ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆଲିଆଙ୍କ ଅଭିନେତା, ତାଙ୍କ ପରିବାର ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ । ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର ।

Nawazuddin Siddiqui's wife records statement against the actor and his family, ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆଲିଆଙ୍କ ଅଭିନେତା, ତାଙ୍କ ପରିବାର ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ, Nitidina, Nawazuddin Siddiqui, Aaliya Siddiqui,, Odisha, News

ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବୁଦ୍ଧାନା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିନେତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ବିରୋଧରେ ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରିଛନ୍ତି । ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆଲିଆ ମୁମ୍ବାଇରୁ ମୁଜାଫରନଗରର ବୁଦ୍ଧାନାକୁ ଆସି ରବିବାର ଦିନ ଅଭିନେତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଚାରିଜଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦେଇଥିବା ବିବୃତ୍ତି ରେକର୍ଡ କରିଛନ୍ତି । ଆଲିଆଙ୍କ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟକୁ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ଯାହା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ତାହା ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ ବୋଲି SHO କୁଶଲପାଲ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ।

ଜୁନ୍ ୨୭ ରେ ଆଲିଆ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଅପରାଧ ଘଟିବା ସ୍ଥାନ ବୁଦ୍ଧାନା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଧୀନରେ ପଡିଥିଲା । ଏହି କାରଣରୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ଏକ ଏଫଆଇଆର ପଂଜିକୃତ ହୋଇଥିଲା ଯାହା ପରେ ବୁଦ୍ଧାନା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା ।

Nawazuddin Siddiqui's Wife, Aaliya Files For Divorce, Reveals How He Had  Made Her Feel Like 'Nobody'
Google

SHO ଆହୁରି ପ୍ରକାଶ କରିଛି ଯେ ଆଲିଆ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ନୱାଜୁଦ୍ଦିନଙ୍କ ଭାଇ ମିନହାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରତି ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗକୁ ଦୋହରାଇଛନ୍ତି । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘରର ପରିବାରକୁ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଅବଗତ କରାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଚୁପ୍ ରହିବାକୁ ଏବଂ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ।

ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକି ଚଳିତ ବର୍ଷ ମେ ମାସରେ ମୁମ୍ବାଇରୁ ତାଙ୍କ ମା ଏବଂ ଭାଇଙ୍କ ସହ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବୁଦ୍ଧାନାର ପୈତୃକ ଗ୍ରାମକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେହି ମାସରେ ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ଏବଂ ଛାଡପତ୍ର ଦାବିରେ ଆଲିଆ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଏକ ଆଇନଗତ ନୋଟିସ୍ ପଠାଇଥିଲେ । କରୋନାଭାଇରସ୍ ମହାମାରୀ ହେତୁ ଇ-ମେଲ୍ ଏବଂ ହୁଆଟ୍ସ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ନୋଟିସ୍ ପଠାଯାଇଥିଲା ।

Nawazuddin Siddiqui wife Aaliya files of Divorce: I don't want this  marriage anymore, says Nawazuddin Siddiqui's wife Aaliya
Google

ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରୁଥିବାବେଳେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆମ କାହାକୁ ଭେଟିବାକୁ ଘରକୁ ଆସି ନାହାଁନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.