ଏମଏସ ଧୋନି ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି

ଏମଏସ ଧୋନି ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି, MS Dhoni announces retirement from international cricket, MS Dhoni, Dhoni, Mahi, Captain Cool, Indian Cricket, Cricket News, World Cricket, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown, Unlock 3.0, Cricket

ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ତଥା ଦୁଇଥର ବିଶ୍ୱକପ ବିଜେତା ଏମଏସ ଧୋନି ଶନିବାର (ଅଗଷ୍ଟ ୧୫) ଏକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟରେ ଅବସର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ।

“ତୁମର ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇଁ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ । ୧୯୨୯ ଘଣ୍ଟା ଠାରୁ ମୋତେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଭାବରେ ବିବେଚନା କର”, ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଘୋଷଣାର ପୋଷ୍ଟ ।

ଯଦିଓ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ସେ ଅବସର ନେଉଥିବା ଫର୍ମାଟଗୁଡିକ ଉଲ୍ଲେଖ କରିନାହାଁନ୍ତି, ଧୋନି ୟୁଏଇରେ ଆଗାମୀ IPL 2020 ରେ ଖେଳିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ଯେହେତୁ ସେ ବିମାନ ଉଡ଼ାଣ ପୂର୍ବରୁ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଟ୍ରେନିଂ କ୍ୟାମ୍ପ ପାଇଁ ଚେନ୍ନାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

MS Dhoni announces retirement from international cricket
Google

ଇଣ୍ଡିଆ ଜର୍ସିରେ ଧୋନିଙ୍କ ଶେଷ ମ୍ୟାଚ ଯେତେବେଳେ ଓଲ୍ଡ ଟ୍ରାଫର୍ଡରେ ୨୦୧୯ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ସେମିଫାଇନାଲରେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ହାରିଥିଲା । ସେବେଠାରୁ ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଚାଲିଥିଲା ।

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଏମ୍.ଏସ୍ ଧୋନି, ଯାହାର ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ଥିଲା ୨୦୧୧ ରେ ଘରୋଇ ମାଟିରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ODI ବିଶ୍ୱକପ୍ ଟାଇଟଲ୍ ପାଇଁ ଅଧିନାୟକ ହେବା, ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ ରେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଖେଳରୁ ଅବସର ଘୋଷଣା କରିଥିଲା ।

MS Dhoni announces retirement from international cricket
Google

ୟୁଏଇରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଇପିଏଲରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସକୁ ଯୁଦ୍ଧରେ ଆଗେଇ ନେବେ ଧୋନି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଧୋନି ବର୍ତ୍ତମାନ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଦଳ ସହିତ ଚେନ୍ନାଇରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ୟୁଏଇ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଏକ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଶିବିରରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ।

ଏମଏସ ଧୋନି ଅବସର ଘୋଷଣା ପରେ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲି ଇଣ୍ଡିଆ କିମ୍ବଦନ୍ତୀକୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି । ଦୁଇଟି ବିଶ୍ୱ ଟାଇଟଲ୍ ଅର୍ଥାତ୍ ତାଙ୍କର ଯୋଗଦାନ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ପାଇଁ ଅତୁଳନୀୟ ଏବଂ ତା’ପରେ ସେ ଟେଷ୍ଟ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ଗେମ୍ ସହିତ ବିଶ୍ୱକୁ ସ୍ତବ୍ଧ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ରେକର୍ଡ ଭାରତୀୟମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.