କ୍ରିକେଟର ଶୁବମାନ ଗିଲଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକର ! ଗୁଗଲ୍ ସର୍ଚ୍ଚରେ ଆସିଲା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ, ଜାଣନ୍ତୁ ଅସଲି କଥା ।

sara tendulkar as shubman gills wife google shows know the reason, , IPL 2020, Cricket, Nitidina

ଗୁଗୁଲ ସର୍ଚ୍ଚରେ ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଇଣ୍ଟରନେଟ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଖବର ପରେ ଶୁଭମାନ ଗିଲ ଏବଂ ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମିଥ୍ୟା ଲିଙ୍କ ଅପ୍ ଆସିଛି ।

ଗୁଗୁଲର ଅନ୍ୟ ଏକ ଗୋ-ଅପରେ, ଯେତେବେଳେ କ୍ରିକେଟର ଶୁଭମାନ ଗିଲଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଖୋଜା ଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଏହା ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ନାମ ଦେଖାଉଛି । ଚକିତ! କିନ୍ତୁ ସଚିନ୍ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କୁ ଏହି ଯୁବ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହେବାର କାରଣ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିଥିବେ ।

Shubman Gill wife 'Google Search'
Google

କିଛି ଦିନ ଆଗରୁ ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକର ଓ କ୍ରିକେଟର ଶୁଭମାନ ଗିଲ ଡେଟିଂ କରୁଥିବା ଗୁଜବ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ଏହା ପରେ ଗୁଗୁଲରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ କରୁଛି ।

ତେବେ ମିଥ୍ୟା ଲିଙ୍କ ଅପ୍ ଭଳି ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ, କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ କ୍ରିକେଟର ରସିଦ ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଭାବରେ ଗୁଗୁଲ ସର୍ଚ୍ଚରେ ଆସୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ।

ବୋଧହୁଏ, ସାରା ତେନ୍ଦୁଲକର ଗିଲଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟରେ କଳା ହୃଦୟ ଇମୋଜି ଦେଇ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ କ୍ରିକେଟରଙ୍କୁ ନୂତନ କାର କ୍ରୟ ପାଇଁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ଶୁବମାନ ଗିଲ ମଧ୍ୟ ଏକ କଳା ହୃଦୟର ଉତ୍ତର ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମିଠା ମନ୍ତବ୍ୟ ବିନିମୟ ଭାରତ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲା, ଯିଏ ଶୁଭମନ୍ଙ୍କୁ ଥଟ୍ଟା କରି କହିଥିଲେ, “ତାଙ୍କଠାରୁ ସ୍ୱାଗତ” ।

ଗୁଗୁଲ୍ ଆଲଗୋରିଦମଗୁଡିକ ବାରମ୍ବାର ଏହି ଭୁଲ୍ କରୁଛି କାରଣ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ସିଷ୍ଟମ ଉପରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ, ଏକ ସର୍ଚ୍ଚ ଜିଜ୍ଞାସାକୁ ହାଇଲାଇଟ୍ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ସ୍ନିପେଟ୍ ହେବା ଦରକାର (ଏଠାରେ ଏହା ଶୁବମାନ ଗିଲ ପତ୍ନୀ) ।

ରସିଦ ଖାନ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଲିଙ୍କରେ, ରସିଦଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଏକ ପୁରୁଣା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଇଭେଣ୍ଟ ଯୋଗୁଁ ଗୁଗୁଲର ତ୍ରୁଟି ଦେଖାଦେଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରେ କ୍ରିକେଟର ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ ପ୍ରିଟି ଜିଣ୍ଟାଙ୍କ ନାମ ନେଇଥିଲେ ।

ଉଭୟ କ୍ରିକେଟର – ମିଥ୍ୟା ଗୁଜବରେ ଧରାପଡିଥିବା ରସିଦ ଖାନ, ଶୁବମାନ ଗିଲ ଅବିବାହିତ ।

ଶୁବମାନ ଗିଲ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ଏବଂ ରସିଦ ଖାନ ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ (SRH) ପାଇଁ ଖେଳୁଛନ୍ତି ।

Here Is Why Google Search Is Showing Sara Tendulkar As Shubman Gill's Wife - RVCJ Media
Google

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

About admin

Blog sharing Information & Tips about Travelling Tips, Health Tips, Daily Living Life, Life Style, Trends and more to help people to Enjoy the beautiful Life.

View all posts by admin →

Leave a Reply

Your email address will not be published.