ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ନୂଆ ୨୬ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ

ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ନୂଆ ୨୬ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Lockdown may extend after 3 may, lockdown extend, corona updates 26 new corona positive in odisha

ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ନୂଆ ୨୬ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ୧୯ ଜଣ ଗଞ୍ଜାମରୁ , ୫ ଜଣ କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରୁ ଓ ୨ ଜଣ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରୁ ।
ନୂଆ ୨୬ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ୧୯ ଜଣ ଗଞ୍ଜାମରୁ , ୫ ଜଣ କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରୁ ଓ ୨ ଜଣ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରୁ ବୋଲି ଜଣାପଡିଚଛି ।
ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାରେ ବଢିଚାଲିଛି କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା । ଆଜି ଆଉ ୧୯ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ରେ କରୋନା ଅଙ୍କ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୪୭ ରେ ପହଁଚିଛି । ସେପଟେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୮ ରେ ପହଁଥିବା ବେଳେ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୩ ରେ ପହଁଚିଛି ।

ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ୧୯ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ମଧ୍ୟ୍ୟରୁ ୧୮ ଜଣ  ସୁରତ ଫେରନ୍ତା, ଜଣେ କେରଳ ଫେରନ୍ତା ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି  ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ।

ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ସମସ୍ତ ଆକ୍ରାନ୍ତ ପୁରୁଷ ବୋଲି ଜଣ ପଡିଛି । ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ସମସ୍ତ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ବୟସ ଯଥାକ୍ରମେ: ୨୬, ୪୫, ୨୧, ୩୮, ୪୦, ୩୩, ୪୫, ୩୧, ୨୩, ୪୭, ୩୫, ୨୪, ୩୦, ୧୮, ୨୯, ୫୭, ୩୮, ୩୧ & ୫୮ ।
ସେପଟେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ଏବଂ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାର ସମସ୍ତ ଆକ୍ରାନ୍ତ ପୁରୁଷ ଥିବା ରାଜ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ସମସ୍ତ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ବୟସ ଯଥାକ୍ରମେ: ୩୨, ୩୩, ୨୭, ୩୫ ଓ ୩୧ ଥିବାବେଳେ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାର ସମସ୍ତ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ବୟସ ଯଥାକ୍ରମେ: ୨୧ ଓ ୪୧ ଅଛି ।

ଓଡିଶାର କରୋନା ଖବର

ରାଜ୍ୟରେ ନୂଆ ୨୬ କୁ ମିଶାଇ ମୋଟ୍ କରୋନା ଅଙ୍କ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୪୫ ରେ ପହଁଚିଛି । ଗତ କଲି ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ୩୪ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ । ଆଉ ଅଧିକାଂଶ ସୁରତ ଫେରନ୍ତା ଥିଲେ । ବର୍ତମାନ ରାଜ୍ୟରେ ସୁରତ ଫେରନ୍ତାଙ୍କ ପାଇଁ କରୋନା ଅଙ୍କ୍ରାନ୍ତ ସଂଖ୍ୟା ଦ୍ରୁତଗତିରେ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କର ଚିନ୍ତାକୁ ବାଢ଼ିଦେଇଛନ୍ତି ସୁରତ ଫେରନ୍ତା । କେତେବେଳେ ଖାଇବା ଫୋପଡୁଛନ୍ତି ତ କେତେବେଳେ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ରୁ ପଳାଉଛନ୍ତି ତ କେତେବେଳେ ବସ୍ ରୁ ଅଧା ରାସ୍ତା ରୁ ପଳାଉଛନ୍ତି ଆଉ ଏବେ କରୋନା ଅଙ୍କ୍ରାନ୍ତ ।

ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ନୂଆ ୨୬ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Lockdown may extend after 3 may, lockdown extend, corona updates 26 new corona positive in odisha
ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ନୂଆ ୨୬ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ

ଉଚ୍ଚ ନୟାଳୟଙ୍କ ଆଦେଶ ଅନୁସାରେ ପ୍ରବାସୀ ଓଡ଼ିଆ ବାହାର ରାଜ୍ୟରୁ ଆଣିବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଥମେ କରୋନା ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବ ଯଦି ନେଗେଟିଭ ଆସିବା ତାହାଲେ ସେ ରେଳରେ ଆସିବେ । ବସ୍ ରେ ଆଣିବାପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ମନା କରିଛନ୍ତି ।

ରାଜ୍ୟରେ ସ୍ତିତି କିଛି ମାତ୍ରରେ ଭଲ ଥିଲା ହେଲେ ଏବେ ସୁରତ ଫେରନ୍ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ତିତି ବହୁତ ଖରାପ ହେବାକୁ ଗଲାଣି । ବର୍ତମାନ ହଜାର ହଜାର ଓଡ଼ିଆ ପ୍ରବାସୀ ସୁରତରୁ ଓଡିଶା ଆସୁଛନ୍ତି ଆଉ ସେଥିରୁ କରୋନା ପଜିଟିଭ ବାହାରୁଛି । ଆସିଲାପରେ ସରକାର ତାଙ୍କୁ କୁଆଁରାଣ୍ଟିନ୍ ରେ ରଖୁଛନ୍ତି ହେଲେ ସେମାନେ ସରକାରର ନିଅମକୁ ପାଳନ କରୁ ନାଁହାନ୍ତି । ସଙ୍ଗ ରୋଧ କୋଠରୀ ରେ କେତେବେଳେ ଟିକ୍ ଟକ୍ ବନାଉଛନ୍ତି ତ କେତେଳେବେ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଲଢେଇ କରୁଛନ୍ତି । ସେମାନେ ସେଠି ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ପାଳନ କରୁ ନାଁହାନ୍ତି, ସେଥି ପାଇଁ ଏବେ କରୋନା ପଜିଟିଭ ସଂଖ୍ୟା ବଢିଚାଲିଛି ।

ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ମୋଟ୍ କରୋନା ଅଙ୍କ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୪୫ ଥିବାବେଳେ ୧୮୧ ଜଣ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ରେ ଅଛନ୍ତି । ୬୨ ଜଣ ଭଲ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି ଏବଂ ୨ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *