ଚେଞ୍ଜ ହେଲା ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍’ର ନାମ ହେଲା ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ’, ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍’ ପାଇଁ କର୍ଣ୍ଣୀ ସେନା ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ଆଇନଗତ ନୋଟିସ୍ ପଠାଇଥିଲେ । ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଘଟଣା ।

Laxmmi Bomb renamed to Laxmii changed title of 'Laxmi Bomb' read full news to know, Akshay Kumar, Bollywood, Nitidina

ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍’ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖାଯିବା ପରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଜଣେ ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡର ଭୂମିକାରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ । ଆଜି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାଘବ ଲରେନ୍ସ ସେନ୍ସରର ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ଆଲୋଚନା ପରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାତା ଶାବିନା ଖାନ, ତୁଷାର କପୁର ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନାମ ବଦଳାଇ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ’ ଟାଇଟଲ୍ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ।

Akshay Kumar's Laxmmi Bomb title changed to Laxmii after Karni Sena sends legal notice
Google

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନାମ ବର୍ତ୍ତମାନ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍’ ରୁ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ’ ରେ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହୋଇଛି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ରହିଛି । ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଫିଲ୍ମ ନଭେମ୍ବର ୯ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲକୁ ନେଇ ଅନେକ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଥିଲା । ଏହା ଘଟିଥିଲା ​​ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫିଲ୍ମକୁ ବଏକଟ କରିବାର ଚାହିଦା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥିଲା । ଶ୍ରୀ ରାଜପୁତ କର୍ନି ସେନା ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ ବିଷୟରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ଏକ ଆଇନଗତ ନୋଟିସ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍’ର ନିର୍ମାତାମାନେ ଫିଲ୍ମର କଳଙ୍କିତ ଟାଇଟଲ୍ ହେତୁ ବହୁତ ବିବାଦରେ ଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ କର୍ଣ୍ଣୀ ସେନା ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଆଇନଗତ ନୋଟିସ୍ ମଧ୍ୟ ପାଇଛନ୍ତି । କର୍ଣ୍ଣୀ ସେନା ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କୁ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍’ ହିନ୍ଦୁ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ଅସମ୍ମାନ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛି ।

ଜୁମ୍ ଟିଭିର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଓକିଲ ରାଘବେନ୍ଦ୍ର ମହୋତ୍ରା କର୍ଣ୍ଣୀ ସେନାଙ୍କ ତରଫରୁ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍’ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ନୋଟିସ୍ ପଠାଇ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ନୋଟିସରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍ ହେତୁ ସମାଜକୁ ଭୁଲ ବାର୍ତ୍ତା ଯାଉଛି । ଏହି କାରଣରୁ ହିନ୍ଦୁ ସମାଜର ଭାବନା ଆଘାତପ୍ରାପ୍ତ ହେଉଛି ।

Akshay Kumar's Laxmmi Bomb heads to OTT, fans disappointed | Celebrities News – India TV
Google

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବରିଷ୍ଠ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ମୁକେଶ ଖାନ୍ନା ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍ ଉପରେ ଗୁରୁତର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହା ଫିଲ୍ମ ସଂଗ୍ରହ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସବୁ କଥାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାତାମାନେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମଟି ଦର୍ଶକଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ତାର ଟାଇଟଲ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଟାଇଟଲ୍ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍’ ରୁ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ’ କୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି ।

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍’ ହଟଷ୍ଟାରରେ ୯ ନଭେମ୍ବରରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ରାଧା ଲରେନ୍ସଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ଦକ୍ଷିଣର ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ‘ମୁନି ୨: କାଞ୍ଚନା’ର ଅଫିସିଆଲ୍ ରିମେକ୍ ଅଟେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ କିଆରା ବ୍ୟତୀତ ଶରଦ କେଲକର, ତୁଷାର କପୁର ଏବଂ ଅଶ୍ୱିନ କାଲସେକର ନଜର ଆସିବେ ।

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଫିଲ୍ମ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍’ରେ ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡର ଭୂତ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ପରଦାରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଏକ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିବାର ଅଭିଜ୍ଞତା ବାଣ୍ଟି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କହିଛନ୍ତି, ‘ସତ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର । ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଦିନରେ, ମୋର ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲି ଯାଉଥିଲା ଏବଂ ମୁଁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଠିକ କରିପାରିଲି ନାହିଁ । ତୁମେ ନୃତ୍ୟ ଏବଂ ଯୁଦ୍ଧ ବିଷୟରେ ଭୁଲିଯିବା ଉଚିତ୍ । ମୁଁ ମୋର ପୋଷାକ ଡିଜାଇନର୍ଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବାକୁ ଚାହେଁ, ଯିଏ ମୋ ଶାଢ଼ୀକୁ ବାରମ୍ବାର ପିନ୍ଧାଉଥିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ସୁଟିଂ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ ।

Laxmmi Bomb renamed to Laxmii: changed title of 'Laxmi Bomb', read full news to know
Google

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ତାମିଲ ଭାଷା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାଞ୍ଚନାର ଏକ ହିନ୍ଦୀ ରିମେକ୍ ଅଟେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ରାଘବ ଲରେନ୍ସଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ହୋଇଛି । ସେ ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଟାଇଟଲ୍ ବଦଳାଇବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକମାନେ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ କି ନାହିଁ ତାହା ଦେଖିବା ବାକି ରହିଲା ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.