ପାର୍ଥିବ ପଟେଲ ସନ୍ୟାସ ନେବା ପରେ ଋଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ଦେଲେ ବଡ଼ ବୟାନ।

ପାର୍ଥିବ ପଟେଲ ବିତିଯାଇଥିବା ବୁଧବାରକୁ ସନ୍ୟାସ ଘୋଷଣା କରି ନିଜ ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ସନ୍ୟାସ ନେବା ସହ ସେ କ୍ରିକେଟର ସବୁ ଫର୍ମାଟରୁ ଖେଳିବାରୁ ଛୁଟି ନେଇଗଲେ। ଏହା ସହିତ ପାର୍ଥିବ ପଟେଲ ଋଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି।

Google

ଏହା ସହିତ ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ତାଙ୍କ ଫଇସଲାକୁ ସମ୍ମାନ ଜଣାଇ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଉଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ଅନେକ ମହାନ ପୂର୍ବ ଖେଳାଳୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଉଛନ୍ତି।

ପାର୍ଥିବ ପଟେଲ କ୍ରିକେଟକୁ କହିଲେ ଅଲବିଦା:-

କହିରଖିବୁକି ପାର୍ଥିବ ପଟେଲ ଶେଷ ମ୍ୟାଚ ୨୦୧୮ରେ ଖେଳିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। କହିରଖିବୁକି ସେ ଏହି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ସାଉଥଆଫ୍ରିକା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଖେଳିଥିଲେ। ବୁଧବାର ଦିନ ପାର୍ଥିବ ପଟେଲ ୨୦୦୩ ବିଶ୍ୱକପ ଖେଳିଥିବା ଖେଳାଳୀ ମଧ୍ୟରୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ସନ୍ୟାସ ନେଇଥିବା ଖେଳାଳୀ ହୋଇଗଲେ।ଏହା ସହିତ ପାର୍ଥିବ ପଟେଲ ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କୁ ନେଇ ବଡ଼ କଥା କହିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯଦି ପନ୍ତ ଭାରତୀୟ ଟିମରେ ଲଗାତର ୱିକେଟକିପର ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଘରୋଇ କ୍ରିକେଟରେ ଲଗାତର ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ହେବ।

Google
ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କୁ ନେଇ ଦେଲେ ବଡ଼ ବୟାନ:-

ପାର୍ଥିବ ପଟେଲ ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କୁ ନେଇ ବଡ଼ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି। କହିରଖିବୁକି ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ସାମିଲ କରାଯାଇଛି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଟି-୨୦ ସିରିଜରେ କେଏଲ ରାହୁଲ ୱିକେଟକିପିଙ୍ଗ କରିଥିଲେ।

ଏବେ ଦେଖାଯିବ ତ ଧଳା ବଲ କ୍ରିକେଟ ଖେଳିବା ପନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ଦେଖାଯାଉଛି। ପନ୍ତଙ୍କ କଥା କହିବାତ ଧୋନିଙ୍କ ପରେ ପନ୍ତ ହିଁ ସେହି ଖେଳାଳୀ ଥିଲେ ଯିଏକି ୱିକେଟକିପର ପାଇଁ ବେଷ୍ଟ ଖେଳାଳୀ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ପନ୍ତ ଟିମରେ ଜାଗା ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଅସଫଳ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

Google
ପାର୍ଥିବ ପଟେଲ ଷ୍ଟାର ସ୍ପୋର୍ଟରେ ପନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ କହିଲେ:-

ଷ୍ଟାର ସ୍ପୋର୍ଟ ସହିତ ବାର୍ତ୍ତାଳପ ସମୟରେ ପାର୍ଥିବ ପଟେଲ କହିଲେ କି ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ହେବ କି ସେ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କ୍ରିକେଟ ପାଇଁ ପୁରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି କି ନାହିଁ, ଏହା ପରେ ପାର୍ଥିବ ପଟେଲ କହିଲେ ଯେ:

“ଲକଡାଉନ ପରେ ସେ ଅଳ୍ପ ନିଜ ଓଜନ କମ କରିଛନ୍ତି।ତାଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ଉପରେ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ। ଯେବେ ବି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିଥାଏ ତାଙ୍କୁ ଏହା କହିଥାଏ କି ଲୋକ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ବିଷୟରେ କଥା ହେଉଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ପ୍ରତିଭାର କମି ନାହିଁ। ଏବେ ଆପଣ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ କଣ ଚେଞ୍ଜ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଶକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି କି ଆପଣ ନିଜକୁ ଭଲ ସେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ। କାରଣ ଏହା କେବଳ ଆପଣ ହିଁ କରିପାରିବେ”।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.