ମଣିଷ ପରି କାମ କରୁଛି ଏହି ଶୁଆ, ଭାଇରଲ ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେନି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ: ଏକ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଏକ ଶୁଆ ମଣିଷ ପରି ୱାଟର ଟ୍ୟାପ ଖୋଲି ଗାଧୋଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଗାଧୋଇବା ସମୟରେ, ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଟ୍ୟାପ୍ ବନ୍ଦ କରିବା ମାତ୍ରେ ଶୁଆଟି କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଯାଉଛି ।

This Parrot Looks Like Humans, Seeing VIRAL VIDEO Will Not Be Sure On The  Eyes - Burning Topic
Google

କରୋନା ଲକଡାଉନ୍ ପରେ ଏକ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଆସିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ପଶୁ ଏବଂ ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି । ବୋଧହୁଏ ପଶୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରେମ ହିଁ ବେଳେବେଳେ ଚିତାବାଘ, ବେଳେବେଳେ ସିଂହ କିମ୍ବା କିଛି ସୁନ୍ଦର ମୟୂର ପ୍ରେମ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି କ୍ରମରେ, ଆଜିକାଲି ଲୋକମାନେ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଭଦ୍ର ଶୁଆର ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି ଏବଂ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ଯିଏ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖୁଛି ସେ ସମାନ କଥା କହୁଛି ଯେ ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କ ପାଖରେ ମଣିଷ ପରି ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିମାନ ମସ୍ତିସ୍କ ଅଛି ।

ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ, ଶୁଆଟି ମଣିଷ ପରି ୱାଟର ଟ୍ୟାପ୍ ଖୋଲି ଗାଧୋଇବାକୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଗାଧୋଇବା ସମୟରେ, ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଟ୍ୟାପ୍ ବନ୍ଦ କରିବା ମାତ୍ରେ ଶୁଆଟି କ୍ରୋଧିତ ହେଇଯାଉଛି । ତଥାପି, ସେ ପୁଣି ଥରେ ନିଜ ଥଣ୍ଟ ସାହାଯ୍ୟରେ ଟ୍ୟାପ୍ ଖୋଲୁଛି ଏବଂ ପୁଣି ଥରେ ନିଜ ସ୍ୱରରେ ମାଜିଯାଉଛି । ଯଦି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ଭାଇରାଲ୍

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ…

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ନୀଳ ଶୁଆଟିର ଦୁଷ୍ଟ ମନ ଏବଂ ସ୍ମାର୍ଟନେସକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହଜାର ହଜାର ଭ୍ୟୁ ଏବଂ ଶହ ଶହ ଲାଇକ୍ ଆସି ସାରିଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ କଡ଼ା ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି । ଶୁଆଟିର କଳା ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଚାଚା ଚୌଧରୀ ଏବଂ କିଏ କିଏ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ତୁରାମ ଖାନଙ୍କ ସହ ତୁଳନା କରୁଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.