ଜାଣନ୍ତୁ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ସିକ୍ରେଟ, ସତ ଯାହା ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତଙ୍କଠାରୁ ଲୁଚାଯାଇଛି ।

Secret of Bachchan family which is always hidden most

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କଣ ଅଟେ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ସେହି ମଇଳା, ଯାହା ଆଜି ଯାଏଁ ସମସ୍ତଙ୍କଠାରୁ ଲୁଚାଯାଇଛି।ସମସ୍ତେ ଏହି ପରିବାରର ନାମ ବହୁତ ଇଜ୍ଜତ ସହିତ ନେଇଥାନ୍ତି,କିନ୍ତୁ ଏହି ପରିବାରର ଭିତରେ ଥିବା ମଇଳା ଗୁଡିକ କେହିବି ଜାଣିନାହାନ୍ତି। ଆଜି ଆମେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ମଇଳା ବିଷୟରେ ମୁହାଁ ମୁହିଁ କରାଇବୁ।

Google
ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ଝିଅର ହୋଇସାରିଛି ଛାଡପତ୍ର:

କଣ ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ଵେତା ବଚ୍ଚନ ଏବେ ଛାଡ଼ପତ୍ନୀ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିଜ ବାପା-ମାଆଙ୍କ ସହିତ ସ୍ଥାୟୀ ରୂପରେ ସେହି ଘରେ ରହୁଛନ୍ତି। ହଁ ଆଜ୍ଞା,ଶ୍ଵେତା ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ନିଖିଲ ନନ୍ଦାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ରହୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବଚ୍ଚନ ପରିବାର କେବେବି ଏହି ଖବରକୁ ପ୍ରକାଶିତ କରିନାହାନ୍ତି କାହିଁକିନା ଏଥିରୁ ତାଙ୍କର ସର୍ବଜାନିକ ପ୍ରତିମା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ।

ମାଆ ଏବଂ ଝିଅଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଛି ମନାନ୍ତର:

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶ୍ଵେତା ଏବଂ ଜୟା ବହୁତ ଖୁସିରେ ଥିଲା ଭଳି ନଜରକୁ ଆସିଥାନ୍ତି,କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଖୁସିର ପଛରେ ରାଗରୁଷାକୁ କିଛି ଲୋକ ବୁଝିପାରନ୍ତି।ବାସ୍ତବରେ ଶ୍ୱେତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୨୧ବର୍ଷ ବୟସରେ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କ କାରଣରୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପଡିଲା କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନ କେବେ ଖୁସିରେ କଟିନାହିଁ। ଏଥିପାଇଁ ଶ୍ଵେତା ନିଜ ଛାଡପତ୍ର ଏବଂ ଦୁଃଖ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ପାଇଁ ନିଜ ମାଆ ଦାୟୀ ବୋଲି ମାନିଛନ୍ତି।

Google
ଅମିତାଭ ବି କରିଥିଲେ ବି ଗ୍ରେଡ ଫିଲ୍ମ:

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ କି ୨୦୦୩ ବର୍ଷରେ ଅମିତାଭ ବୁମ ନାମରେ ଗୋଟିଏ ବି ଗ୍ରେଡର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଥିଲେ ,ହଁ ଏହି କଥା ଅଲଗା କାହିଁକିନା ଯେବେ ଅମିତାଭ ଏହି ଫିଲ୍ମ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଆର୍ଥିକ ଚିପାବସ୍ତାରେ ଚଳୁଥିଲେ।

ନଣନ୍ଦ ଏବଂ ଭାଉଜଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଲାଗୁଛି:

ଶ୍ଵେତା ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ସହ ଠିକ ସେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବି କରୁନାହାନ୍ତି ଏବଂ ସେ ସର୍ବଜାନିକ ରୂପରେ ବି ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହୁଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ ଶ୍ଵେତା ଅଭିଷେକଙ୍କ ପୂର୍ବ ପ୍ରେମିକା କରିସ୍ମାଙ୍କର ବହୁତ ନିକଟତର ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେ କେବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ବଚ୍ଚନର ବୋହୂ ହିସାବରେ ସ୍ୱୀକାର କରନ୍ତି ନାହିଁ। କଣ ଆମେ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘୃଣା ବିଷୟରେ ଜାଣିଅଛୁ?ଅଭିଷେକ ପାଇଁ ଜୟାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା କେବେବି ନଥିଲେ।ଜୟା ଚାହୁଁଥିଲେ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ବୋହୂ ହୁଅନ୍ତୁ ବୋଲି,ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କର ଅତ୍ୟାଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟନତା ଯୋଗୁ ସବୁବେଳେ ଇର୍ଷା ହୋଇଥାନ୍ତି।ତେଣୁ ସେ କେବେବି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କର ବହୁତ ପାଖାପାଖି ରହିନାହାନ୍ତି। ବଚ୍ଚନ ପରିବାରରେ ଆଉ ଏକ ଅପରିଷ୍କାର ଜିନିଷ ଅଛି । ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅପରିଷ୍କାର ଅଟେ।

Google
ଝିଅ ଏବଂ ବୋହୂ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଭେଦ:

ବିବାହ ପରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର ପାଖାପାଖି ସରିଗଲା। ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ବିବାହ ପରେ ବଲିଉଡରେ ପୁଣି ଥରେ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ପାଇଁ ଏପରି କରିପାରୁନଥିଲେ। ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ସବୁବେଳେ ନିଜ ଝିଅକୁ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ପ୍ରେରିତ କଲେ,କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କୁ ବଲିଉଡରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପୁଣିଥରେ ଫେରିବାଟା ସମସ୍ୟା ଅଟେ। ଏବେ ସବୁଠୁ ଶେଷରେ ନବ୍ୟା ନୂଆ ନଣନ୍ଦ ପ୍ରେମ ସମ୍ବଦ୍ଧ ଏବଂ ଅହଂକାରୀ ଜୀବନ ଶୈଳୀ ଅଟେ ।ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ନାତୁଣୀ ପ୍ରଥମରୁ ହିଁ ନିଜର କେତେ ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସୁଖ ବାଣ୍ଟୁଛି। ନବ୍ୟା ଏକ ସମୟରେ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ୟନଙ୍କ ସହ ଡେଟ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ବଚ୍ଚନ ଏଥିରେ ସହମତ ନଥିଲେ ଏବଂ ଖୁସି ବି ନଥିଲେ । ପୁଣି ସେ ମିଜନେ ଜାଫିରଙ୍କ ସହିତ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଦେଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋନା ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.