ସଲମାନ ଖାନ କରୋନା ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ ମାଗଣାରେ ଦେଉଛନ୍ତି ଅକ୍ସିଜେନ କଂସେଣ୍ଟ୍ରଟର୍ସ, ସେୟାର କଲେ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର, କଲ ମିଳିବ ଅକ୍ସିଜେନ ।

Salman Khan distributing oxygen concentrators for Corona victims for free mobile number released

କରୋନା ମହାମାରୀ ମଧ୍ୟରେ ସମସ୍ତେ ପରସ୍ପରକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସିନେମା ଜଗତର ଲୋକମାନେ ଏଥିରେ ଭାଗ ନେଉଛନ୍ତି । ଗୋଟିଏ ପଟେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଗତ ଏକ ବର୍ଷ ଧରି ନିରନ୍ତର ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବାବେଳେ ସଲମାନ ଖାନ ମଧ୍ୟ କରୋନା ପୀଡିତଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଛନ୍ତି, ଗତ ବର୍ଷ ବଲିଉଡର ‘ଡବାଙ୍ଗ’ ଲକଡାଉନ୍ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଗରିବ ଲୋକ ଏଥର ସଲମାନ ଖାନ କରୋନାରେ ପୀଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅମ୍ଳଜାନ କଂସେଣ୍ଟ୍ରଟର୍ସ ବଣ୍ଟନ କରୁଛନ୍ତି । ସେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏଥିସହ ସେ ଏଥିପାଇଁ ଏକ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆମର ୫୦୦ ଅମ୍ଳଜାନ କଂସେଣ୍ଟ୍ରଟର୍ସ ପ୍ରଥମ ବ୍ୟାଚ୍ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ଜରୁରୀକାଳୀନ ପରିସ୍ଥିତି ପାଇଁ ଏହି ଅମ୍ଳଜାନ କଂସେଣ୍ଟ୍ରଟର୍ସ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା କୋଭିଡ୍-ପଜିଟିଭ୍ ରୋଗୀମାନେ ଆମକୁ 8451869785 ରେ କଲ କରିପାରିବେ । କିମ୍ବା ଆପଣ ମୋତେ ଟ୍ୟାଗ୍ କିମ୍ବା ଡିରେକ୍ଟ ମେସେଜ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଏହି ଅମ୍ଳଜାନ କଂସେଣ୍ଟ୍ରଟର୍ସକୁ ମାଗଣାରେ ଦେବୁ, ଦୟାକରି ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପରେ ଫେରାଇ ଦିଅ । ‘ ଏହା ସହିତ ସେ ଏହି ପୋଷ୍ଟର ଏକ ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଅନେକ ଅମ୍ଳଜାନ କଂସେଣ୍ଟ୍ରଟର୍ସ ଏକାଠି ରଖାଯାଇଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି । ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ତୀବ୍ର ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି ।

Salman Khan is distributing oxygen concentrators for Corona victims for free,  mobile number released
Google

ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ, ନିକଟରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ରାଧେ: ତୁମର ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ୍ ଭାଇ’ OTT ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି, କିନ୍ତୁ ଏଥର ସଲମାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ OTT ରେ ସଲମାନଙ୍କ ଏକ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମ ‘ରାଧେ’ ବିଷୟରେ ସମାଲୋଚନା ଉପରେ ସଲମାନ ଖାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଫିଲ୍ମ ଫ୍ଲପ ହୁଏ ତେବେ ସେ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *