କ୍ରିକେଟରୁ ସନ୍ୟାସ ନେବାପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ବନାଇବେ ଫିଲ୍ମ, ଅଘୋରୀଙ୍କ ଉପରେ ବନାଇବେ ଫିଲ୍ମ । ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର ।

Mahendra Singh Dhoni to produce web series wife Sakshi Dhoni dishes out details

ଇଣ୍ଟରନାଶନାଲ କ୍ରିକେଟରୁ ସନ୍ୟାସ ନେବାପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ଆଡ଼କୁ ପାଦ ପକାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ମାହି ନିଜର ହୋମ ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ‘ଧୋନୀ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ’ର ବ୍ୟାନର ଭିତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଫିଲ୍ମ ଅଘୋରୀରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ନିଭାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଧୋନୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ଏହାବିଷୟରେ ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ।

MS Dhoni to produce sci-fi web series based on mythological book; Sakshi  shares update
Google

ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ଚରିତ୍ର ଗୁଡିକୁ ଖୋଜାଯାଉଛି । ସୂତ୍ରନୁସାରେ, ଧୋନୀଙ୍କର ଏହି ଫିଲ୍ମ ଅଘୋରୀ ଏକ ପୌରାଣିକ ଓ ସାଇନ୍ସ ଫିକ୍ସନ ଅଟେ । ଏହା ଯେଉଁ ଲେଖକଙ୍କ ପୁସ୍ତକରୁ ଆଧାରିତ ହେବ କୁହାଯାଉଛି କି, ସେହି ଫିଲ୍ମର ଏହା ପ୍ରଥମ ରଚନା । ଏହି ମୁଭି ସିରିଜ ଏକ ଟାପୁରେ ଫସି ରହିଥିବା ଅଘୋରୀର କାହାଣୀ । ଯିଏକି ଏକ ଦ୍ବୀପରେ ହାଇଟେକ ସୁବିଧା ଭିତରେ ରହିଯାଇଛି । ଧୋନୀଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ଏହାପୂର୍ବରୁ ଡକୁମେଣ୍ଟରୀ ‘ ରୋର ଅଫ ଦ ଲାୟନ ‘ ପ୍ରଡ୍ୟୁସ କରିସାରିଛନ୍ତି ।

ଡ଼କୁମେଣ୍ଟାରୀ ପ୍ରଡ୍ୟୁସ କରିସାରିଛନ୍ତି ଧୋନୀଙ୍କ କମ୍ପାନୀ :

ଧୋନୀଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟ କ୍ରିକେଟର ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସାମିଲ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସନ୍ଦୀପ ପାଟିଲ, ବିନୋଦ କାମ୍ବଲି, ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର, ଏସ ଶ୍ରୀସନ୍ତ, ଅଜୟ ଜାଡେଜା, ସାଲିଲ ଅଙ୍କୋଲା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ରହିଛନ୍ତି ।

ସାକ୍ଷୀ ଟାବ୍ଲଏଡ୍କୁ କହିଛନ୍ତି, “ଆମେ ଜଣେ ଡେବ୍ୟୁାଣ୍ଟ ଲେଖକଙ୍କ ଅପ୍ରକାଶିତ ପୁସ୍ତକର ଅଧିକାର ହାସଲ କରିଛୁ । ଆମେ ଏହାକୁ ଏକ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ରେ ଆଡାପ୍ଟ୍ଟ୍ କରିବୁ । ଏହା ଏକ ପୌରାଣିକ ସାଇ-ଫାଇ କାହାଣୀ ଯାହା ଏକ ରହସ୍ୟମୟ ଆଗୋରୀର ଯାତ୍ରା ଅନୁସନ୍ଧାନ କରେ ଏବଂ ଏହା ସ୍ଥିର ହୋଇଛି ଏକ ଦୂର ଉଚ୍ଚ-ବୈଷୟିକ ସୁବିଧା ଦ୍ୱୀପରେ Island। ”

New Innings in Showbiz for MS Dhoni as He Backs Sci-Fi Web Series
Google

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଅଂଶୀଦାର କରିଛନ୍ତି, “ଯେତେବେଳେ ଆମେ ‘ ରୋର ଅଫ ଦ ଲାୟନ ‘କୁ ପ୍ରଡକ୍ସନ କରୁଥିଲୁ, ସେତେବେଳେ ଆମେ ଭାବୁଥିଲୁ ଏହା ମନୋରଞ୍ଜନ ଶିଳ୍ପରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରକୃଷ୍ଟ ସମୟ ଅଟେ । ମାହି ଆଂଶିକ ଭାବରେ ଜଡିତ ହେବେ ।

ସାକ୍ଷୀ ଶେଷରେ କହିଛନ୍ତି, “କମ୍ପାନୀର ଦୈନିକ ଯତ୍ନ ମୁଁ ନେଉଛି । ଗୋ ଶବ୍ଦରୁ ଗୁଣାତ୍ମକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ଆମର ଏକ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅଛି । ମାହି ଏବଂ ମୁଁ ଆମ ଦଳର ଇନପୁଟ୍ ଏବଂ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ଅନ୍ତିମ କଲ୍ ନେଉଛୁ । ଆମର ହୃଦୟରୁ ଭଲ କାହାଣୀ ଉତ୍ପାଦନ କରିବା ହେଉଛି ଲକ୍ଷ୍ୟ । ”

Mahendra Singh Dhoni to produce web series; wife Sakshi Dhoni dishes out  details
Google

ଶ୍ରୀମତୀ ଧୋନି ଏହା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଏକାସାଙ୍ଗରେ ପାଞ୍ଚଟି ପ୍ରକଳ୍ପରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.