ଭାରତୀୟ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଗ୍ଲେନ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ, ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ସେ ସୁନ୍ଦରୀ ଯାହା ପଛରେ ପଡିଛନ୍ତି ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଘାତକ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଗ୍ଲେନ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ବହୁତ ଜଲଦି ଭାରତର ଜ୍ବାଇଁ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେ ଭାରତୀୟ ମୂଳ ନିବାସୀ ନିଜର ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ନୁହଁ କି କେହି ବିଦେଶୀ କ୍ରିକେଟର ଙ୍କର ହୃଦୟ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କ ଉପରେ ଆସି ଯାଇଛି। ସେ ଭାରତର ଝିଅଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରୁଥିବା ତମାମ କ୍ରିକେଟର ମାନଙ୍କ ଭିତରୁ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି। ସେ ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ଭାରତୀୟ ମୂଳ ନିବାସୀ ନିଜର ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ବିନି ରମନଙ୍କ ସହ ଭାରତୀୟ ରୀତି ନୀତିରେ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଥିଲେ।

Google

ଏହି ନିର୍ବନ୍ଧରେ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ତଥା ରମନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କୀୟ ମାନେ ଯୋଗଦାନ କରି ଥିଲେ। ଏବେ ଯାହା ଖବର ଆସୁଛି କି ଦୁଇଜଣ ବୈବାହିକ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ଯିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଜଲଦି ହି ରମନଙ୍କ ସହ ବିବାହ ପରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଷ୍ଟାର ଅଲ ରାଉଣ୍ଡର ଏପରି ଦ୍ୱିତୀୟ ଖେଳାଳି ହେଇଯିବେ ଯିଏ କି ଭାରତୀୟ ମୂଳ ନିବାସୀ ମହିଳା ଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେ ଜଲଦି ବିନି ରମନଙ୍କ ସହ ବିବାହ ପରେ ଶନ ଟେଟ ଙ୍କ ପରେ ଏପରି ଦ୍ୱିତୀୟ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଖେଳାଳି ହେଇଯିବେ ଯିଏ କି ଭରତୀୟ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବେ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ କି ଏହା ଆଗରୁ ୨୦୧୪ରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ପୂର୍ବ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଶନ ଟେଟ ଭାରତର ଝିଅ ମାସୁମ ଶିଖାଙ୍କ ସହ ବୈବାହିକ ବନ୍ଧନ ବାନ୍ଧିଥିଲେ। ଦୁଇଜଣ ହିଁ ଆଇପିଏଲ ପ୍ରମୋସନ ଭିତରେ ପରସ୍ପର ସହ ଦେଖା ହେଇଥିଲେ ଆଉ ତାହା ପରେ ବୈବାହିକ ବନ୍ଧନରେ ବନ୍ଧା ହେଇ ଯାଇ ଥିଲେ। ଏହା ଆଗରୁ ସେମାନେ ସମ୍ପର୍କ ରେ ଥିଲେ।

Google

ଏହା ହି ନୁହଁ ବରଂ ଶ୍ରୀଲଂକାର ପୂର୍ବ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ସ୍ପିନର ମୁଥିଆ ମୁରଲୀଧରନ ବି ଭାରତର ନିବାସୀ ଜଣେ ଝିଅଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରି ଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ପୂର୍ବ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ବ୍ରେଟ ଲିଙ୍କ ନାମ ବି ଭାରତର ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରୀତି ଜିନ୍ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଡ଼ା ହେଇ ସାରିଛି। ଆଉ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ବାସ ଏହାର ଆଉ ଏକ ନାମ ଅଟେ। ଏମାନଙ୍କ ପରେ ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ ଜଲଦି ହି ଭାରତ ଦେଶର ବିନି ଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରି ବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ର ଜଣେ ମହାନ ଅଲ ରାଉଣ୍ଡର ହେବାର ଭିତ୍ତି ସ୍ଥାପନ କରିଥିବା ମ୍ୟାକ୍ସୱେଲ କେତେ କଳା ତଥା କୁଶଳୀର ଅଧିକାରୀ ଅଟନ୍ତି ତାହା ସେ ଏଯାଏ ଦେଖାଇ ସାରିଛନ୍ତି। ଜଣେ ବିଧ୍ଵଂସକ ମିଡ଼ିଲ ଅର୍ଡର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଭାବେ ସେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଟିମରେ ନିଜର ଜାଗା ବନାଇ ସାରିଛନ୍ତି ଆଉ ଜଣେ ଭଲ ସ୍ପିନର ବି ଅଟନ୍ତି। ତାଙ୍କର ମ୍ୟାଚ ୱିନିଂ କ୍ଷମତା ତାଙ୍କୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର କିଛି ସବୁଠୁ ମୂଲ୍ୟବାନ ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କ ଭିତରୁ ଜଣେ ମନାଇଥାଏ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *