ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏନସିବିକୁ ଡ୍ରଗ୍ ମାମଲାରେ ଏହି ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ଦେଇଛନ୍ତି । ବଡ ଖୁଲାସା !

Rhea Chakraborty names these actor and actress during NCB probe in drug case, Rhea Chakraborty names Sara Ali Khan, Rakul Preet Singh, Mukesh Chhabra in NCB interrogation, ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏନସିବିକୁ ଡ୍ରଗ୍ ମାମଲାରେ ଏହି ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ଦେଇଛନ୍ତି । ବଡ ଖୁଲାସା !, Nitidina, Odisha, News, Real Story, Health Tips, Life style, Daily Living, Tips, Job Updates, Yoga, Meditation, Stay Healthy, Save Tree, Save Life, Extended Lockdown, Unlock 3.0, Sushant Singh Rajput, Bollywood, CBI, NCB, Mumbai Court, Sara Ali Khan, Rakul Preet Singh, Mukesh Chhabra

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଡିଲିଟ ହୋଇଥିବା ହୁଆଟ୍ସ ଆପ୍ ଚାଟରୁ ଡ୍ରଗ୍ ଆବିର୍ଭାବ ହେବା ସହିତ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଏକ ଦୁଃଖଦ ମୋଡ଼ ନେଇଛି । ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ବ୍ୟୁରୋ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ଜଡିତ ଡ୍ରଗ୍ କୋଣ ସଂପର୍କରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଭିକ୍ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘର ମ୍ୟାନେଜର ଦୀପେଶ ସାୱନ୍ତ ଏବଂ କିଛି ଡ୍ରଗ୍ ବେପାରୀଙ୍କ ସହ ରିୟାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ।

ଡ୍ରଗ୍ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୋଣରେ ହୋଇଥିବା ଯାଞ୍ଚରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ଏଜେନ୍ସି ଆଗରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ଏବଂ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ, ଡିଜାଇନର୍ ସିମୋନ୍ ଖମ୍ବଟା, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ତଥା ପୂର୍ବତନ ମ୍ୟାନେଜର ରୋହିଣୀ ଆୟର ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ମୁକେଶ ଛାବ୍ରା ନିଶା ଦ୍ରବ୍ୟ ନେଉଥିଲେ ।

Rhea Chakraborty names Rakul Preet Singh, Sara Ali Khan during NCB probe in  drug case
Google

ସେଫ ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ଅମୃତା ସିଂଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ୨୦୧୮ ରେ ‘କେଦାରନାଥ’ରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ସୂଚନାନୁସାରେ, ରିୟା ଏନସିବିକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାରା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଯାଇଥିଲେ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ରିୟା ଏକ ନ୍ୟୁଜ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ସହିତ କଥା ହେବାବେଳେ କହିଥିଲେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ଜୀବନକୁ ରାଜା ଆକାର ଭଳି ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଏକ ‘ବାଳକ’ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ । ଏହି ମାସ ଆରମ୍ଭରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ସାମୁଏଲ ହାକିପ ଦାବି କରିଥିଲେ ଯେ ‘କେଦାରନାଥ’ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ସାରା ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଏନସିବି ସହିତ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ରିୟା ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ କିଛି ନାମ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଖାଉଛନ୍ତି ଏବଂ କ୍ରୟ କରୁଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୧୫ଟି ବି-ଟାଉନର୍ସ ଏନସିବି ରାଡାରରେ ଅଛନ୍ତି, ଏବଂ ଏହା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ଯେ ସେମାନେ ବି-ବର୍ଗର ଅଭିନେତା ଅଟନ୍ତି ।

ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ରିୟା ଏଜେନ୍ସିକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୮୦% ବଲିଉଡ ତାରକା ଡ୍ରଗ୍ସରେ ଅଛନ୍ତି । ଡ୍ରଗ୍ ଯାଞ୍ଚରେ ଏନସିବି ୨୫ ଜଣ ବଲିଉଡ ତାରକାଙ୍କୁ ଡକାଇବାକୁ ଯାଉଛି ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଖବର ରହିଛି । ରିୟା, ଏନସିବିକୁ ଦେଇଥିବା ବିବୃତ୍ତିରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଡ୍ରଗ୍ସ କିଣିବା ତଥା ଆର୍ଥିକ ପରିଚାଳନାରେ ତାଙ୍କର ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି ।

ଜୁନ୍ ୧୪ ରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇରେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥଲା । ସେତେବେଳେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଏହା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା ବୋଲି କହିଥିଲା ଏବଂ ଯାଞ୍ଚ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ସିବିଆଇ, ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ଏବଂ ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ଡାଇରେକ୍ଟୋରେଟ (ଇଡି) ଦ୍ୱାରା ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି ।

Rhea claims Sara Ali Khan and Rakul Preet Singh consumed drugs with Sushant  | english.lokmat.com
Google

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କୋର୍ଟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତର ଏକ ଅଂଶ ଭାବରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ଦ୍ୱାରା ଦାଖଲ ହୋଇଥିବା ଡ୍ରଗ୍ସ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା, ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋୟିକ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଚାରିଜଣଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ ।

ସାମୁଏଲ ମିରାଣ୍ଡା, ଦୀପେଶ, ଅବଦୁଲ ବାସିଟ ଏବଂ ଜାଇଡ ଭିଲାଟ୍ରାଙ୍କ ସମେତ ସମସ୍ତ ୬ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଜାମିନ ପାଇଁ ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ବୋଲି ରିୟାଙ୍କ ଓକିଲ ସତୀଶ ମନେଶିନ୍ଦେ କହିଛନ୍ତି ।

ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଜାମିନ ପାଇବେ, ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୨ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତକୁ ପଠାଯାଇଥିବା ରିୟା, ବାଇକୁଲା ଜେଲରେ ରହିବେ । ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମିରାଣ୍ଡା – ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଘର ପରିଚାଳକ, ସାୱନ୍ତଙ୍କ ଘର ସହାୟତା ଏବଂ ଦୁଇଜଣ ଡ୍ରଗ୍ ବେପାରୀ ମଧ୍ୟ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତରେ ଅଛନ୍ତି ।

Mukesh Chhabra Has A WARNING For All The Aspiring Actors-To-Be!
Google

ରହସ୍ୟମୟ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଜୁନ୍ ୧୪, ୨୦୨୦ ରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା । ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଘୋଷଣା କରିଥିଲା ଯେ ଏହି ଅଭିନେତା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ସିବିଆଇ ଏହି ମାମଲା ଦାୟର କରିଛି । ଏନସିବି ଏହି ଘଟଣାରେ ଡ୍ରଗ୍ କୋଣ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଥିବାବେଳେ ଇଡି ଏହାର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଉପରେ ଦୃଷ୍ଟି ରଖିଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତ ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମର ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଏହି ଖବର ଟି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଶେୟର କରନ୍ତୁ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *