IPL 2020, KXIP vs RCB: କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ରନ୍ ବି କରିପାରିଲାନି RCB, KXIP ବିପକ୍ଷରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବୃହତ ପରାଜୟ ।

RCB do not reach KL Rahul's run RCB’s second heaviest defeat of all time against KXIP, IPL 2020, KXIP vs RCB: କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ରନ୍ ବି କରିପାରିଲାନି RCB, KXIP ବିପକ୍ଷରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବୃହତ ପରାଜୟ ।, RCB, KXIP, IPL 2020, KL Rahul, Virat Kohli, Cricket, Nitidina

ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦, KXIP vs RCB: ରାହୁଲଙ୍କ ୧୩୨* ସ୍କୋର କରିଥିଲେ, KXIP ୨୦ ଓଭରରେ ୨୦୬/୩ ରନ୍ କରିଥିଲା । ଆରସିବି ୧୦୯ ପାଇଁ ଆଉଟ୍ ହୋଇଥିଲେ । କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ରନ୍ ଆଗରେ ହାର ମାନିଲା ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର । ସେମାନେ ୯୭ ରନ୍ ରେ ହାରି ଯାଇଛନ୍ତି ।

କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ (KXIP) ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର (RCB) ବିପକ୍ଷରେ ୯୭ ରନ୍ ଜିତି ଥିଲାବେଳେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ୧୩୨* ରନ ଜଣେ ଭାରତୀୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସର୍ବାଧିକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଆଇପିଏଲ୍ ସ୍କୋର ।

KL Rahul inflicts RCB’s second heaviest defeat of all time
Twitter

ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି KXIP ୨୦ ଓଭରରେ ୨୦୬/୩ ସ୍କୋର କରିଥିଲା । କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ (୧୩୨*) ଏବଂ ମାୟାନକ ଅଗ୍ରୱାଲ (୨୬) ପଞ୍ଜାବକୁ ଏକ ଭଲ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ୟୁଜଭେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ (୧/୨୫) ସପ୍ତମ ଓଭରରେ ଆରସିବି ପ୍ରଥମ ସଫଳତା ପାଇଥିଲେ । ରାହୁଲ ମଧ୍ୟମ ଓଭରରେ ପାଟନାର ମାନଙ୍କୁ ହରାଇ ଥିବାରୁ ଶିବମ୍ ଦୁବେ ଦୁଇଟି ୱିକେଟ୍ ଦେଇଥିଲେ । ରାହୁଲ ଶେଷ ଓଭର ଆଡକୁ ମାରାତ୍ମକ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ, KXIP ୨୦ ଓଭରରେ ୨୦୬/୩ ସ୍କୋର କରିଥିଲା । ଜିତିବା ପାଇଁ ୨୦୭ ର ଆବଶ୍ୟକତା ଥିବା ଆରସିବି ପାଇଁ, ତୃତୀୟ ଓଭରରେ ୪/୩ ସ୍କୋରରେ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଶେଷରେ ସେମାନେ ପଞ୍ଜାବ ବିପକ୍ଷରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବୃହତ ପରାଜୟର ଶିକାର ହୋଇ ୧୦୯ ରନରେ ଅଲଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ ।

ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ସ୍କୋର:

ଆଜି ଆରସିବି ହନ୍ତସନ୍ତ ହୋଇଥିଲା – ଶେଷ ଭାଗରେ ବୋଲିଂ ଏବଂ ଟପ୍ ଅର୍ଡର ବ୍ୟାଟିଂ ଭୁଶୁଡ଼ି ପଡ଼ିଲା । ଆଜି ରାତିରେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ୧୩୨* ସାମ୍ନାରେ ସେମାନେ ଅସହାୟ ଥିଲେ । KXIP ଆଜି ବିସ୍ତୃତ ବିଜୟ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ କରିଛି, ଯାହା ଗତମ୍ୟାଚରେ ଏକ ବିବାଦୀୟ ସୁପର ଓଭରରେ ପରାଜୟର ହୋଇଥିଲା ।

ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ସ୍କୋର: KXIP ୨୦୬/୩ (ରାହୁଲ ୧୩୨*, ମୟଙ୍କ ୨୬, ଡ୍ୟୁବ୍ ୨/୩୩, ଚାହଲ ୧/୨୫) RCB ୧୦୯ ଅଲଆଉଟ୍ (ସୁନ୍ଦର ୩୦, ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ୨୮, ମୁରୁଗାନ୍ ୩/୨୧, ବିଷ୍ଣୁ ୩/୩୨) KXIP ୯୭ ରନରେ ବିଜୟ ।

ଆଇପିଏଲରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ପାଇଁ ସର୍ବ ବୃହତ ବିଜୟ (ରନ୍ ଦ୍ୱାରା):

111 vs RCB @ ଧରମସାଲା, 2011
76 vs MI @ ମୋହାଲି, 2011
72 vs SRH @ ଶାରଜା, 2014
66 vs MI @ ମୋହାଲି, 2008
50 vs MI @ ଧରମସାଲା, 2013

KL Rahul inflicts RCB’s second heaviest defeat of all time
Twitter

ଆଜିର ବିଜୟ ପରେ କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ଟେବୁଲ ପଏଣ୍ଟରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ଏକ ନମ୍ବରରେ ପହଁଚିଯାଇଛି । କିଙ୍ଗସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ ୨ ପଏଣ୍ଟ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ +୨.୪୨୫ ନେଟ ରନ ରେଟ ହାସଲ କରି ନମ୍ବର ୦୧ ପୋଜିସନରେ ଅଛି । ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ +୦.୯୯୩ ନେଟ ରନ ରେଟ ସହିତ ୨ୟ ସ୍ଥାନରେ ଥିବାବେଳେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୋୟାଲ +୦.୮୦୦ ନେଟ ରନ ରେଟ ସହିତ ୩ୟ ସ୍ଥାନରେ ଅଛି । ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲସ ଏବଂ ପଞ୍ଚମ ସ୍ଥାନରେ ଚେନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ଅଛନ୍ତି । ଆଜିର ମ୍ୟାଚ ହାରିଲାପରେ ରୋୟାଲ ଚାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର -୨.୧୭୫ ନେଟ ରନ ରେଟ ସହିତ ଷଷ୍ଠ ସ୍ଥାନରେ ପହଁଚିଛି । ସମସ୍ତଙ୍କୁ ୦୨ ପଏଣ୍ଟ ଲେଖାଏଁ ମିଳିଛି । ଅନ୍ୟ ୦୨ ଟି ଦଳକୁ କୌଣସି ପଏଣ୍ଟ ମଳିନାହିଁ ।

IPL 2020 Point Table
Twitter

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.