ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭୪ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ । ୧୦୦୦ ପାର ହେଲା କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ।

ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭୪ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ । ୧୦୦୦ ପାର ହେଲା କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, 74 new corona case found in Odisha, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown

ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭୪ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ । ୧୦୦୦ ପାର ହେଲା କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ।

ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ନୂଆ ୭୪ ଜଣ ଆକ୍ରନ୍ତଙ୍କ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ପୁଣି ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ଅଙ୍କ୍ରାନ୍ତଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ମୃତକ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାର ୭୦ ବର୍ଷୀୟ ବୋଲି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୬ କୁ ବୃଦ୍ଧି ।

ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାକୁ ଛୁଇଁଲା କରୋନା । ୨୪ ନମ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ଭାବେ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାକୁ ଛୁଇଁଲା କରୋନା । ରାଜ୍ୟରେ ଆଜି ନୂଆ ୭୪ ଜଣ ଆକ୍ରନ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟ୍ୟ ରୁ ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ । ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୧୧ ଜଣ, କଟକ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୦୯ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାରୁ ୦୭ ଜଣ, ଗଂଜାମ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୦୬ ଜଣ ଏବଂ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରୁ ୦୬ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି ।

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଓ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାରୁ ୦୨ ଜଣ ଲେଖାଏଁ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି । ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲାରୁ ୦୧, ଢେଙ୍କାନାଳରୁ ୦୧ ଓ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୦୧ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଆଜି ନୂଆ ୭୪ କୁ ମିଶାଇ ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ୍ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୦୫୨ ରେ ପହଁଚିଲା । କରୋନାରେ ରେକର୍ଡ କଲେ ଉଭୟ ଭାରତ ଏବଂ ଓଡିଶା । ଗୋଟିଏ ଦିନରେ କାଲି ସର୍ବାଧିକ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ । ଗତ କାଲି ସର୍ବାଧିକ ୫୬୧୧ ଜଣ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ । କାଲି ଦେଶରେ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ୧୪୦ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଜି ହଜାରେ କୁ ଟପିଲା କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ।

୭୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟ୍ୟରୁ ୭୨ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି । ଅନ୍ୟ ୨ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଲୋକାଲ କେସ୍ ହୋଇଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ।

ଓଡିଶାର କରୋନା ଖବର:

ଦ୍ରୁତଗତିରେ ବଢିଚାଲିଛି କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା । ରାଜ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାରୁ । ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାରେ କରୋନା ପଜିଟିଭ ସଂଖ୍ୟା ୩୧୩ ରେ ପହଞ୍ଚିସାରିଛି ।

ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଆଜି ପୁଣି ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ କୁ ମିଶାଇ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ୧୭୪ କୁ ପହଁଚିଛି କରୋନା ପଜିଟିଭ ସଂଖ୍ୟା । ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲାରେ ମୋଟ୍ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସଂଖ୍ୟା ୧୨୨ କୁ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି । ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାରେ ୭୧ ରେ ପହଞ୍ଚିସାରିଛି କରୋନା ଅଙ୍କ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା । କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ଜିଲ୍ଲାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇ ୪୦ ରେ ପହଞ୍ଚିଛି କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସଂଖ୍ୟା । ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାରେ ୪୪ କୁ ପହଁଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା । କଟକ ରୁ ପୁଣି ଚିହ୍ନଟ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଏବେ କଟକ ରେ ୩୬ କୁ ବୃଦ୍ଧି ।

ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ । ମୋଟ୍ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩୩ ରେ ପହଁଚିଲା । ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାରେ ମୋଟ୍ ୦୨ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ । ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ନୂଆ ଜିଲ୍ଲା ଭାବରେ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ । ବହୁତ ଦିନ ପରେ ପୁଣି ଢେଙ୍କାନାଳକୁ ଫେରିଲା କରୋନା ଆଜି ଜଣେ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ । ମୋଟ୍ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୦୨ ରେ ପହଁଚିଲା । କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାରୁ ଜଣେ ପଜିଟିଭ ହୋଇ ମୋଟ୍ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୦୩ ରେ ପହଁଚିଲା । ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ।

ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭୪ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ । ୧୦୦୦ ପାର ହେଲା କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, 74 new corona case found in Odisha, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown
ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭୪ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ

ତେବେ ଏବେ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ ୪.୦ ରେ ନୂଆ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ ଲାଗୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ କିଛି ମାତ୍ରରେ କୋହଳ ହେଇଛି ରାଜ୍ୟରେ । କାଲି ପୁଣି କେନ୍ଦ୍ର ରେଳ ମନ୍ତ୍ରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଆଉ ୨୦୦ ନନ୍-ଏସି ଟ୍ରେନ୍ ଚାଲିବ । ଯେତେ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହେଉଛନ୍ତି ସମସ୍ତେ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ଥିବା ଲୋକ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି । ଏବେ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ ୪.୦ ରେ ନୂଆ ଗାଇଡ଼ଲାଇନରେ କେମିତି ହବ କରୋନା ପ୍ରଭାବ ତାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା ବଢିଛି । ବାହାର ରାଜ୍ୟ ରୁ ଆସୁଥିବା ପ୍ରବାସୀ ଓଡ଼ିଆ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଏବେ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହେଉଛନ୍ତି । ରାଜ୍ୟରେ ଲୋକାଲ ଲୋକଙ୍କ ଠୁ ବେଶୀ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ ।

କରୋନା ଆତଙ୍କ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଜିଲ୍ଲାକୁ ମାଡିଚାଲିଛି । ରାଜ୍ୟରେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଗଂଜାମ ଜିଲ୍ଲାରେ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ । ଆହୁରି ବହୁତ ପ୍ରବାସୀ ଓଡ଼ିଆ ଓଡିଶା ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଆଗକୁ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢିବା ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି ।

ଦେଶର କରୋନା ଖବର:

ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ୍ କରୋନା ଅଙ୍କ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୦୫୨ ରେ ପହଁଚିଛି । ୭୩୯ ଜଣ ଚିକିତ୍ସାଧୀନରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୩୦୭ ଜଣ ଭଲ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

ଦେଶରେ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସଂଖ୍ୟା କାଲି ଲକ୍ଷେ କୁ ଟପିଲା ।  ଭାରତରେ ମୋଟ୍ କରୋନା ଅଙ୍କ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧,୦୬,୮୭୮ ରେ ପହଁଚିଛି । ୬୧,୨୪୪ ଜଣ ଚିକିତ୍ସାଧୀନରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ୪୨,୩୨୬ ଜଣ ଭଲ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଥିବା ବେଳେ ୩,୩୦୨ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଅଧିକ ଅଧିକ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *