ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସ ରୁ ଏହି ତିନି ଖେଳାଳି ହେବେ ବାହାର, ଧୋନି ଦଳ ନିଲାମରେ ନେବା ନାହିଁ ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ । ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର ।

MS dhoni led chennai super kings might release these 3 players before ipl 2021 auction

ତିନିଥର ଚାମ୍ପିଅନ୍ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ପାଇଁ ଆଇପିଏଲର ୧୩ ତମ ସିଜନ୍ ଏକ ନିରାଶାଜନକ ଘଟଣା । ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସ କେବଳ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ, ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ମଧ୍ୟ ସପ୍ତମ ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିଥିଲେ । ଆଇପିଏଲ୍ ଇତିହାସରେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ଥିଲା CSK ପ୍ଲେ ଅଫ୍ କ୍ୱାଲିଫାଏ କରିପାରିଲା ନାହିଁ । ତଥାପି, ବର୍ତ୍ତମାନ IPL ୨୦୨୧ ର ଆଲୋଚନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ଫେବୃଆରୀରେ ନିଲାମ କରାଯିବ । ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଏହି ସିଜିନ ପାଇଁ ଏହି ତିନି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିପାରନ୍ତି ବୋଲି ଖବର ରହିଛି ।

Piyush Chawla
Google
ପୀୟୁଷ ଚାୱଲା:

ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ରେ ପୀୟୁଷ ଚାୱଲା ଦଳ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିନଥିଲେ । CSK ପୀୟୁଷ ଚାୱଲାଙ୍କୁ ୬.୭୫ କୋଟିରେ କିଣିଥିଲା । ଆଇପିଏଲ୍ ସମୟରେ ପୀୟୁଷ ଚାୱଲାଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ଦେଖି ସେ ସାତୋଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଦଳର ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରିଥିଲେ । ସେ ସାତୋଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ମାତ୍ର ୬ ଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ ।

କେଦାର ଯାଦବ:

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସ ନିଲାମରେ କେଦାର ଯାଦବଙ୍କୁ ୭.୮୦ କୋଟିରେ କିଣିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଦର୍ଶନ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖରାପ ଥିଲା । ଯାଦବ ଚଳିତ ସିଜନରେ ମୋଟ ଆଠଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳି ହାରାହାରି ୨୦.୬୬ ରେ ୬୨ ରନ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ହାର ୯୩.୯୩ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ ।

Kedar Jadhav
Google
ଇମ୍ରାନ ତାହିର:

ତୃତୀୟ ଖେଳାଳି ଭାବରେ ଚେନ୍ନାଇ ଦଳ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ଇମ୍ରାନ ତାହିରଙ୍କୁ ଡିସଚାର୍ଜ କରିପାରନ୍ତି । ତାହିର ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ ରେ ମାତ୍ର ତିନୋଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳି ୧୩ ରନ୍ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ । ୨୦୧୯ ରେ, ଏହି ଖେଳାଳୀ ବାଇଗଣୀ କ୍ୟାପ୍ ହାସଲ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପିଚ୍ ଏବଂ ସର୍ତ୍ତକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସେ ୟୁଏଇରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଗତ ସିଜନରେ ଅଧିକ ସୁଯୋଗ ପାଇନଥିଲେ ।

Imran Tahir
Google

ଗୁରୁବାର ଦିନ ଆଇପିଏଲ୍ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ବ୍ରିଜେଶ ପଟେଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିଲାମ ତାରିଖ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଥିର ହୋଇନାହିଁ । ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ଜାନୁଆରୀ ୨୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପାଇଁ ଟ୍ରେଡିଂ ୱିଣ୍ଡୋ ଫେବୃଆରୀ ୪ ରେ ବନ୍ଦ ହେବ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ଗତ ନିଲାମ ପରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସରେ ମାତ୍ର ୧୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବାକି ଥିଲା ଏବଂ କେଦାର ଯାଦବ ଏବଂ ପୀୟୁଷ ଚାୱଲା ଆକାରରେ ଅତି କମରେ ଦୁଇଜଣ ଦାମୀ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରି ସେମାନେ ବଜେଟ୍ ବୃଦ୍ଧି କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.