ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ମାଗଣା ଅଫର: ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଭାରତରେ ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ମାଗଣା, ଘୋଷଣା କମ୍ପାନୀ । ଜାଣନ୍ତୁ କେବେ ଆଉ କେମିତି ଦେଖିବେ ମାଗଣାରେ ।

Netflix Free offer Company announcement Netflix free for two days in India, Nitidina

ଭାରତରେ ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଏହାର ସେବା ମାଗଣାରେ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛି । ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ଫେଷ୍ଟ ଅଧୀନରେ ଏହା କରାଯାଉଛି ବୋଲି କମ୍ପାନୀ କହିଛି । ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସର ଏହି ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ଫେଷ୍ଟ ସମୟରେ ଭାରତର ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସର ପ୍ରିମିୟମ୍ କୁ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ । ଏଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ । ତଥାପି, ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଇମେଲ୍ ID କିମ୍ବା ନମ୍ବର ମାଧ୍ୟମରେ ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

Netflix Free: Company announcement, Netflix free for two days in India
Google

ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଅନୁଯାୟୀ, ଦୁଇ ଦିନ ଧରି ସମସ୍ତ ଉପଭୋକ୍ତା ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସର ସମସ୍ତ ଫିଚର୍ସକୁ ପାଇପାରିବେ ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରିମିୟମ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉଛି । ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରିବାକୁ କୌଣସି ଡେବିଟ୍ କିମ୍ବା କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡର ବିବରଣୀ ମଧ୍ୟ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ।

ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ଫେଷ୍ଟ ଅଧୀନରେ, ଆପଣ ମାଗଣା ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଦେଖିବା ପାଇଁ Netflix.com/StreamFest କୁ ଯାଇ କରିପାରିବେ । ଆପଣ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଆପ୍ ମଧ୍ୟ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ନାହିଁ କିମ୍ବା ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ନାହିଁ ତେବେ ଆପଣ ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରିପାରିବେ ।

ଆଜିଠାରୁ ଆପଣ Netflix.com/StreamFest କୁ ଯାଇ ଏକ ସ୍ମାରକପତ୍ର ସେଟ୍ କରିପାରିବେ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଲାଇଭ୍ ହେବା ମାତ୍ରେ ମାଗଣା ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଦେଖିପାରିବେ । କମ୍ପାନୀ କହିଛି ଯେ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ଫେଷ୍ଟ ସମୟରେ ଯିଏ ସାଇନ୍ ଇନ୍ କରେ ସେ କେବଳ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ଡେଫିନେସନ୍ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଦେଖିପାରିବ ।

କମ୍ପାନୀ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛି ଯେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍, ଟିଭି, ଆଇଓଏସ୍ ଡିଭାଇସ୍, ଗେମିଙ୍ଗ କନସୋଲ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଆକାଉଣ୍ଟ ସହିତ ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଦେଖିପାରିବ । ଏହା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରୁ ଟିଭି ମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ ।

Netflix Free: Company announcement, Netflix free for two days in India
Google

ରତରେ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଫ୍ରି ୫ ଡିସେମ୍ବର ୧୨.୦୧ AM ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ଏହା ୬ ଡିସେମ୍ବରରେ ୧୧.୫୯ PM ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ । ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ଫେଷ୍ଟ ସମୟରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ସୀମିତ ରହିବ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ କହିଛି । ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ଦେଖନ୍ତି ଏହି ସମୟରେ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ଫେଷ୍ଟର ବାର୍ତ୍ତା କ୍ଷମତାରେ ଅଛି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ କୁହାଯିବ ଯେ କେତେବେଳେ ଆପଣ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *