ଆଜି ରାତି ୮ଟାରେ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧନ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି

ଆଜି ରାତି ୮ଟାରେ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧନ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Lockdown may extend after 3 may, lockdown extend, Modi, PMO, PM Narendra Modi

ଆଜି ରାତି ୮ଟାରେ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧନ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
କରୋନା ମୁକାବିଲା ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସନ୍ଦେଶ ଦେବା ସମ୍ଭାବନା । ଲକ୍‌ଡାଉନ୍କୁ ନେଇ କରିପାରନ୍ତି କିଛି ବଡ ଘୋଷଣା । କିଛି ଅଲଗା ନିୟମ ଲାଗୁକରାଯିବା ନେଇ କରିପାରନ୍ତି ଘୋଷଣା ।
ମେ ୧୭ ପରେ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ ର କଣ ହେବ ରୂପରେଖ ? ଆଜି କିଛି ବଡ ଘୋଷଣା କରିବେ କି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ?

ଗତକାଲି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି । ଲକ୍‌ଡାଉନ୍କୁ ବଢାଇବା ନେଇ କିଛି ରାଜ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛନ୍ତି । ମେ ୧୭ ରେ ସରୁଥିବା ଲକ୍‌ଡାଉନ୍କୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ୍ୟ କିଛି କହିପାରନ୍ତି । ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ ୩.o ପରେ କଣ ହେବ ତାକୁ ନେଇ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିପାରନ୍ତି ଆଜି । ରାତି ୮ ଟାରେ ସମ୍ବୋଧନ ନେଇ PMO ପକ୍ଷରୁ ଟୁଇଟ ସୂଚନା । କଉଠି କଉଠି ଛାଡ଼ ହବ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ କଉଠି କଟକଣା କୋହଳ ହେବ କଉଠି କଟକଣା ରହିବ ସେ ବିଷୟରେ କହିପାରନ୍ତି । ଟ୍ରେନ୍ ଚଳାଚଳ କୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ୍ୟ କିଛି କହିପାରନ୍ତି ମୋଦି ।

ଆଜି ରାତି ୮ଟାରେ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧନ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Lockdown may extend after 3 may, lockdown extend, Modi, PMO, PM Narendra Modi
ଆଜି ରାତି ୮ଟାରେ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧନ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି

ଦେଶରେ କରୋନାକୁ ନେଇ ବହୁତ ହଇରାଣ ହେଉଥିବା ବେଳେ କିଛି ଉପାୟ ନାହିଁ କି କିଛି ଔଷଧ ବାହାରିପାରିନି । ସମସ୍ତେ କରୋନା ବିରୋଧରେ ଲଢେଇ କରୁଥିବା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ମନୋବଳ କୁ ଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ଆଗରୁ ବି ସମ୍ବୋଧନ କରିଛନ୍ତି । ଦେଶରେ ଅର୍ଥନୀତି ର ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଖରାପ ଆଡକୁ ଯାଉଥିବାବେଳେ, ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଖରେ ରୋଜଗାର ନାହିଁ । କାମ ନଥିବାରେ ଶ୍ରମିକ ମାନେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ବହୁତ ଅସୁବିଧାରେ ସମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି । ତେବେ ଏବେ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ କୁ କଣ ପଦକ୍ଷେପ ନେଉଛନ୍ତି ତାକୁ ଜଣ ପଡିବ ପରେ ଆଜି । ଆଜି କରିପାରନ୍ତି କିଛି ବଡ ଘୋଷଣା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ।

ଭାରତରେ ମୋଟ୍ କରୋନା ଅଙ୍କ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୭୦,୭୫୬ ରେ ପହଁଚିଛି । ୨୨,୪୫୫ ଜଣ ଭଲ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଥିବା ବେଳେ, ୨,୨୯୩ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୮୭ ଜଣଙ୍କର ମୃତ ହୋଇଛି ।

ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ। ଘରେ ରୁହନ୍ତୁ ଆଉ ସୁରକ୍ଷା ରେ ରୁହନ୍ତୁ ଆଉ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣରୁ ରକ୍ଷା ପାଆନ୍ତୁ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.