ପ୍ରସାଦଙ୍କ ଗିରଫଦାରୀ ଉପରେ ଆସୁଥିବା ଚାପରେ ଏନସିବି ଚକିତ ହୋଇଥିବାର କୁହାଯାଉଛି । ଏଜେନ୍ସି ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ଅଟେ ଯେ ହେପାଜତରେ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଅନେକ ନାମ ବାହାରକୁ ଆସିବ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ / ଉତ୍ପାଦକଙ୍କ ଗ୍ରିଲରେ ଶାରୀରିକ ଅତ୍ୟାଚାରର ‘ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ’ ଦାବିକୁ ମଧ୍ୟ ଖାରଜ କରିଦେଇଛନ୍ତି ଯିଏ ଏକଦା ବଲିଉଡର ଉତ୍ପାଦନ ବ୍ୟାନର ଜଡିତ ଥିଲେ । ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଏନସିବି ପାଖରେ ଆହୁରି ଅନେକ ପ୍ରମାଣ ଅଛି ଯାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉପସ୍ଥାପିତ ହୋଇନାହିଁ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଉ ଏକ ଡାକରାକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇନାହିଁ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *