ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ମଞ୍ଜରେକରଙ୍କୁ ଦେଲେ କଡା ଜବାବ, ଜାଡେଜାଙ୍କୁ ନେଇ କୈଫ ଦେଇଛନ୍ତି ବଡ ବୟାନ । ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର ।

Ravindra Jadeja gave a befitting reply to Manjrekar, Kaif said he is an underrated player

ବୁଧବାର (୦୨ ଡ଼ିସେମ୍ବର) ଦିନ କାନବେରାରେ ଭାରତ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ODI ଖେଳାଯାଇଛି । ଭାରତୀୟ ଦଳ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ୫ ୱିକେଟରେ ୩୦୨ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା । ଭାରତ ପାଇଁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ୧୫୦ ରନ୍ ର ପାଟନରସିପ କରିଥିଲେ ।

Australia Vs India, Live Cricket Scores, 3rd ODI, Canberra: Battered Men In Blue Fight To Avoid Whitewash
Google

ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ପୁଣି ଥରେ ଦୃଢ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ତାଙ୍କ ସମାଲୋଚକଙ୍କୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି । ବିଶେଷକରି ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ସଞ୍ଜୟ ମଞ୍ଜରେକର କହିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ଭଳି କ୍ରିକେଟ୍ ODI ଦଳରେ ସେ ନିଜକୁ ଠିକ୍ ଅନୁଭବ କରୁନାହାଁନ୍ତି । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ତୃତୀୟ ODI ରେ ଜାଡେଜା ଏକ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ।

କାନବେରାର ତୃତୀୟ ODI ବୁଧବାର ଭାରତ ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଛି । ଭାରତୀୟ ଦଳ ଟସ୍ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ୫ ୱିକେଟ୍ ପାଇଁ ୩୦୨ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା । ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଭାରତ ପାଇଁ ୧୫୦ ରନ୍ ର ଭାଗିଦାରୀ କରିଛନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ଭାରତ ୩୦୦ ସ୍କୋର ଅତିକ୍ରମ କରିପାରିଛି ।

ଭାରତ ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଛି । ଦ୍ୱିତୀୟ ପରାଜୟ ପରେ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ସଞ୍ଜୟ ମଞ୍ଜରେକର ଭାରତର ଏକାଦଶ ଖେଳିବା ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଥିଲେ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଖେଳ ଏକାଦଶରେ ଭାରତ ବିଶେଷଜ୍ଞ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍, ବୋଲର କିମ୍ବା ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଲରାଉଣ୍ଡରଙ୍କୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିବା ଉଚିତ । ମଞ୍ଜରେକର କହିଛନ୍ତି ଯେ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ନାମ ନେଇ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜାଡେଜାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସେ ବ୍ୟାଟ୍ କିମ୍ବା ବଲ୍ ସହିତ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତି ପାରିବେ ନାହିଁ ।

Ravindra Jadeja's Blitzkrieg Makes Indian Fans Taunt Sanjay Manjrekar's Recent Criticism - Republic TV English | DailyHunt
Google

ତୃତୀୟ ODI ରେ ୫୦ ବଲରୁ ୬୬ ସ୍କୋର କରି ସଞ୍ଜୟ ମଞ୍ଜରେକରଙ୍କୁ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଏକ କଡା ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ସେ ବ୍ୟାଟିଂ ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଭାରତର ସ୍କୋର ୫ ୱିକେଟ୍ ପାଇଁ ୧୫୨ ରନ୍ ଥିଲା । ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ସହ ଜାଡେଜା ଦଳକୁ ଆଉ ଝାଟକା ଦେବାକୁ ଦେଇ ନଥିଲେ ଏବଂ ମୋଟ ସ୍କୋରକୁ ୩୦୨ ରେ ପହଞ୍ଚାଇଥିଲେ ।
ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ତଥା ସମୀକ୍ଷକ ମହମ୍ମଦ କୈଫ ଜାଡେଜାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରାୟତଃ ଜଣେ ଅଣ୍ଡରଟେଡ୍ ଖେଳାଳି ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । କିନ୍ତୁ ସେ ପୁଣି ଥରେ ପ୍ରମାଣ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଜଣେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଅଲରାଉଣ୍ଡର । ସେମାନେ କେବଳ ବଡ ସଟ୍ ମାରି ପାରିବେ ନାହିଁ, ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ସିଙ୍ଗଲ୍ ଡବଲ୍ ଇନିଂସ ମଧ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରିପାରିବେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *