IPL ୨୦୨୧:ଧୋନୀ ଜିରୋରେ ଆଉଟ ହେଲାପରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟ୍ରୋଲ, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ରହିଛି ଏହା ପଛରେ କାରଣ।

ଆଇପିଏଲର ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ବଡ଼ ଝଟକା ଲାଗିଲା। ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲସ ବିରୁଦ୍ଧ ମୁକାବିଲାରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସର ଅଧିନାୟକ ଏମଏସ ଧୋନୀ ଖାତା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୋଲି ପାରିଲେ ନାହିଁ। ଧୋନୀ ଦ୍ୱିତୀୟ ବଲରେ ଆଉଟ ହୋଇଗଲେ ଓ ତାଙ୍କୁ ଫାଷ୍ଟ ବୋଲର ଆବେଶ ଖାନ ବୋଲଡ଼ କଲେ। ଏମଏସ ଧୋନୀଙ୍କର ଆଉଟ ହେବା ପରେ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ହେବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କର ଆଲୋଚକମାନେ ମାହିଙ୍କୁ ଜମିକରି ଫୋପାଡିଲେ। ଯଦିଓ ଏହି ମଧ୍ୟରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର କ୍ୟାପଟେନ ରୋହିତ ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ଟ୍ରୋଲ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବୁ କାହିଁକି।

Google

ଏମଏସ ଧୋନୀଙ୍କର ୦ରେ ଆଉଟ ହେବା ପରେ ଆଲୋଚକ ମାନେ ଚେନ୍ନାଇର କ୍ୟାପଟେନଙ୍କୁ ଜମିକରି ଟ୍ରୋଲ କଲେ। ଆଲୋଚକଙ୍କର ମାନିବା କଥା କି ଧୋନୀଙ୍କର ଯୁଗ ସରିଯାଇଛି ଓ ଏବେ ସେ ଫେରି ପାରିବେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ଧୋନୀଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ତାଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଆଗକୁ ଆସିଲେ। ଧୋନୀଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଆଇପିଏଲରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ରେକର୍ଡ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ଯାହା ଅନୁସାରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଆଇପିଏଲରେ ଧୋନୀଙ୍କ ଠାରୁ ଅଧିକ ଥର ବିନା ରନ କରି ଆଉଟ ହୋଇଛନ୍ତି।

ରୋହିତ ଆଇପିଏଲରେ ୧୩ଥର ଆଉଟ!: ଏମଏସ ଧୋନୀ ୪ଥର ଆଇପିଏଲରେ ଖାତା ଖୋଲି ପାରିନାହାନ୍ତି ଓ ଏହା ପରେ ପ୍ରସଂଶକ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ରେକର୍ଡ ପୋଷ୍ଟ କଲେ।ରୋହିତ ଶର୍ମା ଆଇପିଏଲରେ ୧୩ଥର ୦ରେ ଆଉଟ ହୋଇଛନ୍ତି ଓ ଟି୨୦ କ୍ରିକେଟରେ ଏହି ରେକର୍ଡ ବଢିକରି ୨୦ଥର ଅଟେ। ସେହିପରି ଧୋନୀ ମୋଟ ୬ଥର ହିଁ ୦ରେ ଆଉଟ ହୋଇଛନ୍ତି।

Google

ଧୋନୀ ୬ବର୍ଷ ପରେ ଖାତା ଖୋଲି ପାରିନାହାନ୍ତି:କହିଦେଉଛୁ ଏମଏସ ଧୋନୀ ୬ବର୍ଷ ପରେ ଆଇପିଏଲରେ ୦ରେ ଆଉଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ୨୦୧୫ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ବିରୁଦ୍ଧରେ ୦ ରେ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ। ଧୋନୀଙ୍କୁ ହରଭଜନ ସିଂହ ୦ରେ ଆଉଟ କରିଥିଲେ। ଆବେଶ ଖାନ ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାରତୀୟ ବୋଲର ଅଟନ୍ତି ଯିଏ ଧୋନୀଙ୍କୁ ୦ରେ ଆଉଟ କରିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ୧୬୧ଦିନ ପରେ ମଇଦାନରେ ଓହ୍ଲା ଇଥିବା ଧୋନୀଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଦୁର୍ବଳ ତ ଲାଗୁଛି ଓ ଯଦି ସେ ଏହିଭଳି ଆଉଟ ହେବେ ତେବେ ଆଲୋଚକ ପ୍ରଶ୍ନ ତ ଉଠାଇବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *