ଏମ ଏସ ଧୋନି ଆଇପିଏଲ ପରେ ଖେଳିପାରନ୍ତି ଏହି ଟି ୨୦ ଲିଗରେ, କେତେକ ଫ୍ରେଞ୍ଚାଇଜି ସାଇନ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ!

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ର ଏହି ସିଜିନ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସର ଅଧିନାୟକ ମହେଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଜଲ୍ଦି ଶେଷ ହବ। ଏମ ଏସଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି ଯେ ସିଏସକେ ଫ୍ରେଞ୍ଚାଇଜି ସହ ସେ ଆଉ ଏକ ସିଜିନ ଖେଳିପାରିବେ ତ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଆସାଇନମେଣ୍ଟ ବିଗବାସ ଲିଗ ହୋଇପାରେ। ଏକ ଇଂରାଜୀ ୱେବସାଇଟ ମୁତାବକ କେତେକ ବିବିଏଲ ଫ୍ରେଞ୍ଚାଇଜି ଧୋନି,ସୁରେଶ ରାଇନା,ଓ ଯୁବରାଜ ଭଳି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ସାଥିରେ ଯୋଡିବା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ଅଛନ୍ତି। ବିବିଏଲରେ ଏବେ ଦୁଇଟି ବଦଳରେ ତିନି ଜଣ ଖେଳାଳି ସାମିଲ ହେବେ।ଏଥିପାଇଁ ଟିମଗୁଡି଼କର ନଜର ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଉପରେ ହୋଇଗଲାଣି।

Google

ଏମଏସ,ସୁରେଶ ରାଇନା ଓ ଯୁବରାଜ ସିଂ ରୂପରେ କିଛି ଫ୍ରେଞ୍ଚାଇଜିକୁ ନା କେବଳ ଅନୁଭବୀ ଟି ୨୦ ଖେଳାଳି ମିଳିବେ ବରଂ ଉତ୍ତମ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଭ୍ୟାଲ୍ୟୁ ଖେଳାଳି ମଧ୍ୟ ମିଳିବେ।ହେଲେ ବିସିସିଆଇର ନିୟମ ଅଛି ଯେ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ବିଦେଶୀ ଲିଗରେ ଖେଳିପାରିବେ ନାହିଁ। ଯୁବରାଜ ସିଂ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଓ ଆଇପିଏଲରୁ ଅବସର ନେଇସାରିଲେଣି ହେଲେ ଧୋନି ଓ ରାଇନା ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଇପିଏଲର ଅଂଶ ଅଛନ୍ତି।

Google

ଏହି କଥା ଭାବିବାର ଅଛି ଯେ କି ଏହି ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବରରେ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ବିବିଏଲ ସିଜିନ ସମୟରେ ଏହି ତିନୋଟି ଖେଳାଳିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେହି ବି ବେସ୍ତ ରହିବେ ନାହିଁ। ଏଥିପାଇଁ ଇଣ୍ଡିଆ ଟିମ ବି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟାରେ ହିଁ ରହିବ,କିନ୍ତୁ ଏହି ତିନୋଟି ଖେଳାଳିମାନଙ୍କର ବିବିଏଲରେ ଖେଳିବା ପାଇଁ ବୋର୍ଡରେ ଏନଓସି ନେବାକୁ ପଡିବ।ଯାହା ହେଉ ବର୍ଷ ୨୦୧୬ରେ ବିଗ ବସ ଲିଗରେ ଖେଳକୁ ନେଇ ଧୋନୀ କହିଥିଲେ ଏହି ସମୟରେ ମୋର ଧ୍ୟାନ ଅନ୍ତଃରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଖେଳ ଉପରେ ଅଛି ଏବଂ ମୁଁ ଏବେ କିଛି କହିପାରିବିନାହିଁ। ଯାହା ବି ହେଉ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଯାହା ହେବେ ଦେଖାଯିବ।ଏମ ଏସ କହିଥିଲେ କି ଏହା ନିର୍ଭର କରୁଛି କି ମୁଁ କେବେ ସନ୍ନ୍ୟାସି ନେଉଅଛି ଏବଂ କଣ ମୁଁ ଅନ୍ତଃରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କ୍ରିକେଟ ଖେଳିବାର ସ୍ଥିତିରେ ଅଛି। ବିଗ ବସ ଲିଗରେ କ୍ରିକେଟର ଗୁଣବତ୍ତା ବହୁତ ଅଧିକ ଅଟେ ଏବଂ ଏହା ସବୁକିଛି ଶାରୀରିକ ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ଇଚ୍ଛା ଶକ୍ତି ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିଥାଏ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.