କ୍ବାଲିଫାୟାର-୨ ରେ ହୋଇପାରିବ ଜବରଦସ୍ତ ଲଢେଇ! ପୂର୍ବ ଟିମ ବିପକ୍ଷରେ କମାଲ କରିବେ କି ଏହି ବୋଲର?

ବ୍ୟୁରୋ ରିପୋର୍ଟ: ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ରେ ଏବେ ପ୍ରାୟ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପହଁଚିଯାଇଛି। ଗୁଜରାଟ ଟାଇଟନ୍ସ ଫାଇନାଲରେ ପହଁଚିଯାଇଛି। ଏବେ ଅନ୍ୟ ପଟେ କିଏ ଫାଇନାଲରେ ପହଁଚିବ? ଏହାର ନିର୍ଣ୍ଣୟ ଶୁକ୍ରବାରକୁ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ହେବାକୁ ଥିବା କ୍ୟାଲିଫାୟର-୨ ମ୍ୟାଚ ପରେ ଜଣାପଡିବ। ଶୁକ୍ରବାରକୁ ଆରସିବି ଓ ରାଜସ୍ଥାନ ମଧ୍ୟରେ କ୍ୟାଲିଫାୟର-୨ ମ୍ୟାଚ ହେବାର ଅଛି। ଏହି ମ୍ୟାଚକୁ ଜିତିବା ପାଇଁ ଦୁଇଟି ଯାକ ଟିମ ପୁରା ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି।

Google

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ରେ ରାଜସ୍ଥାନର ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନର ଗୋଟେ କାରଣ ଲେଗ ସ୍ପିନର ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚାହଲ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି। ସେ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ରେ ୧୫ ଟି ମ୍ୟାଚରେ ୨୬ ୱିକେଟ ନେଇଛନ୍ତି। ଦ୍ୱିତୀୟ କ୍ୟାଲିଫାୟର ମ୍ୟାଚରେ ମଧ୍ୟ ରାଜସ୍ଥାନର ଧ୍ୟାନ ଚହଲଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ।ଚହଲଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏହି ମ୍ୟାଚ ପ୍ରମୁଖଅଟେ। ଚାହଲ ଆରସିବି ବିରୁଦ୍ଧରେ ନିଜ ପ୍ରତିଶୋଧ ପାଇଁ ଓହ୍ଲାଇବେ। ଏପରି କଣ ପାଇଁ ହେବ?

ଆରସିବି ଚାହଲଙ୍କ ସହ ୮ ବର୍ଷର ପୁରୁଣା ସଂପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଦେଲା:

ଆଇପିଏଲ ୨୦୧୪ରେ ଆରସିବି ଚାହଲଙ୍କୁ ଟିମରେ ଯୋଡିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ପୂର୍ବରୁ ଟିମ ତାଙ୍କୁ ରିଟେନ କରିନଥିଲା। କୁହାଯାଉଥିଲା ସେ ଆରସିବି ଟିମକୁ ଅଧିକ ଦାମ ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ। ଏହାକୁ ନେଇ ଟିମ ଓ ଚାହଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଆରସିବି ତାଙ୍କୁ ରିଲିଜ କରିଦେଇଥିଲା ଓ ୮ ବର୍ଷର ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଦେଇଥିଲା। ଏହା ପାଇଁ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭିଉରେ ଚାହଲ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଓ କହିଥିଲେ ଆରସିବି କହିଥିଲା କି ମୋ ଉପରେ ଦାବି ଲଗାଇବ କିନ୍ତୁ ଏପରି ହୋଇନଥିଲା।

Google

ଚହଲ ରାଜସ୍ଥାନ ପାଇଁ ସୁନ୍ଦର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି:

ଚାହଲଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ର ମେଗା ଅକ୍ସନରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ୬.୫୦ କୋଟିରେ କିଣିଥିଲା। ସେ ମଧ୍ୟ ରାଜସ୍ଥାନର ଭରସାକୁ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଥିଲେ ଓ ଲଗାତର ସୁନ୍ଦର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ଚାହଲ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ରେ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୫ ଟି ମ୍ୟାଚରେ ୧୭.୭୬ ଔସତରେ ୨୬ ୱିକେଟ ଅକ୍ଟୋବର କରିବାରେ ସଫଳ ରହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଇକୋନୋମି ମଧ୍ୟ ୭.୭୦ର ରହିଛି। ସେ ଏବେ କ୍ୟାଲିଫାୟର-୨ରେ ଏହି ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ଜାରି ରଖିବାକୁ ଚାହିଁପାରନ୍ତି ଓ ଆରସିବି ବିରୁଦ୍ଧରେ ଭଲ ଖେଳିପାରନ୍ତି।

ଗୁଜରାଟ ସହ ମ୍ୟାଚ ପୂର୍ବରୁ ଚାହଲ କହିଥିଲେ ମୁଁ ଫାଇନାଲରେ ଆରସିବି ସହ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ଚାହିଁବି। ଏପରି ହୋଇପାରିନଥିଲା ସତ କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେ କ୍ୟାଲିଫାୟର-୨ ରେ ଆରସିବିର ସାମ୍ନା କରିବେ। ଏହି ସିଜନରେ ସେ ଆରସିବି ବିରୁଦ୍ଧରେ ୨ ଟି ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଥିଲେ ଓ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର , ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର , ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *