ଇଂଲଣ୍ଡ ସିରିଜ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଷ୍ଟାର ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ରିଷଭ ପନ୍ତ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଫୋଟ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ହିଁ ନୂଆ ଅବତାରରେ ନଜର ଆସିଥିବା ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ପୂର୍ବ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ଯୁବ ୱିକେଟ କିପର-ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଧୋନୀଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସାକ୍ଷୀ ନିଜ ଅଫିସିଆଲ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଛବି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ଧୋନୀ ଓ ସାକ୍ଷୀଙ୍କ ସହ ରିଷଭ ପନ୍ତମଧ୍ୟ ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି।ଏହି ଛବିରେ ଧୋନୀ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ଟୋପି ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି। ସାକ୍ଷୀ ଧୋନୀଙ୍କ ସହ ସେଲ୍ଫି ନେଉଛନ୍ତି ଓ ରିଷଭ ପନ୍ତ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି। ଭାରତ ଓ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ସିରିଜର ଆରମ୍ଭ ୫ ଫେବ୍ରୁଆରୀରୁ ହେଉଅଛି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ପନ୍ତ ଧୋନୀ ଓ ସାକ୍ଷୀଙ୍କ ମୂଲ୍ୟବାନ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି।

Google

ଏହି ଛବିରେ ରିଷଭ ପନ୍ତ ନାଲି ରଙ୍ଗର ସ୍ବେଏଟ ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ କାର୍ଟୁନ ଚରିତ୍ର ଟମର ଛବି ହେଇଛି।ଏହି ଛବିକୁ ଶେୟାର କରି ସାକ୍ଷୀ ଧୋନୀ କ୍ୟାପସନ ଦେଇଛନ୍ତି-ମିଶିଙ୍ଗ ୟୁ ଗାଏଜ…ପ୍ରକୃତରେ,ଧୋନୀ ବହୁତ କମ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି,କିନ୍ତୁ ସାକ୍ଷୀ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରାୟ ଧୋନିଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଅପଡେଟ ଓ ପୋଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି।ଏଥିରେ ସାକ୍ଷୀ ଧୋନୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂଆ ଛବି ସେୟାର କରିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ସାକ୍ଷୀ ଧୋନୀଙ୍କର ଏହି ଫୋଟକୁ ଫ୍ୟାନମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଓ ଜମିକରି କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ପ୍ରକୃତରେ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗ୍ରସ୍ତ ପରେ ଆଉ ଏକ ଥର ପୁଣି ରିଷ ଭ ପନ୍ତଙ୍କୁ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀଙ୍କର ଉତ୍ତରାଧିକାରୀ ଧରାଯାଉଅଛି। ଭାରତୀୟ ୱିକେଟ କିପର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ରିଷଭ ପନ୍ତ ଦିଗଜ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ କହିଲେ କି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ତୁଲାଇବା ପରେ ଖେଳରେ ନିଜର ଅଲଗା ପରିଚୟ କରିବାକୁ ଇଛା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

Google

କହିଦେଉଛୁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ରିଷଭ ପନ୍ତ ବ୍ରିସବେନରେ ଚତୁର୍ଥ ଟେଷ୍ଟର ଦ୍ୱିତୀୟ ପାଳିରେ ନଟ ଆଉଟ ୮୯ ରନର ପାଳି ଖେଳିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏହି ପାଳିର ବଳରେ ହିଁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଠାରୁ ଏହି ମ୍ୟାଚ ଭାରତ ଜିତିଲା ଓ ସିରିଜକୁ ୨-୧ରେ ହାତେଇ ନେଲା।

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରୁ ଘରକୁ ଫେରିଥିବା ରିଷଭ ପନ୍ତ ଧୋନିଙ୍କ ସହ ତୁଳନା ଉପରେ କହିଲେ,”ଯେବେ ଆପଣଙ୍କ ତୁଳନା ଧୋନୀଙ୍କ ଭଳି ଖେଳାଳୀଙ୍କ ସହ କରାଯାଏ ତେବେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଓ ଆପଣ ମୋ ତୁଳନା ତାଙ୍କ ସହ କରନ୍ତି।ଏହା ଭଲ ଅଟେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଭାବେ ନାହିଁ କି ମୋର କାହା ସହିତ ବି ତୁଳନା କରାଯାଉ।”

ପନ୍ତ ଆଗକୁ କହିଲେ,”ମୁଁ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟରେ ନିଜର ଅଲଗା ପରିଚୟ ତିଆରି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଅଛି। କାରଣ କୌଣସି ଯୁବ ଖେଳାଳୀଙ୍କର କୌଣସି ଦିଗଜଙ୍କ ସହ ତୁଳନା କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ।”

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *