ସାକ୍ସି ପୋଷ୍ଟ କଲେ ଧୋନୀଙ୍କ ସହ ବିବାହ ପୂର୍ବର ଫୋଟୋ, ୧୩ବର୍ଷ ଭିତରେ କେତେ ବଦଳି ଯାଇଛନ୍ତି ଏହି କପଲ ଦେଖିଲେ ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ।

ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀ ହୁଏତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ବେସି ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି ନାହିଁ ମାତ୍ର ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ସି ଏହି ସବୁ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ମାନଙ୍କରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି। ସେ ଇଂସ୍ତାଗ୍ରାମ ତଥା ଫେସବୁକ ରେ ନିଜର ଫୋଟୋ ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି। ଏବି କିଛି ଦିନ ଆଗରୁ ସେ ନୂଆ ବର୍ଷ ପାଇଁ ତଥା ୧୧ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧ର ଫୋଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ। ଦୁଇଟି ଫୋଟୋରେ ଧୋନୀ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ଧ୍ୟାନ ସହକାରେ ଦେଖିବା ପରେ ଜଣା ପଡିବ କି ଦୁଇଟି ଫୋଟୋରେ ଆକାଶ ପାତାଳର ଫରକ ଅଛି। ଦୁଇଟି ଭିତରେ ପ୍ରାୟ ୧୩ବର୍ଷର ଗ୍ୟାପ ଅଛି।

Google

ପ୍ରଥମ ଫୋଟୋ ୨୦୦୮ ମସିହାର ଅଟେ ଆଉ ଦ୍ୱିତୀୟ ଫୋଟୋ ଏବେକାର ଅଟେ। ଦୁଇଟି ଫୋଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ସାରିବା ପରେ ସାକ୍ସି ଲେଖିଲେ “୨୦୦୮ ଆଉ ତାର ବହୁତ ବର୍ଷ ପରେ।” ବର୍ଷ ୨୦୦୮ରେ ସାକ୍ସି ଆଉ ଧୋନୀଙ୍କର ବିବାହ ହେଇ ନଥିଲା। ସେମାନେ ଜୁଲାଇ ୨୦୧୦ରେ ଡେରାଡୁନରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଧୋନୀ ୨୦୦୪ରେ ହି ମାନଚେଷ୍ଟାରରେ ବାଙ୍ଗଳାଦେଶ ବିପକ୍ଷରେ ନିଜର ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସେ ତା ପର ବର୍ଷ ହି ଅର୍ଥାତ ୨୦୦୫ରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷରେ ନିଜର ଟେଷ୍ଟ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କଲେ। ୧ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୦୬କୁ ସେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ବେଙ୍ଗାଳୁରୁରେ ନିଜର ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ଡେବ୍ୟୁ କଲେ।

ସାକ୍ସିଙ୍କର ତାଜା ପୋଷ୍ଟ ବହୁତ କମ ସମୟରେ ହି ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏକ ଘଣ୍ଟାରୁ ବି କମ ସମୟ ଭିତରେ ଏହାକୁ ପ୍ରାୟ ୩ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଲାଇକ କରି ସାରିଛନ୍ତି ଆଉ ପ୍ରାୟ ୩ହଜାର ଲୋକ ଏଥିରେ କମେଣ୍ଟ ବି କରି ସାରିଛନ୍ତି। ଲାଇକ କରିଥିବା ଲୋକ ମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଭାରତର ଟେନିସ ତାରକା ସାନିଆ ମିର୍ଜା ବି ଅଛନ୍ତି। ସାକ୍ସିଙ୍କର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଚେନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସଙ୍କର ଅଫିସିଆଲ ପେଜ ନା କେବଳ ଲାଇକ ଆଉ କମେଣ୍ଟ କରିଛି ବରଂ ତାକୁ ନିଜର ପେଜରେ ରିପୋଷ୍ଟ କରିଛି।

Google

ସାକ୍ସି ବହୁତ ଦିନ ଆଗରୁ ଧୋନୀ ଆଉ ତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ସିଙ୍ଗର ଷ୍ଟେବିନ ବେନ ରେଡ଼ ହାର୍ଟ ଵାଲା ଇମୋଜି କମେଣ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଭାରତର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଇଂଫ୍ଲୁଏନ୍ସର ଆଲିସା ସିଂ ବି ଏହି ଫୋଟୋ ଉପରେ ଦୁଇଟି ରେଡ଼ ହାର୍ତ୍ ଆଖି ଵାଲା ଇମୋଜି କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହାର ମାନେ ହେଉଛି “ମୋତେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା।” ସାକ୍ସି ଧୋନୀଙ୍କ ସହ ଆହୁରି ଫୋଟୋ ପଛ ବର୍ଷ ୩୦ଡିସେମ୍ବର କୁ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ। ଏହି ଫୋଟୋ ବି ଥରୋବ୍ୟାକ୍ ଥିଲା। ଏହି କ୍ୟାପ୍ସନରେ ସେ ଲେଖିଥିଲେ କି ପୁରୁଣା ଦିନର କଥା ଆଉ ଡେଟ ଦେଇଥିଲେ ୨୭/୧୨/୨୦

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *