ମୁମ୍ବାଇ ଷଷ୍ଠ ଥର ଚାମ୍ପିୟାନ ହେଇପାରେ। ଏହି ଷ୍ଟାର ଖେଳାଳି ବନେଇବେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ରନ, କହିଲେ ଭାରତର ପୂର୍ବ ଷ୍ଟାର ଓପ୍ନର।

ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଟିମ ଆଇପିଏଲ ଷଷ୍ଠ ଥର ଚାମ୍ପିୟାନ ହେବା ପାଇଁ ମୈଦାନକୁ ଆସିବେ। ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିଆର ଲିଗର ୧୪ତମ ସଂସ୍କରଣର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ୯ ଏପ୍ରିଲକୁ ମୁମ୍ବାଇ ଆଉ ରୋୟଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜରସ ବାଙ୍ଗାଲୋରଙ୍କ ଭିତରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ଅଛି। ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କର ଟିମ ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ଚାମ୍ପିୟାନ ହେଇ ଥିଲା ଆଉ ସେ ଏହି ଟାଇଟଲ ଲଗାତାର ଦୁଇ ଥର ଜିତି ସାରିଛନ୍ତି। ପୂର୍ବ ଓପନର ତଥା କ୍ରିକେଟ ଏକ୍ସପର୍ଟ ଆକାଶ ଚୋପ୍ରାଙ୍କର କହିବା କଥା କି ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସଙ୍କର ଟିମ ଲଗାତାର ତୃତୀୟ ଥର ଅର୍ଥାତ ପୁରା ପୁରି ୬ଥର ଆଇପିଏଲ ଟ୍ରଫି ଜିତିବା ବରାବର ଅଛି।

Google

ଆକାଶ ଚୋପ୍ରା ନିଜର ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଭାବିଷ୍ୟବାଣୀ କଲେ ଆଉ କହିଲେ କି ” ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ୟାଦବ ଏଥର ଏହି ଟିମ ପାଇଁ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ରନ କରିବେ ଆଉ ସେ ଏଥର ବହୁତ ଭଲ ଫର୍ମରେ ଗତି କରୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଏଥର ଭଲ ନମ୍ବରରେ ଖେଳିବାକୁ ମୌକା ମିଳିବ। ଯେଉଁ ଯେଉଁ ମୈଦାନ ମାନଙ୍କରେ ଏଥର ମ୍ୟାଚ ଆୟୋଜିତ କରା ଯାଇଛି ସେହି ମୈଦାନ ମାନଙ୍କରେ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ମାନଙ୍କୁ ଭଲ କ୍ରିକେଟ ଖେଳିବାକୁ ହେବ। ତେଣୁ ମୋର ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ୟାଦବଙ୍କ ଉପରେ ଭରସା ଅଛି କି ସେ ଭଲ କ୍ରିକେଟ ଖେଳିବେ ଆଉ ଏଥର ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଉପରେ ବେସି ପ୍ରେସର ବି ଅଛି।”

ଆକାଶ କହିଲେ କି, “ବୁମରାହ ଏହି ଟିମପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୱିକେଟ ନେବା ବୋଲର ହେଇ ପାରନ୍ତି ଆଉ ଏହି ପ୍ରକାର ଏହି ଟିମ ପୁଣି ଥରେ ଫାଇନାଲରେ ପହଂଚି ପାରେ ଆଉ ଏପରିକି ଫାଇନାଲ ନିଜ ନାମରେ ବି କରିପାରେ। ଏମାନେ ଡବଲ ପରେ ଟ୍ରିପଲ ମାରି ପାରନ୍ତି।” ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏଯାଏ ପାଂଚଥର ଫାଇନାଲ ଜିତି ସାରିଛି ଆଉ ଏଯାଏ ସେମାନେ ଫାଇନାଲ ଯେତେ ଯାଇଛନ୍ତି କେବେ ବି ଫାଇନାଲ ହାରି ନାହାନ୍ତି। ସେ ତିନି ଥର ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ , ଥରେ ରାଇଜିଙ୍ଗ ପୁନେ ସୁପରଯାଏଣ୍ଟସ ତଥା ଥରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲସଙ୍କୁ ହରେଇ ସାରିଛନ୍ତି।

Google

ଆକାଶ ଚୋପ୍ରା ଶୋ ଭିତରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସଙ୍କର ପ୍ଲେୟିଙ୍ଗ ଇଲେଭେନ ବାଛିଲେ ଆଉ କ୍ୱିଣ୍ଟାନ ଡିକକ, ରୋହିତ ଶର୍ମା, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ୟାଦବ ଆଉ ଇଶାନ କିଷାନକୁ ସେ ଟପ ୪ ରେ ରଖିଲେ। ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ତଥା କିରୋନ ପୋଲର୍ଡ଼ଙ୍କ ଭଳି ତିନି ଜଣ ଅଲ ରାଉଣ୍ଡର ବି ଟିମରେ ରହିଲେ। ବୋଲିଂ ଭାବରେ ସେ ଟ୍ରେଣ୍ଟ ବୋଲଟ,ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରାହ ଆଉ ନେଥନ କୁଲଟରନାଇଲଙ୍କୁ ବାଛିଛନ୍ତି। ସ୍ପିନର ଭାବେ ରାହୁଲ ଚାହାରଙ୍କୁ ବାଛିଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.