ପତଞ୍ଜଳି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି କରୋନା ଔଷଧ ।

ପତଞ୍ଜଳି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି କରୋନା ଔଷଧ, patanjali claim they have prepared corona medicine, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown

ବିଶ୍ୱର ସର୍ବ ପୁରାତନ ଚିକିତ୍ସା ବ୍ୟବସ୍ଥା ଆୟୁର୍ବେଦରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ପତଞ୍ଜଳି ଦାବି କରିଛି ଯେ ସେମାନେ କରୋନା ଔଷଧ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ଔଷଧ ଶହ ଶହ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କୁ ଆରୋଗ୍ୟ କରିଛି ।

ଚାଇନା ଏବଂ ଆମେରିକାର ଶୀତଳ ଯୁଦ୍ଧ ଅପେକ୍ଷା ଦୁନିଆରେ ଆଉ ଏକ ଯୁଦ୍ଧ ଚାଲିଛି ଏବଂ ଏହା ହେଲେ କରୋନା ପାଇଁ ଔଷଧ ଖୋଜିବା ଏବଂ ଏହାକୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରି କରୋନା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ ଯୁଦ୍ଧ । ଏହି ଯୁଦ୍ଧ ଜଗତର କେତେକ ଯୋଦ୍ଧା ଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ଭାରତ ନାମିତ ହୋଇଛି, ଯେଉଁମାନେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କରୋନା ଔଷଧ ବାହାର କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ଭାରତ ଏହି ଯୁଦ୍ଧରେ ଜିତିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପତଞ୍ଜଳି ଦ୍ୱାରା ସେମାନେ କରୋନା ଔଷଧ ପାଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

Acharya Balkrishna, Patanjali Acharya Balkrishna Heath Condition ...
Google
କ୍ଲିନିକାଲ୍ ପରୀକ୍ଷା ଫଳାଫଳ ଆସିବାର ଅଛି ।

ଗୋଟିଏ ପଟେ ଆମେରିକା, ଚୀନ୍, ଇଟାଲୀ, ବ୍ରିଟେନ, ଇସ୍ରାଏଲ୍ ଏବଂ ଭାରତ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ କରୋନା ଟିକା ଉତ୍ପାଦନରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି, ଅନ୍ୟ ପଟେ ବୋଧହୁଏ ଭାରତ ମଧ୍ୟ ଏହି ଖୁସି ଖବର ଦେଇଛି । ଯଦି ପତଞ୍ଜଳିଙ୍କ ଦାବି ସତ୍ୟ ହୋଇଯାଏ, ତେବେ ଏହା ବିଶ୍ୱ ପାଇଁ ଭାରତ ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଅନୁକମ୍ପା ହେବ । ପତଞ୍ଜଳିଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କ ଔଷଧର କ୍ଲିନିକାଲ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ଟ୍ରାଏଲର ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ଆସୁଛି ।

ହରିଦ୍ୱାରରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଚାଲିଥିଲା ​​।
ଦେଶ ତଥା ବିଶ୍ ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କରୋନା ଔଷଧ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ହରିଦ୍ୱାରର ପତଞ୍ଜଳି ଅଧୀନରେ ଚାଲିଥିଲା । ପତଞ୍ଜଳି ଆଜି ବିଶ୍ୱରେ ଆୟୁର୍ବେଦର ଏକ ନମ୍ବର ବ୍ରାଣ୍ଡ, ଯାହାର ଶ୍ରେୟ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ବାଲକୃଷ୍ଣ ଏବଂ ବାବା ରାମଦେବଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥାଏ । କରୋନା ଜୀବାଣୁ ଦ୍ଵାରା ହୋଇଥିବା ସଂକ୍ରମଣ ଦୁନିଆରେ ଏକ ଘେର ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଦି ପତଞ୍ଜଳିର ଏହି ଔଷଧ ସତ ହୁଏ, ତେବେ ଭାରତରୁ ଏହାକୁ ଏହି ଦଶନ୍ଧିର ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଔଷଧ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯିବ ।

Patanjali Prepared Corona Medicine
Google

ପତଞ୍ଜଳି ଅନୁସନ୍ଧାନ କେନ୍ଦ୍ରକୁ କ୍ରେଡିଟ୍ ଯାଉଛି ।
ପତଞ୍ଜଳି ବ୍ରାଣ୍ଡର ସମସ୍ତ ଔଷଧ ପତଞ୍ଜଳି ଅନୁସନ୍ଧାନ କେନ୍ଦ୍ରର ତତ୍ୱାବଧାନରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଏ । ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ହରିଦ୍ୱାରରେ ଅବସ୍ଥିତ ଏହି ପତଞ୍ଜଳି ଅନୁସନ୍ଧାନ କେନ୍ଦ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ କରୋନା ଔଷଧ ଅନୁସନ୍ଧାନ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା, ଯାହା କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କୁ ଭଲ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ଔଷଧ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ଶେଷ ପରୀକ୍ଷଣର ଫଳାଫଳକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି । ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ, ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଅଧିକ ଅଧିକ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.