ଦୁବାଇର ଏହି ହୋଟେଲରେ ହନିମୁନ ମନାଉଛନ୍ତି ନେହା କକ୍କର, ହୋଟେଲର ଭଡା ଜାଣିଲେ ଉଡିଯିବ ହୋସ ।

ଏବେ ଏବେ କୋରନା ସମୟରେ ସିଙ୍ଗର ନେହା କକ୍କର ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂହ ବିବାହର ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଦୁଇଜଣ ଦୁବାଇରେ ହନିମୁନ ମନାଉଛନ୍ତି । ୨୪ ଅକ୍ଟୋବରକୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ନେହା କକ୍କର ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂହ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କୋରନା ସମୟରେ ବିବାହ ହୋଇଥିବା ଯୋଗୁଁ ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ବିବାହରେ କୁଣିଆମାନଙ୍କର ମସ୍ତି ମଜାକ କମ ରହିଲା, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଆନନ୍ଦରେ କୌଣସି କମି ରହିନଥିଲା । ଗତ କିଛି ଦିନରୁ ଦୁବାଇରେ ନିଜ ମଧୁଶଯ୍ୟାର ଭରପୂର ମଜା ନେଉଛନ୍ତି । ମଧୁଶଯ୍ୟାର ଏହି ଯାତ୍ରା ଦ୍ୱାରା ଏହି ଦୁଇଜଣ ଫଟୋ ବି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

Google
ବହୁତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଟେ ହୋଟେଲ:

ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କର ମଧୁଶଯ୍ୟାକୁ ଖାସ କରିବା ପାଇଁ ଦୁବାଇର ଏହି ହୋଟେଲର ବି ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ଅଛି ଯେଉଁଥିରେ ଏହି ଯୋଡି ରହୁଅଛି । ଏପରି ନୁହେଁ କି ହୋଟେଲ ବହୁତ ଭଲ ଓ ଆଡମ୍ବରପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ । ଏହି ହୋଟେଲର ମୂଲ୍ୟ ଜାଣି ଆପଣ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ। କହିଦେଉଛୁ କି ଯେଉଁ ହୋଟେଲରେ ନେହା ନିଜ ମଧୁଶଯ୍ୟା ପାଳୁଛନ୍ତି ସେ ଏକ ଫାଇବ ଷ୍ଟାର ହୋଟେଲ ଅଟେ ଏବଂ ଏହି ହୋଟେଲର ନାମ ଏଣ୍ଟଲାଟିସ ଦ ପାମ ଅଟେ ।

ଏହି ହୋଟେଲର ସବୁଠୁ ଶସ୍ତା ରୁମର ମୂଲ୍ୟ ବି ୨୫୦୦୦ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ଅଟେ । ହୋଟେଲର ଯେଉଁ ରୁମରେ ନେହା କକ୍କର ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ରହିଛନ୍ତି ତାହାର ଗୋଟେ ଦିନର ବୁକିଙ୍ଗ ଚାରଜିଙ୍ଗ ୧,୦୧,୪୮୧ ଟଙ୍କା ଅଟେ । ଏହି ହୋଟେଲ ବହୁତ ବଡ଼ ଜାଗାରେ ହୋଇଅଛି । ଏହା କୌଣସି ସହର ଠାରୁ କମ ନୁହେଁ । ଏହା ଭିତରେ ସମୁଦ୍ରତଟ ଠାରୁ ଜଳାଶୟ ସବୁ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛି ।

Google

ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କର କେତେ ଫଟୋ ହୋଟେଲ ତରଫରୁ ନିଆଯାଇଛି ଏବଂ ଶେୟାର ବି କରାଯାଇଛି । ଏହି ଫଟୋରେ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କର ଭିତରେ ଥିବା ଭଲପାଇବା ନଜରକୁ ଆସୁଛି । ଏହା ସହିତ ହୋଟେଲର ଭଲ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ବି ଦେଖା ଯାଇପାରୁଛି । ଏହି ଫଟୋରେ ବଗିଚା,ବାଲକୋନୀ, ଛାତ ସବୁ ଜାଗାର ସୁନ୍ଦର ଜାଗାକୁ ବି ନିଆଯାଇଛି । ୨୪ ଅକ୍ଟୋବରକୁ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କର ବିବାହ ଦିଲ୍ଲୀରେ ହୋଇଥିଲା ।

କୋରନା କଟକଣା କାରଣରୁ ବିବାହରେ ଅଧିକ କୁଣିଆ ସାମିଲ ହୋଇପାରିନଥିଲେ । ତଥାପି ଦୁଇଜଣ ନିଜର ଅଲଗା ଭାବରେ ନିଜ ବିବାହକୁ ସ୍ମରଣୀୟ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବିବାହର ଫଟୋଗୁଡିକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏବଂ ବହୁତ ସାରା ଭଲପାଇବା ଗ୍ରହଣ କଲେ ଓ ଏହା ସହିତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ମଧ୍ୟ ରହିଲେ ।

Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.