ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେବା ପରେ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଦେଲେ ବଡ଼ ବୟାନ। ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ।

ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେବା ପରେ ଜଣା ଶୁଣା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କହିଲେ କି ସେ କୋବ୍ରା ଅଟନ୍ତି ଆଉ ସେ ଲଢେଇ ମୈଦାନ ଛାଡିକି କୁଆଡେ ବି ଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ। ସେ ପଛ ଘୁଞ୍ଚା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ କି ହଟନ୍ତି ନାହିଁ।

Google

ଏହି କଥା ସେ ରବିବାର କୋଲକାତାର ବ୍ରିଗେଡ଼ ମୈଦାନ ଉପରେ କହିଲେ। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଙ୍କର ସମ୍ବୋଧନର ପ୍ରାୟ ଏକ ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ସେ ପାର୍ଟି ର ଦମନ ଥାମିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଵଂଗାଲର ବିଜେପି ପ୍ରମୁଖ ଦିଲୀପ ଘୋଷ ତାଙ୍କୁ ପାର୍ଟି ର ଧ୍ବଜା ଦେଲେ। ମିଥୁନ ମଞ୍ଚ ଉପରେ ପାର୍ଟି ର ଧ୍ବଜା ବି ଖେଳେଇଲେ ଆଉ ଏହା ଭିତରେ ସେଠାରେ ଜୟ ଶ୍ରୀରାମର ନାରା ଲାଗୁଥିଲା। ଭାରତ ମାତା କି ଜୟ ବି ସେଠାରେ ଶୁଣା ଯାଉଥିଲା।

ସେ କହିଲେ କି ‘” ମୋତେ ବଙ୍ଗାଳି ହେବା ଉପରେ ଗର୍ବ ଅଛି। ମୋତେ ଜଣା ଅଛି କି ଆପଣ ମୋ ଡାଇଲଗ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କର ଏକ ୨୦୦୬ର ଫିଲ୍ମ ଏମଏଲଏ ଫଟାକିସ୍ତର ଡାଇଲଗ ମାରି କହିଲେ, ” ମୁ ତୁମକୁ ଏଠାରେ ମାରିବି ଆଉ ତୁମ ଶରୀର ସିଦ୍ଧା ସ୍ମଶାନରେ ମିଳିବ।”

ସେ ଆଗକୁ କହିଲେ, ” ମୋର ନୂଆ ଡାଇଲଗ ଅଛି। ମୁଁ କେଉଁ ଜଳ ଡ଼ୋରା ସାପ ନୁହଁ। ମୁଁ କେଉଁ ଧୁମୁଣା ସାପ ନୁହଁ। ମୁଁ ପୁରା ପୁରି କୋବ୍ରା ଅଟେ। ମୁଁ ଆକ୍ରମଣ କରେ ଆଉ ସାମ୍ନା ଫୋଟୋ ହେଇଯାଇଥାଏ।”

ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସ୍ବୟଂ ସେବକ ସଂଘର ପ୍ରମୁଖ ମୋହନ ଭାଗବତ ପୂର୍ବ ମାସରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କର ଆବାସରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିଥିଲେ। ପରେ ତାଙ୍କର ଭାଜପା ଦଳରେ ସାମିଲ ହେବାର ଖବର ଆରମ୍ଭ ହେଇଯାଇଥିଲା।

୭୦ ବର୍ଷୀୟ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ମିଥୁନଙ୍କର କୋଲକାତାରେ ଭଲ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଅଛି। ଆଜି ହୁଏତ ସେ ଭାଜପାର ଅଂଶ ଅଟନ୍ତି ମାତ୍ର ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ ନକ୍ସାଲି ଥିଲେ। ଆଉ ଟିଏମସି ତରଫରୁ ସେ ରାଜ୍ୟସଭା ବି ଯାଇ ସାରିଛନ୍ତି।

Google

ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସର ସଦଶ୍ୟ ରହି ସାରିଥିବା ଅଭିନେତା ୨୦୧୬ରେ ଶାରଦା ପୁଞ୍ଜ ଘଟାଲାରେ ନାଁ ଆସିବା ପରେ ଉଚ୍ଚ ସଦନର ସଦଶ୍ୟତା ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ। ପ୍ରଦେଶରେ ଆଠ ସଦନରେ ବିଧାନ ସଭା ନିର୍ବାଚନ ହେଉଛି ଆଇ ଏହାର ଆରମ୍ଭ ୨୭ ମାର୍ଚ୍ଚକୁ ହେବାର ଅଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.