ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ KKR vs MI: କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସକୁ ହରାଇ ଟପରେ ପହଁଚିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ।

Mumbai Indians thrashes Kolkata Knight Riders by 49 runs and reached on top, ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ KKR vs MI: କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସକୁ ହରାଇ ଟପରେ ପହଁଚିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ , Mumbai Indians, KKR, IPL 2020, Cricket, Indian Cricket, Rohit Sharma, Dinesh Kartik, Nitidina, News

ଇନିଂସର ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ କେକେଆର୍ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଗୋଡ଼ାଇ ନଥିଲେ, ବିଶେଷ କରି ୫ ଓଭର ଭିତରେ ଶସ୍ତାରେ ଓପନରଙ୍କୁ ହରାଇବା ପରେ ଏବଂ ଶେଷରେ ସେମାନେ ୧୯୬ ରନ୍ ଟାର୍ଗେଟ୍ ପଛରେ ଗୋଡ଼ାଇ ୨୦ ଓଭରରେ ମାତ୍ର ୧୪୬/୯ କରିଥିବାରୁ ସେମାନେ ଏକ ବୃହତ ୪୯ ରନ୍ ଦ୍ୱାରା ପରାସ୍ତ ହେଲେ ।

ଅନ୍ତିମ ବଲ୍‌ରେ ଶିବମ୍ ମାଭି ଷ୍ଟମ୍ପ୍ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ କେକେଆର୍ ୨୦ ଓଭରରେ ମାତ୍ର ୧୪୬/୯ ସ୍କୋର କରି ମ୍ୟାଚକୁ ୪୯ ରନରେ ହାରିଯାଇଛି । ଜେମ୍ସ ପାଟିନ୍ସନ୍ ଓଭରରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା କ୍ୟାଚ ଧରିବାରୁ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ଙ୍କ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଇନିଂସର ଶେଷ ହୋଇଥିଲା । ଟ୍ରେଣ୍ଟ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ନିଖିଲ ନାୟକ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ । ବୁମ୍ରା ଆଣ୍ଡ୍ରେ ରସେଲ ଏବଂ ଇଓନ ମୋର୍ଗାନଙ୍କୁ ପାଭିଲିଅନକୁ ପଠେଇ ଦେଇଥିଲେ ।

Mumbai Indians thrashes Kolkata Knight Riders by 49 runs
Twitter

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପେସର ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ଆଣ୍ଡ୍ରେ ରସେଲ ଏବଂ ଇଏନ୍ ମୋର୍ଗାନଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଓଭରରେ ଆଉଟ କରିଥିଲେ ।

ଆବୁ ଧାବୁରେ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ପାଇଁ ଏହା ନିରାଶ କରିଥିଲା । କିରିନ୍ ପୋଲାର୍ଡ ନୀତୀଶ ରାଣାଙ୍କ ବଡ ୱିକେଟ୍ ପାଇଥିଲେ ଯିଏ ବିପଜ୍ଜନକ ଦେଖାଯିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଏକ ଭଲ କ୍ୟାଚ୍ ନେଇଥିଲେ । କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ଅଧିନାୟକ ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ ରାହୁଲ ଚହରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଫସି ଗଲେ । ସୁନୀଲ ନାରିନ ଷ୍ଟମ୍ପ ପଛରେ ଜେମ୍ସ ପାଟିନ୍ସନ୍ ଙ୍କ ବଲରେ କ୍ୱିଣ୍ଟନ୍ ଡି କକ୍ ଙ୍କୁ କ୍ୟାଚ ଦେଇଥିଲେ । ଚାପ ବଢ଼ୁ ଥିବାରୁ ଏକ ବଡ ସର୍ଟ ମାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ସହିତ ଶୁଭମାନ ଗିଲ ଆଉଟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ସଂଯୋଗ ପାଇପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ଟ୍ରେଣ୍ଟ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ବଲରେ କିରୋନ ପୋଲାର୍ଡଙ୍କୁ କ୍ୟାଚ ଦେଇଥିଲେ ।

ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ୩ ଚୌକ ଓ ୬ ଛକା ସହାୟତାରେ ୫୪ ବଲରୁ ୮୦ ରନର ଆକର୍ଷଣୀୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ମ୍ୟାନ ଅଫ ଦି ମ୍ୟାଚ ପୁରସ୍କୃତ କରାଗଲା ।

IPL LIVE Score, KKR vs MI Live Cricket Score: Rohit Sharma, Suryakumar  Yadav On Fire As Kolkata Knight Riders Bowlers Struggle | Cricket News
Google

ଆଜିର ବିଜୟ ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଟେବୁଲ ପଏଣ୍ଟରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ଏକ ନମ୍ବରରେ ପହଁଚିଯାଇଛି । ମୁମ୍ବାଇ ୨ ପଏଣ୍ଟ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ +୦.୯୯୩ ନେଟ ରନ ରେଟ ହାସଲ କରି ନମ୍ବର ୦୧ ପୋଜିସନରେ ଅଛି । ରାଜସ୍ଥାନ ରୋୟାଲ +୦.୮୦୦ ନେଟ ରନ ରେଟ ସହିତ ୨ୟ ସ୍ଥାନରେ ଥିବାବେଳେ ରୋୟାଲ ଚାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର +୦.୫୦୦ ନେଟ ରନ ରେଟ ସହିତ ୩ୟ ସ୍ଥାନରେ ଅଛି । ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲସ ଏବଂ ପଞ୍ଚମ ସ୍ଥାନରେ ଚେନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ଅଛନ୍ତି । ସମସ୍ତଙ୍କୁ ୦୨ ପଏଣ୍ଟ ଲେଖାଏଁ ମିଳିଛି । ଅନ୍ୟ ୦୩ ଟି ଦଳକୁ କୌଣସି ପଏଣ୍ଟ ମଳିନାହିଁ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *