ଆରସିବିର ହାରିବାକୁ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ବିରାଟ କୋହଲି, ଏହି କଥାକୁ ଦର୍ଶାଇଲେ କାରଣ ।

ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ଆରସିବି ଗୋଟେ ଥର ବି ଆଇପିଏଲ କପ ଜିତିପାରିନାହିଁ। ବିରାଟ କୋହଲି ଏଲିମେନେଟରରେ ମିଳିଥିବା ହାରକୁ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ।

Google

ରୟଲ ଚାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗର ୧୩ ତମ ବର୍ଷରେ ରାସ୍ତା ସମାପ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି। ଆରସିବିକୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ହାତରେ ଏଲିମେନେଟର ମ୍ୟାଚରେ ୬ ୱିକେଟରେ ହାରିବାକୁ ପଡିଲା। ଆରସିବି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଙ୍ଗ କରି ୧୩୧ ରନ ହିଁ କରିପାରିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ଛାଡି ଫିଲ୍ଡିଙ୍ଗକୁ ଦୋଷ ଦେଉଛନ୍ତି।

ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ମାନିବା ଅଟେ କି ଟିମଙ୍କୁ କେନ ୱିଲିୟମସନଙ୍କ କ୍ୟାଚ ଛାଡିବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା। ଦେବଦତ ପଡିକଲ ବାଉଣ୍ଡରି ଲାଇନରେ ୱିଲିୟମସନଙ୍କ କ୍ୟାଚ ଧରିନେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ନିଜକୁ ସଂଭାଳି ନପାରିବା ଦ୍ଵାରା ତାଙ୍କୁ କ୍ୟାଚ ଛାଡିବାକୁ ପଡିଲା। କ୍ୟାଚ ନଧରିଲେ ମଧ୍ୟ ପଡ଼ିକଲ ନିଜ ଟିମ ପାଇଁ ମହତ୍ତ୍ୱ ୫ ରନ ବଞ୍ଚାଇଥିଲେ।

ଆରସିବିର ଅଧିନାୟକଙ୍କ ମାନିବା ଅଟେ କି ମ୍ୟାଚ ଜିତିବା ପାଇଁ ହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହିପରି ଆବଶ୍ୟକ ସୁଯୋଗକୁ କାମରେ ଲଗାଇବା ଉଚିତ। “ଯଦି ସେ କ୍ୟାଚ ଧରିନେଇଥାନ୍ତେ ତେବେ ମ୍ୟାଚର ରୂପ କିଛି ଅଲଗା ହୋଇଥାନ୍ତା। କେନ ପିଚରେ ରହିବା ଦ୍ଵାରା ଦୁଇ ଟିମ ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ତର ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଓ ଆରସିବିକୁ ହାରିବାକୁ ପଡିଲା”।

Google

କହିରଖିବୁ କି କେନ ୱିଲିୟମସନ ସେହି ମୌକାର ପୁରା ଫାଇଦା ଉଠାଇଲେ ଓ ଆଇପିଏଲରେ ନିଜର ୧୪ ତମ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ହାସଲ କଲେ। କେନ ୪୪ ବଲରେ ୫୦ ରନର ପାରି ଖେଳି ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ୬ ୱିକେଟରେ ବିଜୟ ଦେଲେ।ଓ ଟିମ କୁ କ୍ୟାଲିଫାୟର ଟୁ ରେ ସ୍ଥାନ ଦେଲେ।

ବିରାଟ କୋହଲି ତଥାପି ୨୦ ବର୍ଷୀୟ ଖେଳାଳୀ ଦେବଦତ ପଡିକଲଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ବିରାଟ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି,”ଆରମ୍ଭ ବର୍ଷରେ ୪୦୦ ରୁ ଅଧିକ ରନ କରିବା ସହଜ ନୁହେଁ”।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *