ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଆସିଫ ବସ୍ରା କରିଛନ୍ତି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ।

Sad News Bollywood actor suicide Asif Basra commits suicide

ବଲିଉଡ ଜଗତରୁ ଦୁଖଦଃ ଖବର ଆସିଛି ଅଭିନେତା ଆସିଫ ବସ୍ରା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଅଭିନେତା ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର କଙ୍ଗ୍ରା, ଧରମସାଲାର ମ୍ୟାକ୍ଲେଡଗଞ୍ଜର ଏକ କାଫେରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । କେଉଁ କାରଣରୁ ଅଭିନେତା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ତାହା ଜଣା ପଡିନାହିଁ । କଙ୍ଗ୍ରା ପୋଲିସ ଏସଏସପି ଭିମୁକତ ରଂଜନ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ।

Actor Asif Basra found dead in Himachal Pradesh's Dharamshala
Google

ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଆଉ ଜଣେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଆସିଫ ବସ୍ରାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ୫୩ ବର୍ଷୀୟ ଆସିଫ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ସେ ଗତ ୫ ବର୍ଷ ଧରି ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର ଧରମଶାଲାର ମ୍ୟାକ୍ଲେଡଗଞ୍ଜରେ ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ଚାପରେ ଥିଲେ । ତେବେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଚାଲିଛି ।

କଙ୍ଗ୍ରା ଏସଏସପି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ଅସୀଫ ବସ୍ରାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଧରମସାଲାର ଏକ ଘରୋଇ ପରିସରରେ ଝୁଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଫୋରେନସିକ୍ ଟିମ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଁଚିଛି ଏବଂ ପୋଲିସ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି ।

ଆସିଫ ବସ୍ରା ଅନେକ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଟିଭି ଶୋ’ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ‘ପରଜାନିଆ’ ଏବଂ ‘ବ୍ଲାକ୍ ଫ୍ରାଇଡେ’ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ ଆସିଫଙ୍କୁ ‘ Once Upon a Time in Mumbai’ ଏବଂ ‘Jaw We Met’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତାଙ୍କର ସମ୍ପ୍ରତି ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ୍ର ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ପାଟାଲ୍ ଲୋକ’ରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ‘କ୍ରିଶ୍ 3’ (୨୦୧୩) ଏବଂ ‘ହିଚ୍କି’ (୨୦୧୮) ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.