ଜେଲ ଯିବେ ସଲମାନ ଖାନ? କୋର୍ଟ ଯାହା କହିଛି ତାହା ଶୁଣିଲା ପରେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କର ନିଦ ଉଡିଯିବ ।

Salman Khan will go to jail Hearing what the court said fan will astonished, ଜେଲ ଯିବେ ସଲମାନ ଖାନ? କୋର୍ଟ ଯାହା କହିଛି ତାହା ଶୁଣିଲା ପରେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କର ନିଦ ଉଡିଯିବ, Salman Khan, Bollywood, Nitidina, Odisha

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସମସ୍ୟା ପୁଣି ବଢିଯାଇଛି । ମାମଲା କଂକାଣୀ ହରିଣ ଶିକାର ସହିତ ଜଡିତ । ରାଜସ୍ଥାନର ଯୋଧପୁର ଜିଲ୍ଲା ଅଦାଲତ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ୨୮ ସେପ୍ଟେମ୍ବରଙ୍କୁ ଉପସ୍ଥିତ ହେବାପାଇଁ କହିଥିଲା ।

ଏହି ବାବଦରେ ସୋମବାରକୁ ଜିଲ୍ଲା ଜଜଙ୍କ ତରଫରୁ ଆଦେଶ ବି ଜାରି କରିଦିଆଯାଇଛି । ଆଦେଶ ଜାରିକରିବା ପୂର୍ବରୁ ଜଜ ଏହି କେସର ଶୁଣାଣି କରିଥିଲେ । କୋର୍ଟରେ ଏହି କେସର ଶୁଣାଣି ସମୟରେ ସଲମାନଙ୍କ ଓକିଲ ହସ୍ତିମଲ ସାରସ୍ୱତ ଉପସ୍ଥିତ ରହିଥିଲେ ।

ଜଣାପଡିଛି କି ସଲମାନ ଖାନ ଓ ତାଙ୍କ ସାଥି ଫିଲ୍ମ ” ହମ ସାଥ ସାଥ ହେ” ରେ କାମ କରୁଥିବା ସେଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାଁ, ତବୁ, ନିଲମ, ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରୀ, ଦୁଷ୍ମନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ଉପରେ ୧୯୮୮ ରେ କଂକାଣୀ ଗ୍ରାମରେ ଏକ କଳା ହରିଣ ଶିକାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଲାଗିଥିଲା । ସେହି କେସ ସେବେଠୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଛି ।

Tabu, Salman Khan, Saif Ali Khan and Sonali Bendre
Google
ବାକି କଳାକାରଙ୍କୁ ମିଳିଥିଲା ମୁକ୍ତି:

ବାକି କଳାକାରଙ୍କୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ସଲମାନଙ୍କ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବାକୁ ପଡିଥାଏ ଓ ଶୁଣାଣି ସମୟରେ କୋର୍ଟରେ ଉପସ୍ଥିତ ହେବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଡିଥାଏ ।

ମନେ ପକେଇଦେବୁ କି ୫ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୧୮ କୁ ଯୋଧପୁର ଅଦାଲତର ମୁଖ୍ୟ ନ୍ୟାୟିକ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ ଦେବକୁମାର ଖତ୍ରୀ କଳା ହରିଣ ଶିକାରରେ ସଲମାନଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ମାନିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ୫ ବର୍ଷର ସଜା ବି ଶୁଣାଯାଇଥିଲା । ଏହା ସହ ସଲମାନଙ୍କ ଉପରେ ୧୦ ହଜାରର ଜୋରିମାନା ବି ଲାଗିଥିଲା ।

ସଲମାନଙ୍କ ଛଡା ବାକି ଅଭିଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ମୁକ୍ତ:

ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ସଲମାନ ଛୋଟ କୋର୍ଟର ରାୟକୁ ନେଇ ଜିଲ୍ଲା ଏବଂ ଶେଷନ କୋର୍ଟରେ ଅପିଲ କରିଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ୭ ଏପ୍ରିଲକୁ ଜିଲ୍ଲା ଏବଂ ଶେଷନ କୋର୍ଟ ସଲମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଛୋଟ କୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଯାଇଥିବା ରାୟ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇବା ସହିତ ତାଙ୍କୁ ସର୍ତ୍ତମୂଳକ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସଲମାନଙ୍କ ଓକିଲ ତାଙ୍କ ଜାମିନ ପାଇଁ ତାହାକୁ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ ଯାହା ଉପରେ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶୁଣାଣି ଚାଲିଛି ।

Salman Khan bail plea: Defence prepares a 51 page argument in blackbuck poaching case
Google

ଏହି ସମୟରେ ସଲମାନ ଖାନ ନିଜ ଫିଲ୍ମ ରାଧେ: ୟୋର ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ଼ ଭାଇକୁ ନେଇକି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ପ୍ରଭୁଦେବା ତିଆରି କରୁଛନ୍ତି ଓ ସଲମାନଙ୍କ ସହିତ ଦିଶା ପଟାନୀ ଓ ରଣଦୀପ ହୁଡା ଭଳି କଳାକାର କାମ କରୁଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.