କ୍ୟାନ୍ସରରେ ପୀଡିତ ଥିବା ଝିଅକୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ଦେବା ପାଇଁ ମାଆ କଲା ଏହି ଏପରି କାମ, ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଲୁହ ଆସିଯିବ।

ମାଆ ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଲିଭେଇଥାଏ। ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁନିଆରେ ସବୁ ସମ୍ପର୍କ ଠାରୁ ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟବାନ ହୋଇଥାଏ ମାର ସମ୍ପର୍କ। ମାଆ ନିଜ ପିଲାର ସବୁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏବଂ ସବୁ ସମୟରେ ସାଥ ଦେଇଥାଏ। ମାଆ ହିଁ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଅଟେ ଯିଏ ଆମକୁ ଜୀବନର ଦୁର୍ବଳ ଏବଂ କଠିନ ସମୟରେ ସାହସ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ଦେଇଥାଏ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ଏପରି ଭିଡିଓ ଚର୍ଚ୍ଚା ଗ୍ରହଣ କରୁଅଛି,ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ବି ଏହା କହିବେ କି ସତରେ ମାଆ ପରି କେହି ବି ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ।

Google

ଏହି ଭିଡିଓ ଏକ ଏପରି ମାଆଙ୍କର ଅଟେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜ ଝିଅକୁ ସାହସ ଦେବା ପାଇଁ କିଛି ଏପରି କରିଦେଇଛନ୍ତି,ଯାହାକୁ ଦେଖିକରି ଆପଣ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଯିବ। ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଆବେଗପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ ଅଟେ। ପ୍ରକୃତରେ,ଏକ ଝିଅକୁ କ୍ୟାନ୍ସରରେ ଥିଲା। ଏମିତିରେ ନିଜ ଝିଅକୁ ସାହସ ଦେବା ପାଇଁ ଏକ ମାଆ ତାହା କରି ଦେଖାଇଲା ଯାହା ଆପଣ ଭାବି ବ ନଥିବେ। ରେକ୍ସ ଚେପମ୍ୟାନ ଟୁଇଟରରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଶେୟାର କରିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଯାହାର କ୍ୟାପସନରେ ସେ ଲେଖିଲେ,’ମାଆ ନିଜ ଝିଅକୁ ସରପ୍ରାଇଜ ଦେଉଅଛି। ତାଙ୍କ ଝିଅ କ୍ୟାନ୍ସର ସହ ଯୁଦ୍ଧ କରୁଅଛି..ଲଭ।’

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ କି ମାଆ ପ୍ରଥମେ ନିଜ ଝିଅର ଚୁଟି କାଟୁଅଛି। ଏହା ମଧ୍ୟରେ ସେ ଅଚାନକ ନିଜର ବି ଚୁଟି କାଟିବାକୁ ଲାଗୁଅଛି। ଝିଅ ପ୍ରଥମେ ତ ଚକିତ ହୋଇ ଯାଉଛି। ପୁଣି ମାଆ ତାକୁ ଚୁପ ରହିବା ପାଇଁ କହୁଅଛି। ମାଆକୁ ଏପରି କରୁଥିବାର ଦେଖି ଝିଅ ବି କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲା। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୦ ଲକ୍ଷରୁ ବି ଅଧିକ ଦେଖି ସରିଲେଣି। ବହୁତ ଲୋକ ଏହା ଉପରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି। ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ କେତେକ ଲୋକ ମାଆ-ଝିଅକୁ ପ୍ରେମଭରା ମେସେଜ ପଠାଉଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *